Rozvody

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Raduška
Příspěvky: 1
Registrován: 06 dub 2011, 19:27

Rozvody

Příspěvek od Raduška »

Ahoj. koupila jsem si Santa Féčko, manžel mi na něm chce dělat rozvody,dělal je už na hodně autech,ale na santa fečku ne. maté někdo nějakou radu ,tip? Preferujete nějakou značku řemenu,vodní pumpy atd.....Mám r.v.2006,SUV.4x4 CRDI 2.2 Díky Radka :)
Naposledy upravil(a) Raduška dne 11 dub 2011, 21:09, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody

Příspěvek od Farrael »

No určitě je chyba v r.v. neb bych to Santa Fé z roku 1996 chtěl vidět :-D Ale snad je to 2006 :-) Řemen např. Gates pokud vyrábí aj na Santu :-) A za druhý je to ve špatný sekci. Tohle patří do sekce SantaFé.
--> Mod přesun. Já nemůžu :-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
sosi
**
Příspěvky: 188
Registrován: 28 kvě 2008, 11:58

Re: Rozvody

Příspěvek od sosi »

ja myslím, že je v dobrej sekcii, je to 2006 novší model
i love santa fe

SANTA FE 2,2 CRDI 4WD ELEGANCE AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody

Příspěvek od Farrael »

Ano teď je v dobré sekci. Ale předtim to bylo v sekci prodám - náhradní díly tak proto. Lantra Luke už to přesunul na můj popud ;-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
potvurka
*
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2009, 21:05

Re: Rozvody

Příspěvek od potvurka »

výrobce je celkem jedno a pokud to je na 120 tis tak bych asi vodni pumpu nechal a když to tu pročteš někdo to tady má i s fotkama , a je to opravdu jednoduché za dve hodky hotovo já je dál na 100 tis pro jistotu ...zas to tolik nestojí
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“