MIMONSKÝ SRAZ II. - posledni informace!!!

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

chcete sprinty nebo spanilku?

Anketa končí za 24 čer 2006, 11:48

spanilku
11
61%
sprinty
7
39%
 
Celkem hlasů: 18

black_sheep

MIMONSKÝ SRAZ II. - posledni informace!!!

Příspěvek od black_sheep »

Cau hyundajaci a hyundajacky! :)

takze rekapitulace co se bude dit: od 23. - 25. 6. 2006 se bude konat druhy hyundai sraz na letisti mimon - hradcany.

mapka je tady:

http://mapy.cz/?mp=base&zm=12&cx=133791 ... %22pilu%22

UPOZORNUJI ze budeme na pozemku p. Sluky (to je ten pan co nas tam odchytil minule v sobotu rano) s jeho svolenim, s tim, ze TAM NEZANECHAME ZADNEJ BINEC a VSE BUDE V PUVODNIM STAVU! ;) Kdyby otravovali policajti kohokoliv z vas, mame povoleni bejt na tom pronajatym pozemku a basta - nikam se nehnem a cokoliv smerujte na me :twisted: hlavne prosim, zadnej velkem vyrval, tim spis uz ne navecer nebo v noci. dalsi vec, po setmeni se po draze vyskytuji ohromna stada zvere, takze POZOR, v noci jezdete co nejopatrneji a pokud mozno vubec, protoze se na plochu chodi krmit a kdybysme je vyrusili v noci tak budou dalsi den o hladu, takze budme k nim tolerantni, precejen jsou doma oni. Samozrejme pokud nas nekdo najde az v noci, prijezd je pochopitelne moznej, me jde o nocni sprinty apod. :wink: Take Vas prosim, zadny alkohol za volantem, jsme sice na neverne komunikaci takze pokutka nehrozi, ale muze se neco neprijemneho stat, takze jezdit budto velice opatrne a v nejvyssi nouzi, nebo vubec :wink: Diky za pochopeni a respektovani tehle pravidel.

COPAK VZIT SEBOU? :)

berte hyundajky (pokud to jen bude mozny, to ja asi tentokrat nesplnim :? ), pritelkyni (manzelku, kamaradku), stan, spacaky, deky, trvalivy jidlo, piti (alko i nealko), pivo, grill, maso, burty, podpalovac na gril, vsecko jak na chalupu. Mejte zasobu penez, bude mozny kupovat jidlo a na obedy se bude chodit do restauracky, pokud o to bude zajem. Nezapomente taky na rezervni obleceni, kanystr s pitnou vodou na myti, rucnik, a hygienicky potreby a dost dulezity je taky neco na sezeni, najdem tam trebas zase nejaky klady a nahazime na ne deky, ale takova campingova zidlicka je jiny posezenicko :wink:

VSTUPNE?
je zcela zdarma, ale kdo mate doma nakou dobrou lahvicku a nevite co s ni, nebo nejakou darkovou hloupost, vemte ji sebou, mam v planu neco malo privest p. Slukovi za to, ze nas tam nechava zcela zdarma. Nemusi to byt nic draheho, staci jen pozornost.. Pokud by se toho seslo vic tak z toho neco vyberem a zbytek bud vypijem nebo to muzete nechat jako uplatek pro nekoho jinyho :wink: Neni ale povinnosti neco privest, jen kdyby jste meli neco a nevedeli co s tim, ja tez neco beru, diky :wink:

Jeste mam na Vas prosbicku, az vyjedete, napiste mi smsku na cislo uvedeny na konci tohodle prispevku s casem kdy dorazite a kdo jste hlavne, at vime kdo se pohybuje smerem k nam, kdyby jsme neco planovali. Diky :wink:

Program bude vesmes volnej, resp tady mam asi tak predstavu:

Pátek 23.6
od 16.00 prijezd na plochu, kdo chce muze prijet driv ale vetsina dorazi stejne az kolem ctvrty, paty... prosim o trpelivost, obvykle se to sjizdi dosti pomalicku zezacatku :wink: seznamovacka, pokec u aut a mozna i projizdka po draze, na vecer se premistime do kampu, kde zacne priprava tabora, tj. jit pro drevo na taborak, domluvit se s pilarema na trisky pro grill, sestavit stany, kempovaci lavicky, kdo co bude mit sebou, uklidime auta, otvirame piva a uz nikdo nikam nepojede a bude se povidat, bastit a pit.. :lol:

Sobota 24.6
Rano po budicku ranni hygiena, berte sebou kanistry s pitnou vodou, sprcha tam zadna neni takze budem mit trosku praveky podminky :) Po probrani se vyda banda nejmin opilych ridicu pro snidani do mimone. Pote probiracka z kocoviny, ranni prochazka po okoli a bude se cekat na obed v drevence. Kdo chce, muze obedvat s vlastnich zasob a zustat na plose. :wink: pote zacne prijizdet druha vlna hyundaiek, takze se sjedem a bude se povidat a povidat a prohlizet a do toho bude probihat volny sprint :) Nekdy ke ctvrty hodine se podle zajmu bud bude konat soutez ve sprintovani o ceny nebo spanila jizda po okoli :lol: na vecer prijde ke slovu taborak. bude se dit temer to same co v patek, s tim, ze nas bude doufam o dost vic.

