Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

pero1205
Příspěvky: 7
Registrován: 15 pro 2010, 15:26

Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od pero1205 »

JAK zakázat přenos kontaktů při spárování s telefonem. Nechci aby systém používal a komolil jmena ze seznamu v mobilu, ale používal jenom ty jména, které mu namluvím do Handsfree jednotky.

Zkoušel jsem to s několika telefony a sysém vždy stáhl seznam kontaktů ;-(
D2kuji za radu. petr
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od FISHkaa »

je to jednoduché = zakážeš v mobilu plný přístup BT handsfree do mobilu = po každém parování se mě mobil zeptá na přístupová práva (WinCE). Chápu, že některé mobily toto mají default otevřené...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
pero1205
Příspěvky: 7
Registrován: 15 pro 2010, 15:26

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od pero1205 »

No to jsem zkousel zachytit pri parovani. Ale asi mam moc hloupy telefon : Nokia 6300 a nejak se mne pri parovani na nic nepta.
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od FISHkaa »

mrkni do nastaení sítí - Bluetooth - zabezpečení (přesné menu netuším). Mohlo by to tam být - jenom bude třeba vymazat a znova napárovat...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
pero1205
Příspěvky: 7
Registrován: 15 pro 2010, 15:26

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od pero1205 »

TAKŽE vyřešeno - u Nokie je potřeba vypnout v synchronizaci synchronizaci KONTAKTů. Huyndai system totiž využívá funkci PC sync v Nokia ( a asi i v jiných mobilech ) a dělá to při každém spojení. Ne jen při párování. ALE vždy. Proto je potřeba mít synchronizaci Kontaktu v mobilu vypnutou !!
Pak už jenom stačí namluvit jména vlastním hlasem a k tomu čísla -vše Anglicky samozřejmě a funguje to na 100%.
Pavolpp
Příspěvky: 2
Registrován: 15 dub 2011, 14:45

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od Pavolpp »

Dobry den,
chcel by som sa opytat, ci mi nahodou niekto nevie poradit ako mam presunut tel. kontakty z mobilu Nokia E52 do ix35???Mobil cez BT dam sparovat s ix35, stiahne mi len prichadzajuce, odchadzajuce a zmeskane cisla bez mien.Ked dam telefonny zoznam v ix35 stale m i stiahne tie iste kontakty a stale ten isty pocet - 27 kontaktov.skusal som uz v mobile dat aktualizaciu softveru, viac krat som pripajal a odpajal mobil, skusal som aj v mobile synchronizaciu a nepomohlo to- stale mi ztiahne len tych istych 27 kontaktov.je to nevyhdone hlavne ked niekto vola a ukaze mi len tel.cislo bez mena.Tento mobil mam novy je v zozname ktory akceptuje Hyundai.
Dakujem za radu.
Meggy
*
Příspěvky: 88
Registrován: 01 říj 2011, 11:41
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od Meggy »

mě se nepřenesl ani jeden kontakt SAMSUNG GALAXY S II :(
NOVÉ NÁHRADNÍ DÍLY ZA ZAJÍMAVÉ CENY

HYU ix35 2.0CRDi 4WD Trikolor+PaketStyle, Audi A6 2.5TDi, VW Polo 1.2i, Škoda Fabia 1.4TDi
luiz
*
Příspěvky: 66
Registrován: 11 dub 2011, 16:02

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od luiz »

Nestraš, můj současný postarší mobil kontakty taky nepřenáší, teď si pořizuju právě SGS2 (kvůli přenášení kontaktů samozřejmě ne), ale pevně jsem věřil, že s tím numůže mít problém :shock:
ix35 1.6 GDI Style white
Meggy
*
Příspěvky: 88
Registrován: 01 říj 2011, 11:41
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od Meggy »

no i když :hyu: vyžádal přístup k adresáři tak neukazuje ani jméno volajícího :(
NOVÉ NÁHRADNÍ DÍLY ZA ZAJÍMAVÉ CENY

HYU ix35 2.0CRDi 4WD Trikolor+PaketStyle, Audi A6 2.5TDi, VW Polo 1.2i, Škoda Fabia 1.4TDi
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od FISHkaa »

