Problem se startováním

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
flyrage
Příspěvky: 4
Registrován: 03 čer 2011, 09:08

Problem se startováním

Příspěvek od flyrage »

chtěl bych se zeptat co dělat když mám Santa Fe 2.7 automat z roku 2002 ...prijel sem s nim zaparkoval a ted mi nejde otocit klickem k nastartovani motoru ani se nehne...nevite cim to muze byt a co s tim? dekuji
Reklama
 

flyrage
Příspěvky: 4
Registrován: 03 čer 2011, 09:08

Re: Problem se startováním

Příspěvek od flyrage »

flyrage píše:chtěl bych se zeptat co dělat když mám Santa Fe 2.7 automat z roku 2002 ...prijel sem s nim zaparkoval a ted mi nejde otocit klickem k nastartovani motoru ani se nehne...nevite cim to muze byt a co s tim? dekuji

jej pardon spatna sekce... ale i tak bych byl rad za rady dekuji=)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem se startováním

Příspěvek od Farrael »

No to by mohl bejt zadřenej zámek či tak něco ve spínací skříňce. S tim asi do servisu nebo rozebrat, ale nevim nakolik si troufneš.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
flyrage
Příspěvky: 4
Registrován: 03 čer 2011, 09:08

Re: Problem se startováním

Příspěvek od flyrage »

klicek jde v pohode do zdířky... jen prostě nejde otočit... bude muset asi servis no opravit:/
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Problem se startováním

Příspěvek od MICHAL77 »

Zkus otáčet klíčkem, ale s citem a při tom mírně pootáčet volantem. Může to bejt zaseknuté zabezpečení volantu proti krádeži, také mi to dělalo na acentu a pomohlo vyndat celou spínačku a celou pročistit a znovu promazat a nyní už rok chodí bez jediného problému.
.........
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“