Nedele 25.6
V nedeli po ranu relax, zacne ta nejsmutenjsi cast srazu - a to louceni! postupne jak zacnou lidi odjizdet, organizator a dobrovolnici zacnou s uklidem prostoru a vracenim jeho do puvodniho stavu. :lol: Kdo zustane az na obed, pojede se do jedne z mistnich restauraci, bud klasika drevenka nebo mame jeste jednu moc dobrou vyhlidnutou :wink: Nas pobyt tam je neomezeny, takze tam muzeme setrvat jak dlouho chcete :P

kontakt na me je 7*3*6*/*7*6*1*1*8 *3, volejte, piste, jak bude treba :wink:
Naposledy upravil(a) black_sheep dne 19 čer 2006, 13:36, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Skvělé info pro ty kdo tam nebyli.Chválím,chválím-prostě super. :wink:
Vezměte si také nějaké sezení(skládací stoličky.....,ať nemusíte stát u ohně),já mám u legendární jídelní soupravy jen 4 volná místa k sezení(vlastně 3,Felotron má jedno reservované). :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Blacku,přesně tohle jsem všechno potřeboval vědět :wink: Mooc děkuju
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no nad lavickama si zrovna lamu hlavu, rad bych to nako vyresil poradatelsky ale nic moc me nenapada.. pokud mate nekdo vlastni campingovy posezeni, berte ho sebou, to tam jeste radsi doplnim, ja vedel ze jsem na neco zapomnel.. hlava derava :twisted: diky ;) pokud mate nekdo naky dalsi otazky, ptejte se, rad je zodpovim, urcite vas neco zajima.. :) jinak pridal jsem tam informace ohledne myho telefonu a prosbicku abyste mi napsali az vyjedete v kolik tu budete cca a vas nick. diky :)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

A DOBROU NÁLADU SEBOU, MRUČOUNI JDOU NA GRILL A MATES JE UPEČE !!!!!!!!!!!Obrázek
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Tebe upeču ty Hanzy Hanzovatej. Jó je to supr jen mě mrzí, že mě pracovní povinnosti nutí odjet v sobotu odpoledne.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Hele Blacku a co kdyby se udělaly sprinty i spanilka???Vždyť nemusí být nějak dlouhá..Jen se společně kousek projet po okolí...To moc času nezabere..hm???Stejně to je jak koukám docela vyrovnaný... :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Black_sheep:
Hele blacku ten Kyrglíkův napád není tak špatnej...
Sprint - by jeli jen ty co by chtěli a ty co by nechtěli by mohli stát na koncích runveje a upozorňovat cizáky co by chtěli na velkou hlavní runvej - nejlépe je tam vůbec nepouštěn!! prostě tam jsme mi tak ať táhnou!! ať si jezděj po uzkejch krajních - radši...Př.: Někdo z /-/ se bude soustředit na to jak má jet nechtěně přehlídne cizince a co bude pak ...... PRŮSER jak Brno!!...

Spanilka - jeli by fšichni povině!! pochlubit setím,co umí vyrobit a vytvořit automobilka mířící do ČR - HYUNDAI.


Jak psal KYRGLÍK nemusí být dlouhá, ale jen pro pocit ten, že se někomu /-/ zalíbí a na srazech to bude jinčí než je teď a to nemyslím tak, že by to bylo nudný nebo tak( pro zábavu tam máme Matese :lol: ), ale jen o to aby jsme zkusili natáhnou k /-/ autům více lidí, kterým se tyto auta líbí a hlavně ty co by se o ně starali a měli z nich radost jako MY všichni v klubu.


Toť vše co jsem vám všem chtěl tak nějak řící!!! :idea:



Ať žije HYUNDAI a ať se povede náš druhý HYUNDAI SRAZ MIMOŇ II.

Jen mimochodem možná tam přijede i chlap od nás ze vsi s
Obrázek
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Děkuju Joudo za podporu :wink: Ještě co na to ostatní Háčkaři :shock:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Kyrglik píše:Děkuju Joudo za podporu :wink: Ještě co na to ostatní Háčkaři :shock:
Nemáš zač špatnej nápad to nebyl, ale je pravda - co na to ostatní?? a hlavně jestli bude čas!!??
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

To se domluví na místě ale pochybuju, že bude někdo proti. A když jo, tak se nemusí účastnit. Máme přece demokracii :D
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Jirka píše:To se domluví na místě ale pochybuju, že bude někdo proti. A když jo, tak se nemusí účastnit. Máme přece demokracii :D
Tak teďka si na kápnul, ale to jsem tam přece psal, že se nemusí kdo nechce zůčastňovat!! ale alespoň to tu zazní vícekrát
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Kamrarád taky použil u šéfa demokracii.Řek mu co si myslí a řek mu že už teda nemusí zítra chodit.. :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Jsem pro obé, páč nám to taky zpeštří pobyt na place.. :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja jako myslel soutez ve sprintech.. samozrejme ze volnej sprint bude dle domluvy na miste :) ale jestli mam delat nakou organizaci nebo taak :wink:
Odpovědět

Zpět na „Srazy“