4.garanční prohlídka orig.servis či ne

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

4.garanční prohlídka orig.servis či ne

Příspěvek od x-plode »

zdravím.chtěl bych se zeptat zda má cenu jít do origo Hyundai servisu či ne.známý mi říkal že byl v ATU a že ho to vyšlo levněji.jelikož jsem minulý rok dával nejakých 7000kč v hyundai servise tak sem nebyl s toho nadšenej.díky
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
Reklama
 

slabostka
*****
Příspěvky: 1731
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

Re: 4.garanční prohlídka orig.servis či ne

Příspěvek od slabostka »

Ono 7000kčs ale za čo? Čo je v pláne 4 garančky - myslím čo treba meniť? Myslím palivový filter v benzíne... sviečky?... tieto veci pokiaľ je auto mimo záruky urobia aj inde možno lacnejšie- treba sa informovať a potom rozhodnút. Ešte jedna vec- ak mám jeden servis určite dobrý a som s ním spokojný tak dám radšej aj o pár korún viac. Jedno či je značkový alebo nie.
Getz 1.4, 04-2006
Nissan Almera Tino 2.0 cvt lpg 2002
Fiat Punto 1.2 16v cvt 2000
Toyota Auris HSD 2012
Suzuki Vitara 1.4 boostrejet 2018
Toyota RAV4 AWD hybrid 2021
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

Re: 4.garanční prohlídka orig.servis či ne

Příspěvek od x-plode »

tak jsem byl v tom ATU a musím říct ze přístup super panovi jsem rekl ze potrebuji udelat rocni prohlidku podle pozadavku vyrobce ktere ukony maji byt u 4 prohlidky veskere polozky mi sdelil a predbezne spocital a mohl jsem si vybrat i olej ktery chci celkem jsme se dostali na konecnou cenu 5000-5500kc coz je ok protoze u nas v hyundai bych platil urcite i o 2000 vice,takze to jdu knim zkusit a pak vam reknu zda stoji za vyzkouseni.mimochodem prodejce si vsiml i ze mi konci STK a nabidl i pripravu pred STK. :D/
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: 4.garanční prohlídka orig.servis či ne

Příspěvek od Gandalf »

Nevím jakou máš zkušenost s "přípravami na STK", ale já nikdy žádnou neabsolvoval, zvlášť když jsem krátce před tím byl na klasické prohlídce v servisu, kde by měli všechny klíčové věci zkontrolovat. Aby ta "příprava" nespolkla cenový rozdíl prohlídky ve značkovému servisu... :-) Ale rozhodni se sám.
Jinak využití neznačkového, jinak osvědčeného, servisu po záruce jedině schvaluji. Často si umí líp vážit zákazníka :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

Re: 4.garanční prohlídka orig.servis či ne

Příspěvek od x-plode »

tak ATU nedoporucuju, nedokazali poznat sjete brzdove desky,nedotazeny(novy) klinovy remen a cena me vysla skoro stejne jako v hyundai.a to mi u tech brzd napsali do protokolu o prohlidce 50%
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
BranoB
*
Příspěvky: 25
Registrován: 08 říj 2010, 21:59
Bydliště: Bratislava

Re: 4.garanční prohlídka orig.servis či ne

Příspěvek od BranoB »

Jeden novší článok. Testovali síce na Škodovkách, ale podľa mňa sa to dá zovšeobecniť. Ja mám svoje auto rád a do neautorizovaného by som išiel len keby v tej situácii nebola iná možnosť. V tabuľkách sú niektoré rozdiely naozaj zarážajúce.
http://auto.pravda.sk/magazin/clanok/56 ... -neuspeli/
Getz 1.1i Dynamic space silver metalic
Uživatelský avatar
knorek
*
Příspěvky: 85
Registrován: 15 říj 2006, 16:38

Re: 4.garanční prohlídka orig.servis či ne

Příspěvek od knorek »

no tak tomu průzkumu snad ani nevěřím, osobně chodím jedině do neautorizovaného servisu právě proto, že auto dokáží opravit a ne jen vyměňovat díly
Hyundai i40 wagon 1.7 CRDi 2015
Peugeot 5008 STYLE 2.0 BlueHDI 2016
ex. Hyundai i30 kombi 1.6 Trikolor Weekend 2015
ex. Hyundai Getz 1.3 2003
BranoB
*
Příspěvky: 25
Registrován: 08 říj 2010, 21:59
Bydliště: Bratislava

Re: 4.garanční prohlídka orig.servis či ne

Příspěvek od BranoB »

Ubehol rok a zase ma čaká servisná prehliadka po 8. roku. Má niekto skúsenosti so servisom AUTO POLA na Vajnorskej v Bratislave alebo IMPA v Šamoríne? Veľmi by mi to pomohlo.
Getz 1.1i Dynamic space silver metalic
Odpovědět

Zpět na „GETZ“