klimatizace

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

klimatizace

Příspěvek od Bruno »

Vážení, kdo poradí ? Z ničehož nic mě najednou nefunguje klima. Zapnu vypinač a nic. Nevíte čím to může být?Co může způsobit, že to přestane tak náhle fungovat? Dva roky to fungovalo ok. Ještě před týdnem taky a dnes nic !!!Prosím o radu co to může být.
Dík

Bruno
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Reklama
 

vipe

Příspěvek od vipe »

Co takhle pojistka :wink:
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

bud pojistka, vypinac nebo utek plyn:)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

ryba píše:bud pojistka, vypinac nebo utek plyn:)
A není tam taky náhodou nějaká kapalina???Ta by taky mohla chybět-praskla třeba hadička...Nebo tak něco.... :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

klima

Příspěvek od rade622 »

Již jsem tady na fóru psal delší příspěvek ke klimatizaci - https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... highlight= , k tomu dotazu - chybí jeden podstatný údaj, ZAPNE KOMPRESOR? Od toho se budou odvíjet všechny další úvahy o možné závadě.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
vipe

Příspěvek od vipe »

No právě proto jsem psal první pojistka, pač pokud bude fachat kompresor tak tam chybí médium. Tenhle ročník asi ještě nemá snímač tlaku na okruhu klimatizace, někde jsem vyšetl že u nových aut se to motuje potom to signalizuje závadu ale tady to asi nehrozí. :shock:
Tak Bruno už máš nějaký poznatky. :?:
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Milí rádcové, omlouvám se, že jsem vyhlásil planý poplach. Zapoměl jsem uvést, že mám dodělávku, digitální termostat, kterým vlastně dělám automatickou klímu. Funguje to perfektně, až na to, že se tam musí dávat dvě minitužky baterie a právě ty baterie prostě došly a termostat zůstal v poloze rozpojeno, takže to nešlo ani na původní manuál. tlačítko.Ráno mě to došlo, tak jsem vyměnil baterky a už to zase šlape. Dík za snahu poradit. Ještě jednou se omlouvám "mea culpa, mea maxima culpa".Jinak rád poskytnu informace o té automatice ruční klímy.
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Cau chlapi, dneska jsem znudy projizdel prirucku ke svemu autiku a docetl jsem se, ze pri zaple klime doporucujou uzavrit bocni vydechy..vyzkousel jsem a chladi to (moézna subjektivne) lip...cim to muze byt? Je tam klima zavedena?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“