Problem s radiem

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
bobik
*
Příspěvky: 58
Registrován: 05 úno 2011, 14:14

Problem s radiem

Příspěvek od bobik »

Mel bych dotaz, mam sonatu R.v 1999 a dal jsem do ni radio Sony a nejak si to nerozumí
př 1 když zapnu motor automaticky se zapne radio ale s hlasitosti na 34 když snížím nastává problém 2 neda se zvíšit skáče to třeba z hlasitosti 8 na 24 a pak na 29 a pak na 34 a kdyz nedopatrenim otočíte kolečkem víc tak tam hned při jizde mate 34 hlasitost, delam to tak že tech 24 na který to skače tak hned snižuju ale už mě to pekne s..e
dale vubec mi nekomunikuje nastavovaní radija jako nastavení basu nebo nebo vyvazení.
pak mi nejde vubec ladit radio stanice a ve finale je to radio na usb a když tam dam flešku s hudbou kde je to rozdelene do složek tak si to neumí poradit

A nejvíc mě točí že toto radio sme zkusmo daly do 5ti aut Golf funguje normalne. Mazda 626. funguje normalne. Vito nefunguje a dela stejné problemi.Viano nefunguje a stejne problemi. Mazda 626. funguje normalne a nakonec pasat nefunguje traky.

Elektrice rozumim jako koza houslim ale z toho ze to blbne u par aut a u jinych ne usuzuju ze je problem nekde jinde v mazde jezdilo 1 rok a v golfovi pul roku. je to takove cestovni radio. kdosi mi říkal ze to je v elektrice a v tom kolik plusu tam jde že rozhodovat muže i plus co jde do elektricke anteny a ze to musím nejak zjistit. pokazde kydz blblo tak blblo se stejnými problemi a anazil jsem se i eliminovat ze treba blbne jen chvilku a že to vychazí zrovna na čas kdy ho dam do toho nebo toho auta. asi si holt s nějakou značkou prostě nerozumí.

Neřešili ste to tu už někdo??
Škoda Favorit 1.3 rv 89. prodáno
Škoda Felicia 1.3 asi 50 kw rv 99 Mámy auto
Mazda 626 2.0i rv 96 16V 88Kw sedan prodáno
Hyundai Sonata rv.99 2.0 16V 100Kw sedan
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s radiem

Příspěvek od mirec »

Nemas nahodou ovladanie na volante ? Mozno to zapojenie tam robi problem. Kazdopadne skontroloval by som zapojenie pinov ci je vsetko tak ako ma byt.

To je asi tak vsetko co napadlo mna :) sorka nie som elektrikar :)
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Odpovědět

Zpět na „SONATA“