citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

nwagner
*
Příspěvky: 23
Registrován: 07 črc 2010, 20:15

citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od nwagner »

Zdravim,
chcem Vam dat len do pozornosti tuto "superrecenziu"
http://www.zavolantem.cz/testy-aut/hyun ... ment-11160
precitajte si to spolu s komplet reakciami... Mozno bude super ked pripisete svoje reakcie ... Ale pozor nie vsetky reakcie sa zverejnuju (vraj koli spamfiltru ;oDDD)
hyundai i30cw 1.6 benzin 125 koni
som pocitacovy doktor na www.pcklinika.sk
Reklama
 

Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od havros »

Copak to psalo za troubu?

Na autě nejsou 15", ale 16".
Facelift rozhodně neobsahoval změnu předních, zdaních světel.
Absence šestky byla jen u konkrétního vozu, od listopadu sjíždí z výrobní linky už jen 1,6i + 6MT.

Beru to jako ukázku amatérismu v praxi.
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od pepan »

no a?
napsal svůj názor,svoje hodnocení,svojí recenzi..ano udělal chyby a opravil je..testoval tenhle typ motoru bez 6tky tak napsal,že chybý šetka..
to,že nechválí ,znamená,že je amatér?
naspal to dobře..si to nečtěte a je to..
a ten norb nebo jak je ukázkovej kokot co akorát prudí a dělá chytrýho 8)

né ,že bych to tady nečekal..že kritika na tenhle vůz,je nemožná páč je jednička přece 8)
mě se třebas nelíbí krátká verze.ten zadek je hnusnej ..jak je najednou ušmiklej :roll:
to je taky špatně? :shock:

je levná,to jo..interiér se mě líbí to jo..
motor pro mě jedině nafta nejsilnější
ale vzhledově a když pročtu forum prozatím kvalitativně mě neláká
doufám,že nezačnete porovnávat značku se značkou ,co kolik stojí a že tamty se serou víc než tyhle....
:mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od David PLEVA »

Pochopitelně má nárok na svůj názor a já jeho názor respektuji i když s ním nesouhlasím. Spíš se podivuji nad spoustou nepřesností, které byly v článku popsány. Vím, že nemám moc zkušeností s recenzemi, ale před tím, než nějakou napíši, se osobně poradím s prodejcem o věcech, se kterými si nejsem úplně jistý, abych nenapsal nějaké bludy (viz např. nové přední a zadní světla a mlhovky, apod.).

Jak říkal můj nejlepší nedávno zesnulý kamarád, který přešel od prodeje Audi na :hyu: : "Nejlepší Audi je Hyundai ix55". To je taky názor, se kterým určitě nebudou souhlasit všichni, ale musíme ho respektovat, protože každý má právo svobodně se vyjádřit.

Shrnuto: jediné výhrady mám pouze k nepřesnostem v recenzi, o ostatních věcech jsem si udělal svůj názor, když jsem měl i30cw zapůjčenou (Já osobně ji považuji za skvělé auto). Ale to je taky pouze můj subjektivní názor, se kterým nemusíte soushlasit, ale měli by jste ho respektovat.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od havros »

pepan: Já mu jeho názor neberu, ale když vypustí tolik nesmyslů najednou, tak to svědčí akorát o tom, že jako redaktor je ten člověk nepoužitelný.
nwagner
*
Příspěvky: 23
Registrován: 07 črc 2010, 20:15

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od nwagner »

pepan: no nenazval by som niekoho kokotom lebo ho nakaslal autor nielen nepresnej recenzie ale aj autor ignorujuci odsudzovanie vsetkych diskutujucich ... No mam iny vkus na recenzie ako Ty ...
hyundai i30cw 1.6 benzin 125 koni
som pocitacovy doktor na www.pcklinika.sk
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od airwaves »

Tak ty reakce jsou hodně dobré čtení :D :D :D . Fakt je že šestka chybí. Navíc jsem v nějaké recenzi četl, že i30 ka má i tu pětistupňovou převodovku kratší něž jakou používá ceed. Platilo to pro porovnání kombíků. Jinak dan fojtík to mi něco říká??? Že by tady??? http://www.autobazar-fojtik.cz/ možná pouze shoda jmen.
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
vlado1979
****
Příspěvky: 1114
Registrován: 19 črc 2008, 10:19
Bydliště: Malinovo
Kontaktovat uživatele:

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od vlado1979 »

Je pravda, že recenzia je z časti subjektívny dojem a autor napíše skúsenosti po svojom.

