Sportovní kit sání Jacky Auto Sport

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tibor Tiburon
*
Příspěvky: 41
Registrován: 09 zář 2010, 09:47
Bydliště: Břeclav

Sportovní kit sání Jacky Auto Sport

Příspěvek od Tibor Tiburon »

Mám takový dotaz mel jsem na kupéčku 2.0 universalní filtr sportovni ,mel jsem ho daný misto origo.Jenze ten sportovni filtr se od casu povolil jak byl ukotven a zasahl tim smerem dolu do prevodovky ze neslo radit nebyla to zadna hytparada na to dojit proc jde z tuha radit napadlo me se podivat do motoru kdyz jsem uvidel ze filtr je povoleny a spatnuty pritom bylo vse dokonale utazeno a drzelo to dlouhou dobu cca pul roku , ale ted jsem nasel na internetu lepší i s ukotvením aby se nepohybovalo a napadlo me koupit nejake hlinikove trubky a nevest to dolu aby to melo co nejchladnesi vzduch....Kdyztak poradte co by bylo nejlepší za dobrou cenu diky
¨
http://www.auto-doplnky.com/kit-sportov ... 06772.html
Hyundai coupe 2.0
r.v 2003

barva Černá
Reklama
 

Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Sportovní kit sání Jacky Auto Sport

Příspěvek od Markus Huhtimo »

Sání už se tady řešilo hodně, v jednom vlákně to je dokonce ještě solidně aktuální, pročti fórum :wink:
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
Tibor Tiburon
*
Příspěvky: 41
Registrován: 09 zář 2010, 09:47
Bydliště: Břeclav

Re: Sportovní kit sání Jacky Auto Sport

Příspěvek od Tibor Tiburon »

Jo uz jsem si počtl tak uvidim jak to dopadne mam to uz v hlave vymyslene tak pak sem hodim fota jak to mam udelane konečnou fázi :)) :wink:
Hyundai coupe 2.0
r.v 2003

barva Černá
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“