Hladina paliva v nádrži a počet litrů!

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Hladina paliva v nádrži a počet litrů!

Příspěvek od Piskotkiller »

Zdravím :hyu:

Chtěl bych se zeptat kolik je potřeba minimální počet litrů paliva v Scoupe aby se mi rozjelo čerpadlo,pač tam mam deset litrů a stále nic.Nádrž sem vyplachoval,takže vím že je tám nějakých deset litrů.
Další věc nechápu tu malou kovovou vaničku s otvorem vně nádrže do které je to čerpadlo zasazené.Vždyť to přeci nemá žádný význam ta vanička,hladina bude stejná jak v té vaničce tak v celé té nádrži.To by benzín musel být přiváděn přes tu vaničku aby v ní byla hladina stále větší než v celé nádrži ne? #-o Mohl by mě někdo poučit?Díky
Hyundai Scoupe GT
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hladina paliva v nádrži a počet litrů!

Příspěvek od black_sheep »

hele mě to jelo i na výpary :) ale už jsem slyšel, že s tím měl někdo problémy... možná by pomohla výměna, a co vím, pasuje tam i z fabie :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Hladina paliva v nádrži a počet litrů!

Příspěvek od Piskotkiller »

Výměna čerpadla byla,proto sem to i rozdělaval,ale mám ho tam z Mitsubishi,dvoukomorové,bylo i odzkoušeno a vše fungovalo,ale to asi sežralo 1-2litry benzinu pač sem ještě měl bohatou směs a několikrát jsem odvzdušňoval.Nyní zas nemůžu nastartovat takže nevím jetli je to nedostatkem paliva,nebo zas něco v prdeli.ALe jen mě zajimá jestli třeba na 8litrů v nádrži už nenastartuji a tedy těch 8litrů tam bude jakoby na hovno a musí se dočerpat víc,pač mají posranou vyrobní konstrukci....Asi tak nějak :mrgreen:
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hladina paliva v nádrži a počet litrů!

Příspěvek od black_sheep »

jj z nejakýho mitsubishi tam šlo taky. :lol: no originál to tak není, normálně jsem to vyjel až do sucha (což se nemá) :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Hladina paliva v nádrži a počet litrů!

Příspěvek od Piskotkiller »

Do sucha si nemohl ne?Nějaký ten litr tam musel zustat i víc,pač ta plocha té nádrže je velká a vzhledem k tomu jak je to konstruovaný(uplně na piču) tak by mě zajímalo kolik tam zůstane....a pořád moje otázka kolik je potřeba 8)
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
mayq
***
Příspěvky: 923
Registrován: 12 čer 2008, 19:30
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Hladina paliva v nádrži a počet litrů!

Příspěvek od mayq »

Pri cisteni nadrze na Accente tam ostalo cca 3,5 - 4litre ktore som uz neriskoval minat jazdenim kvoli cerpadlu, vycucnute a vysusene do sucha, naliate 4litre - nastartovalo... takze 10litrov musi bohate stacit na start
Hyundai Accent `96, 1.5i 12V, 5dv. hatchback Marlborough Red

Obrázek
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Hladina paliva v nádrži a počet litrů!

Příspěvek od Piskotkiller »

No ale tak chyba spíš bude v té nádrži,pač čerpadlo valí v pohodě.Jen mě nejde do hlavy jak v té málé nádobce v nádrži má být víc paliva,jako v celé nádrži.To by tam musela byt nějaká klapka a ne jen trubička průchozí mezi nadrží a nádobkou.Je pravda že když sem čistil nádrž vyndal sem z ní i jakési kovové elko...tak netuším
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Hladina paliva v nádrži a počet litrů!

Příspěvek od Piskotkiller »

Tak mě to nedalo a opravdu je potřeba na to aby čerpadlo natáhlo benzín nějakých 6-8litrů,takže nikdy není možný vyjet nádrž do prázdna,kvůli špatné konstrukci palivové nadrže.Fakt humus ta nádrž a volil bych jinou konstrukci,kde ten zbytek paliva (6litrů) může člověk v "nouzi" využít a ne žít s přesvědčením že je tam třeba ještě 6 nebo více litrů!!!

Tímto končí moje líčení :mrgreen:
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hladina paliva v nádrži a počet litrů!

Příspěvek od black_sheep »

ja ani nikdo dalsi z lidi co scoupe meli, jsme s tim teda nikdy problem nemeli.... :lol: :mrgreen: zustat trcet nekde na ukrajine s vedomim ze tam je jeste 6 litru a ja nejedu by me asi sralo, ale vzhledem k tomu ze to proste nevim... :twisted:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“