Radarové detektory a Vaše zkušenosti

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Rád bych si koupil RADAROVÝ DETEKTOR

ANO
15
50%
NE
15
50%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Radarové detektory a Vaše zkušenosti

Příspěvek od Leo »

Tak mě současnost dohnala ke koupi radarového detektoru. BEL 965 INT
http://www.antiradar.info/prenosne_detektory.php
Musím říct, že jsem velmi spokojen. Spolehlivě detekuje radary v autech, bradavice, stálé radary - no prostě jsem nadšen a mám chuť jezdit po Praze a hledat zašitý radary - je to vcelku sranda. Jen jsem se chtěl zeptat jaké kdo používáte detektory a co na to policajti, když Vás zastaví a vidí detektor v autě??? Máte nějaké historky??
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Dal jsi jen dvě možnosti volby, tak jsem dal ne. :? Správně by bylo nevím, nejsem přesvědčen o významu tohoto zařízení v běžném provozu a rád bych to viděl v praxi. Tím toto zařízení nezavrhuju... :roll: Fakt nevim.... :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Funguje velmi dobře, bez falešných poplachů a odhalí přesné místo radaru.
Je to vcelku zábava. Už to není tak, že projedeš kolem sanitky a hlásí to radar. Opravdu je to velmi přesné zařízení. Vřele doporučuji. Ono jezdit po Praze 30km/h není nic moc.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokroff »

Cau no tak ty musis jezdit asi hodne rychle a hodne casto aby se ti vyplatilo zarizeni za 15.400 vid. No sice je pravda ze v soucasne dobe jsou pokuty za rychlou jizdu dost vysoke ale i tak je to dost. No je pravda ze nekde jsou omezeni typu 20-30-40 km/h zbytecna ale ne vsude. Ono mozna az pojedes nekdy v noci nekde kde to neznas nebude to tam osvetlene a bude tam rychlost omezena na 40 a vletis do diry...Tak se to stalo mne a od ty doby to jen tak neberu na lehkou vahu - nechci si u svyho milacka utrhnout napravu.A co se tyka 50ky ve meste, je to desna rychlost bral bych 60 ale vysvetluj to mame ditete ktery srazi sofer decko na prechodu protoze to neubrzdi. No nedam ani ano ani ne ale ve meste je ti to k nicemu - proti mestskym, vetsinou te totiz zmerej zezadu a nebo z takoveho uhlu kde ti ta hracka nepomuze na laserovy radar. Sry za delku ale je to muj nazor...
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Hanz píše:Dal jsi jen dvě možnosti volby, tak jsem dal ne. :? Správně by bylo nevím, nejsem přesvědčen o významu tohoto zařízení v běžném provozu a rád bych to viděl v praxi. Tím toto zařízení nezavrhuju... :roll: Fakt nevim.... :cry:
:lol: Hanzi, znáš mě :lol:
Aby se Tobě i ostatním lépe rozhodovalo o účelnosti tohoto zařízení, tak:¨

ZÁKON 361/2000 Sb. o silničním provozu (úpravy k 1.7.2006)

§ 3
Základní podmínky účasti na provozu na pozemních komunikacích

(4) Nikdo nesmí používat technické prostředky a zařízení, které znemožňují nebo ovlivňují funkci technických prostředků používaných policií nebo Vojenskou policií při dohledu na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích (dále jen "antiradar").

§ 125
Pokuty

(3) Obecní úřad obce s rozšířenou působností uloží pokutu do 100 000 Kč osobě, která používá antiradar.

(4) Pokutu lze uložit do jednoho roku ode dne, kdy se obecní úřad obce s rozšířenou působností o protiprávním jednání podle odstavce 1 dověděl, nejpozději však do dvou let ode dne, kdy k tomuto jednání došlo nebo kdy protiprávní jednání ještě trvalo. Pokutu nelze uložit, uplynula-li od protiprávního jednání doba delší než tři roky.

ZÁKON 200/1990 Sb. o přestupcích

§ 22
Přestupky proti bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích

(1) Přestupku se dopustí ten, kdo v provozu na pozemních komunikacích

l) jiným jednáním, než které je uvedeno pod písmeny a) až k), poruší zvláštní právní předpis

(9) Pokuta od 1 500 Kč do 2 500 Kč se uloží za přestupek podle odstavce 1 písm. f) bodů 1 a 4 a písm. l).

