Centrál - K.O.

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Centrál - K.O.

Příspěvek od lukis01 »

Tak můj dnešní pracovní den začal opravdu sqěle! Přijdu ráno k autu, mačkám centrál jsk o dušu a nic...říám si asi slabá baterka v klíčích. odemknu si klíčkem, sednu do auta, nastartuju a teď to přijde.

1. zapnula se klima, přestože jsem včera měl puštěné jen větráky bez klimy
2. za boha nejdou odklopit zrcátka (el. sklápěná) - večer jsem je složil; nicméně blinkry v nich a natáčení skel funguje
3. ani při nastartování nelze tlačítkem ve dveřích natož na dálkači zamknout/odemknout dveře
4. mám nastavené automatické zamknutí při 20km/h - tohle funguje (vlastně jen díky tomu se mi podařilo zamknout auto v práci - stačilo zamknout klíčem u řidiče)

Tak a teď babo raď - zatím jsem zkontroloval akorát pojistky u volantu - 0bodů
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: Centrál - K.O. - urgent

Příspěvek od Gandalf »

Usámova pomsta začíná? Tahle Al Káida má ale dlouhé prsty... :mrgreen:

Ale za sebe doufám, že se vše rychle podaří vyřešit. Jsem dost zvědav na příčinu :-k
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál - K.O. - urgent

Příspěvek od cert »

No, hezký začátek dne. Já být na Tvým místě, tak bych zkusil odpojit na hoďku baterku. Mohlo by se to zresetovat (třeba u koncernových aut je to doporučené). Rádio zapomene předvolby a hodiny. Nebo servis.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Centrál - K.O. - urgent

Příspěvek od lukis01 »

odpojil jsem baterku, uwidime co dal
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál - K.O. - urgent

Příspěvek od cert »

JJ, dej pak vědět, tohle mně zajímá.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: Centrál - K.O. - urgent

Příspěvek od pietro32i »

A keď si odomkol kľúčom, nezačal "hrať" alarm? Mne to tak funguje, nevyplo ho ani keď som strčil do spínacej skrinky kľúč a pretočil ho do polohy 1. Možno by sa vypol, keby som naštartoval, ale to som už v strese (ľudia sa obzerali, vyzeral som dosť podozrivo :mrgreen:) nevyskúšal.
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Centrál - K.O. - urgent

Příspěvek od lukis01 »

presne tohle jsem taky cekal pri otevirani klicem...zatim pokazde co jsem zkousel odemknout klicem na ridicove strane se:

1. odemkly vsechny 4 dvere
2. spustil alarm
3. pomohlo az rychle odemceni dalkacem

DNES ani ho**o
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Centrál - K.O.

Příspěvek od Engineer »

Nepracuje to nezávisle toho kde stojíš s autom alebo na rôzných miestach kde parkuješ ti to nefunguje?
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Centrál - K.O.

Příspěvek od lukis01 »

nefunguje to nikde...poslední poznatek - při natočeném motoru a zavřených dveřích můžu zamykat/odemykat tlačítkem v madle dveří - což je taky jediný způsob jak auto zamknout: natočit - zamknout - zdechnout - otevřít řidičovy dveře - vylézt - zavřít - zamknout klíčem

no a samozřejmě po vytažení klíčku ze spínačky se neozve dosud charakteristické cvaknutí ve spínaččce, spojené s odemčením všech dveří a kufru...

do pytle..2 dny pred garančkou tohle..

jo a ani odpojení baterky nepomohlo
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Centrál - K.O.

Příspěvek od Engineer »

K atu musíš mať dva kľúče! Vyskúšaj aj druhý keď ani ten nepôjde vylúčiš chybu kľúča!
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Centrál - K.O.

Příspěvek od Hardcam »

Nemusi, ja treba dostal jen jeden. Takovych nas tu je vic.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Centrál - K.O.

Příspěvek od havros »

Trošku bych zkusil poklepat do spínací skříňky (to, kam se strká klíček) nebo razantněji zasunout a vytáhnout klíček, dokud necvakne.
Každopádně tohle je závada, kterou odstraní jakýkoli autorizovaný servis zdarma v rámci záruky :wink:
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál - K.O.

Příspěvek od cert »

Jak píše Engineer, zkusil bych druhý klíč a kdyby se nic nezměnilo, tak hurá do servisu.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Centrál - K.O.

Příspěvek od lukis01 »

s druhym klicem je to to same, taky mne rano napadlo, ze je slaba baterka v dalkaci...no neni...
uvedomil jsem si, ze krom toho vseho nefunguje osvetleni interieru - ale tohle vsechno ma zda se opravdu spolecne jmenovatele - central, resp. spinacku...

jeste me napadlo, jestli to nemohly zpusobit prave ty zarovky v interieru - vymenil jsem je postupne za led panely, pozdeji za led sufitky - a v kufru jsem na osvetleni kufru este pripojil bypassem ledkovy pasek - toz jsem to fsecko povytahoval a poodpojoval a....

zase prd!
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál - K.O.

Příspěvek od cert »

Hmm, naskládal bych to do původního stavu (s obyč. žárovkama) a šup do servisu. Pokud necháš LED, tak je tady možnost že Ti záruku neuznají...
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“