Inak by to napísal človek, ktorý si auto kúpi po niekoľkých rokoch šetrenia a jazdí normálne, žiadne prasačie výstrelky typu plyn-brzda. Inak to napíše novinár, ktorý týždeň testoval nového lexusa alebo A8 a potom dostane na test napr. i30.

V každom noninárskom teste je spotreba aspoň o 2 litre vyššia nielen od údaja od výrobcu, ale aj od reality. Čítať novinárske testy je zaujímavé na večerné pobavenie. Výpovedná lehota je otázna a nemá veľmi význam sa tým riadiť pri výbere auta. Viac povedia o autu testy užívateľov na moje.auto.cz, ktorí auto vlastnia a najazdil s ním x km.

Navyše keď to testuje český novinár, tak každý test sa musí skončiť s tým, že škodovka je aj tak najlepšia. Stačí, že má veľký kufor, to chalupári počujú najradšej.
Mazda CX-5, 2.0 Skyactiv-G AWD AT, 118 kW (2015-
Suzuki Swift, 1.2 VVT, 69 kW (2016-
BMW 530i E61, 3.0 R6 AT, 200 kW (2011 -2015)
Hyundai i30, 1.4, 80 kW (2008-2011)
Peugeot 307 break, 2.0 HDi, 79 kW (2006-2008)
Mazda 121, 1.4, 44 kW (2004-2006)
pavkt
*
Příspěvky: 81
Registrován: 30 pro 2009, 10:19

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od pavkt »

Na tu recenzi jsem náhodou narazil když u ní bylo jen pár reakcí. Ve vší slušnosti jsem panu autorovi poradil, aby se raději živil něčím, co umí. Teď jsem koukal, že můj příspěvek, a asi nejen můj, tam chybí. Je to článek napsaný na objednávku a autor si nezaslouží ohledy, jen do něj! :D/
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od hlobilp »

kazdy ma svoje... ale taky nechapu co pise o spotrebe... pri prumerne rychlosti 140km/hod mit spotrebu 9,5l mi prijde slusne na 1,6..... uz jen ten prumer udelat
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od pepan »

pavkt píše:Na tu recenzi jsem náhodou narazil když u ní bylo jen pár reakcí. Ve vší slušnosti jsem panu autorovi poradil, aby se raději živil něčím, co umí. Teď jsem koukal, že můj příspěvek, a asi nejen můj, tam chybí. Je to článek napsaný na objednávku a autor si nezaslouží ohledy, jen do něj! :D/
vaše starosti bych chtěl mět
jak to víš,že na objednáfku ,prosím tě :roll: :roll:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od Hardcam »

Tenhle paskvil se recenzi nazvat neda. Autor by mel zmenit povolani a je mi jedno, o jaky znacce pise.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ssnamornik
*
Příspěvky: 25
Registrován: 30 zář 2010, 10:10

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od ssnamornik »

napsal že (jemu osobně) se kombík nelíbí - že hatchback ano. Napsal že auto s 5-MT při vyšších rychlostech strašně žere a chybí mu pružnost.... Tady se můžete zvencnout.

Není to tu náhodou Fanatics club?
Dwonder
*
Příspěvky: 17
Registrován: 06 led 2011, 17:58

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od Dwonder »

ssnamornik píše:napsal že (jemu osobně) se kombík nelíbí - že hatchback ano. Napsal že auto s 5-MT při vyšších rychlostech strašně žere a chybí mu pružnost.... Tady se můžete zvencnout.

Není to tu náhodou Fanatics club?
Ale když napíše, že se mu nelíbí kombík, protože je to kombík je to trochu zajímavé. :-k

i30 1.6cvvt 93kW Comfort 2011
Passat 1.9TDI 96kw 2005

Mondeo 2.0TDDI 85kw 2001
206 1.4 55kw 2000
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: citali ste uz tuto mierne povedane pseudorecenziu ?

Příspěvek od maco »

No "recenze" je to věru povedená :D
Znouzecnost s velkým zadkem? A já si vždycky říkám při pohledu na CW, že vzhledem k tomu, že je to kombík, tak má prcinu dost malou... :) za což vděčí velikému rozvoru náprav. Co by člověk pak měl říkat např. na tam již zmiňovanou Ochcavku kombíka ne-li liftback? Ta má s poměrně malým rozvorem velikej zadní převis...
Ovsem s hlučným rozežraným monstrem tak nějak souhlasím - nad 130ku je ta spotřeba opravdu otřesná, je to holt autíčko spíš městské s touto motorizací. Aspoň že do toho v současnosti už dávají ten 6tikvalt...na druhou stranu zvuk motoru nad tech 4000 ot. se mi líbí...
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“