(10) V blokovém řízení
1. lze uložit pokutu do 2 000 Kč za přestupek podle odstavce 1 písm. l),
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Problem ale je, ze "antiradar" se tomu jen tak lidove rika, ale jedna se o detektor mikrovlneho zareni. Takze tohle zarizeni nijak mereni neznemoznuje, ani nerusi. A co jsem tak cetl, tak pry to nebude nelegalni ani podle noveho zakona, co ma platit od cervence.
Za sebe ale musim rict, ze za mnohem ucinnejsi zarizeni povazuju CB :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Josefe, nejedná se o rušičku, ale detektor radarového signálu a ten je i podle nových pravidel legální. A co se týká města tak spolehlivě odhaluju všechny radary. Takže spokojenost. Spíše by mě zajímal někdo, kdo podobné zařízení má. Jo a jinak lejzr to odhalí taky.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Tak jsem jedinej co má detektor radaru?? To jsem myslel, že je nás víc??
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Mno muze to byt super, ale je to drahy jako s*ina...
Obavam se, ze ani za polovinu bych to nekoupil...
Radeji pojedu jako clovek...

Takze volim ne...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Josef: :twisted: zase ty sci-fi clanky
Leo: tady na klubu asi nikoho nenajdes..bejt to o par tisicovek levnejsi, sel bych do toho...jde to v sante dobre schovat?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Zdravím našeho "dědka" Josefa a děkuji za osvětu - tý není nikdy dost. :wink: Ale jak jsem už zmiňoval, volil jsem ne a myslím, že jsem volil správně.. :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Montáž je na čelní sklo na přísavky, takže je to vidět asi jako držák na blok.
Vždy když jdu z auta, tak to musím vysunouz z kolejniček, zůstanou pouze přísavky. Jinak ještě k té ceně. Myslím, že 15k je pořád míň než přijít o papíry + platit pokuty. Moc se na to těším, až se bude opravdu měřit. Teď je to pohoda, spousta pevnejch radarů po praze je neaktivních, třeba na Evropské atp., ale až potom fakt pudou, tak do bude pro mnohé řidiče, kteří jezdí deně po Praze opravdu mazec. To jsem zvšdav, hlavně na ty co tvrdí, že budou raději jezdit podle předpisů. 30 po městě atak.
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
Zdeněk LKN
*
Příspěvky: 46
Registrován: 24 bře 2006, 17:51
Bydliště: okr. Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Zdeněk LKN »

Zdravím Vás a mohu potvrdit význam tohoto zařízení pro toho kdo jezdí po méně frekventovaných cestách po menšich městech. Označení města - cedule a nejbližší stavení je až za cca 500m nebo 1 km. Tak proč jet 50 :?: nebo že by kvůli nějaké té myšce co se plete po silnici :?:
Nyní už můžou měřit i městský policajti a začíná to být v módě.
Jezdím s kamarádem, který má detertor radarů a fakt se to vyplatí. Bohužel cena je dost vysoká, ale jsou oblasti, kde je možná rychlá návratnost financí aniž by byl řidičák v "čistírně". :roll:
Bohužel už jsem se setkal s názory policajtů, že když to u někoho najdou, tak mu mohou znepříjemnit život celkovou kontrolou vozidla ( např. tlaky v pneu i rezervě, lékárnička a co tathle kompletní sada žárovek a pojistek). Je to holt na každém, co si zvolí. :wink:
Zaslechl jsem již o zařízení, které se montuje do prostoru motoru a nebo tak, že jej není možno na první pohled vidět. Vite o tom někdo něco ?? :?:
LANTRA 1.8/G4GM GLS; ročník 1997
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

Jedinej přístroj kterej funguje na 100% je Bel tronicm jak tu bylo zmíněno. Tento přístroj navrhnul člověk kterej sám dříve navrhnul pro policii jejich radary, které jako jediné používaj a používat budou.
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

By ho mohly dávat atomobilky jako standartní výbavu.
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“