REZERVNE KOLESO

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
misiak
*
Příspěvky: 63
Registrován: 12 úno 2009, 19:47

REZERVNE KOLESO

Příspěvek od misiak »

Zdravim vas vsetkych.. V r 2008 som kupil auticko, a az teraz som prvy krat pouzil razervnu pneumatiku.. A predstavte si, ze naoko bola o.k., ale namiesto 4.2 kpa mala len 0.9.. ](*,) ,.. este ze som bol na benzinke a dofukal som ju.. Moja rada, raz za cas si ju skontrolujte =D> =D> =D> , . Oplati sa rezervnu pneu sem tam skontrolovatt [-o< [-o< [-o< . Pekne dni prajemmm
Reklama
 

postai
*
Příspěvky: 26
Registrován: 08 lis 2008, 18:40
Bydliště: Lišany

Re: REZERVNE KOLESO

Příspěvek od postai »

Hm tak to jsme stejný ročník mrknu se i když je mi divné všude je přece vzduch zdarma a moje předchozí auto mělo první defekt ve 12ti letech byl to SEAT a taky jen dojezdovka ,na rezervu jsem od koupě ani nevzdechl a při aplikaci měla 3,6 , tak doufám že jsi byl vyjímka :-$
George
*
Příspěvky: 37
Registrován: 24 pro 2008, 22:16

Re: REZERVNE KOLESO

Příspěvek od George »

Ahoj,

když jsme u té rezervy, Nedávno jsem vlezl do kufru pod dekl a z hrůzou jsem zjistil, že tam mám nějaké divné kolo, měl jsem strach, že mi ho v nestřežené chvíli někdo někde vyměnil.
Taky ta Vaše rezerva vypadá jak pneumatika na mopeda nebo na motorku ? Pokud ano, pk je to O.K. Asi fakt jen na dojetí.
MATRIX 1,6I ACTIVE 2008
Uživatelský avatar
pyrone
*
Příspěvky: 65
Registrován: 16 kvě 2009, 16:18
Bydliště: Spiš/Tatry
Kontaktovat uživatele:

Re: REZERVNE KOLESO

Příspěvek od pyrone »

no ved dojazdovka vyzera dost smiesne. ja som pre istotu menil za plnohodnotnu pneu.
inak na starom (2002) Matrixe je normalne koleso ale na 2009 uz je len dojazdovka. asi setria kde mozu...
Hyundai Matrix 1.6 (novy model 2008) - ostalo pre rodinku
Hyundai Matrix 1.6 (stary model 2002) - mamina
Peugeot 407 2.0 100kW - moja laska
Radek_ix_35
*
Příspěvky: 24
Registrován: 11 bře 2011, 14:13

Re: REZERVNE KOLESO

Příspěvek od Radek_ix_35 »

Dojezdovku jsem měl na Matrixu r.v. 2004. Ale nijak mi neutíkala a to nebyla nikdy použitá.
Hyundai Tucson NX4 1.6 T-GDI Smart 4x2 110kW SUNSET RED
Hyundai ix 35 1.6 GDI Classic, Infra Red
Hyundai Matrix 1.6
Daewoo Nexia
Opel Kadett 1.6
Škoda 110 L
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“