velikost kol na auto

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Ambri
*
Příspěvky: 18
Registrován: 02 lis 2010, 21:51

velikost kol na auto

Příspěvek od Ambri »

Ahoj te,

žádám o radu, jestli někdo nemá zkušenost na santa fe 2007 kola 19 palcové nebo 20 !? chápu, že ve velkém TP jsou jenom 18 palcové ale i tak každa rada je dobrá, chci dát na letní manželce 19 - 20 kola, ale musím to asi prvně dát zapsat na vyjimku do TP? asi, že ??
Děkuji

PS: nikde jsem tady nenašel lehky tuning na santa fe tady, docela mně to zajíma, děkuji Vám za odkazy......:D
Reklama
 

potvurka
*
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2009, 21:05

Re: velikost kol na auto

Příspěvek od potvurka »

Ambri píše:Ahoj te,

žádám o radu, jestli někdo nemá zkušenost na santa fe 2007 kola 19 palcové nebo 20 !? chápu, že ve velkém TP jsou jenom 18 palcové ale i tak každa rada je dobrá, chci dát na letní manželce 19 - 20 kola, ale musím to asi prvně dát zapsat na vyjimku do TP? asi, že ??
Děkuji

PS: nikde jsem tady nenašel lehky tuning na santa fe tady, docela mně to zajíma, děkuji Vám za odkazy......:D
A četla manželka že nejsou utažená :-)))) ale k tématu pokud oficialně tak musíš importéra požádat o nějakej papír či dodatek na ty kola o rozměru třeb 20 a ty ti pak napíšou do tp nebo dobreho znameho na magistratu .V německu ti stačí taková kartička o tom že jsou kola homologovana tj TUV ....\Jde asi nejvíc pokud by se něco stalo s tím autem a někdo velice štouravej by to mohl napadnout a zkrátit ti plněni z pojistné smlouvy pokut od policie bych se na sinic rozhodně nebál to se ti s nej pravděpodobností nestane .

Verze dva v malém tp kola přeci napsané nejsou takže bych to neřešil a prostě je tam dal pokud jsi našel nějaká opravdu pěkná .
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“