Ahoj,
mám LG 2X Optimus, sice stále s Froyo (2.2), ale funguje to suprově. Osobně si myslím, že kontakty nejsou synchronizovány, ale dotazovány při hovoru - je tam malá prodleva mezi zobrazením čísla a kontaktu. Každopádně to nezvládá diakritiku, takže sem musel odmazat "hacky a carky" ... Na druhou stranu sem spokojen, neboť hovory vytáčím z mobilu, který používám pro navigaci a příjem zpravodajství (WAZE) 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Meggy
*
Příspěvky: 88
Registrován: 01 říj 2011, 11:41
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od Meggy »

tak jsem odpároval a znova napároval a už to ukazuje aspoň jméno volajícího...sice je to málo a pořád trapný, ale lepší než drátem do oka
NOVÉ NÁHRADNÍ DÍLY ZA ZAJÍMAVÉ CENY

HYU ix35 2.0CRDi 4WD Trikolor+PaketStyle, Audi A6 2.5TDi, VW Polo 1.2i, Škoda Fabia 1.4TDi
danielo
*
Příspěvky: 47
Registrován: 26 srp 2010, 10:58
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od danielo »

V android markete sa da stiahnut aplikácia Bluetooth file transfer, ktora je zadarmo, a pomocou nej sa dajú poslať kontakty do rádia. Mám HTC Desire HD a funguje to.

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk
Obrázek
Hyundai ix35 Style 4x4 2.0 CRDi 100 kW; MT; Machine Silver
Ford Focus II kombi 1.6 TDCi...2006-2010
Opel Vectra caravan 1.6i........2004-2006
Mazda 323F 1.5i..................2001-2004
Uživatelský avatar
starka-cashmoney
**
Příspěvky: 104
Registrován: 05 říj 2008, 11:18
Bydliště: BRATISLAVA

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od starka-cashmoney »

ja mam iny problem. Telefon ide dobre spárovat aj kontakty su ok. Len nerozumiem preco ked mi prichadza hovor ktory vidim na NAVi ho neviem prijat inak ako na displeyi NAVI (accept) nereaguje proste zeleny knoflík..červeny je ok aj hlas.vytacanie...prosim o pomoc.
Romy
ilcas
*
Příspěvky: 65
Registrován: 19 bře 2011, 10:10

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od ilcas »

pero1205 píše:Zkoušel jsem to s několika telefony a sysém vždy stáhl seznam kontaktů ;-(
Tak za to bych byl teď vděčný. Vyměnil jsem Samsung Wave s Badou, kde bylo vše bez problémů, za SE Xperia s Androidem Gingerbread (2.3.4). Spáruje se to v pohodě, ale nemohu zaboha dosáhnout zobrazení jména volajícího... Pouze se ukáže číslo a jméno už k tomu nepřiřadí.. Nemáte s tím někdo zkušenosti, s touto verzí? Je to problém Androidu 2.3.4 (rozumím, že na Froyu to fungovat může), nebo softwaru Hyundaie? Přece jen - Samsung je také Korejec, tak si mohli lépe rozumět, než s "japoncošvédem".. :mrgreen: Ten prográmek BT File Transfer ale jsem s tím také nerozchodil... Díky
ix35 1.7 CRDi Comfort
danielo
*
Příspěvky: 47
Registrován: 26 srp 2010, 10:58
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenos kontaktu při spárování telefonu.

Příspěvek od danielo »

ilcas píše:
pero1205 píše:Zkoušel jsem to s několika telefony a sysém vždy stáhl seznam kontaktů ;-(
Tak za to bych byl teď vděčný. Vyměnil jsem Samsung Wave s Badou, kde bylo vše bez problémů, za SE Xperia s Androidem Gingerbread (2.3.4). Spáruje se to v pohodě, ale nemohu zaboha dosáhnout zobrazení jména volajícího... Pouze se ukáže číslo a jméno už k tomu nepřiřadí.. Nemáte s tím někdo zkušenosti, s touto verzí? Je to problém Androidu 2.3.4 (rozumím, že na Froyu to fungovat může), nebo softwaru Hyundaie? Přece jen - Samsung je také Korejec, tak si mohli lépe rozumět, než s "japoncošvédem".. :mrgreen: Ten prográmek BT File Transfer ale jsem s tím také nerozchodil... Díky
Odporucam vyskusat applikaciu Bluetooth File Transfer, je free na markete, a v menu applikacie je moznost poslat kontakty, tak to posielam ja zo svojho HTC Desire HD a ide to bez problemov.
Obrázek
Hyundai ix35 Style 4x4 2.0 CRDi 100 kW; MT; Machine Silver
Ford Focus II kombi 1.6 TDCi...2006-2010
Opel Vectra caravan 1.6i........2004-2006
Mazda 323F 1.5i..................2001-2004
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“