Moje povrchová uprava zadní nápravy pro delší životnost

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
lumik
**
Příspěvky: 117
Registrován: 18 kvě 2010, 19:05

Moje povrchová uprava zadní nápravy pro delší životnost

Příspěvek od lumik »

Zdravím všechny,
ted jsem konečně vyměnil zadní nápravu :D.Dalo to docela práci ji sehnat-všechny,který jsem viděl byly pěkně prohnilý.Nakonec jsem ji sehnal na jednom vrakáči-jediná použitelná a měla ještě takové černé zátky,které se dávají do těch děr,kde je přístup na šrouby k ramenum. Řekl bych,že je to příčina ,proč přežila relativně zdravá-zabranují tomu ,aby se dovnitř nápravnice dostala voda a v zimě sůl ze silnice.Celou jsem ji rozebral obrouzil drátěným kartáčem na železo a nechal ji pozinkovat-přidávám foto.Ještě jsem ji potom několikrát natřel měkkou barvou.Ted jsem ještě nechal udělat geometrii zadní nápravi, což taky není uplná sranda sehnat servis kde to dělají.Kdyby jste měli zájem o ty zátky tak bych je mohl odformovat a odlít z polyuretanu.Jinak já bych tam dal asi jenom nějakou lepší lepenku, nebo tak,aby se zabránilo té vodě.
Zdravím Luděk
Přílohy
náprava pozink I.jpg
náprava pozink I.jpg (77.45 KiB) Zobrazeno 1353 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Moje povrchová uprava zadní nápravy pro delší životnost

Příspěvek od black_sheep »

mno o něčem takovém jsem uvažoval také. nakonec jsem ji prostě lehce obrousil drátěným kartáčem a nastříkal ochranou na podvozky. po dvou letech furt pěkná.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Podvozek a řízení“