Béžový interiér

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
aivi
Příspěvky: 2
Registrován: 26 čer 2011, 15:38

Béžový interiér

Příspěvek od aivi »

Zdravím.
Chci si koupit ix20 a moc by mě zajímalo jak vypadá v béžovém provedení interiéru. Bohužel na oficiálních stránkách Hyundai ani nikde jinde jsem to nenašel.
Reklama
 

Uživatelský avatar
iggyno
**
Příspěvky: 194
Registrován: 12 bře 2011, 13:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Béžový interiér

Příspěvek od iggyno »

zrejme to v nasich koncinach ešte predajca neponuka...na svk nedava ani bluetooth,ci parkovaciu kameru do vnutorneho spätneho zrkadla...
1,6 AT
40500km
Erik-TT
**
Příspěvky: 158
Registrován: 17 dub 2011, 09:00

Re: Béžový interiér

Příspěvek od Erik-TT »

Myslím, že bežový interiér je koženný so sedadlami a presne, je tam bluetooth, cuvacia kamera, navigacia, u Nás nie je v ponuke, ako písal Iggyno, musel by si ísť na výlet minimálne do Nemecka a odtiaľ taký model doviezť. Netvrdím, že takáto objednávka by tu nebola možná, ale keďže nie je v základnej ponuke, je to zákazka a cena by bola hlavotočivá :) To už ak je taká túžba po takom aute, tak radšej ozaj niekde na západ a odtiaľ taký kus nájsť a doviezť . . .
Uživatelský avatar
ferdu
*
Příspěvky: 20
Registrován: 17 bře 2011, 10:55
Bydliště: Zlín, CZ

Re: Béžový interiér

Příspěvek od ferdu »

Nevím jak u vás na Slovensku, ale u nás v ČR se dá béžový interiér objednat. Je to béžový dvoutonový interiér textilní (tak se to nazývá). Takže nikdo nemusí jezdit do Německa a určitě je i u vás k dostání. Chce se to jen zeptat. Jinak možno zjistit na www.hundai.cz - třeba v konfigurátoru.
Když jsem objednával v březnu auto já, tak jsem se na něj ptal, ale byla dlouhá doba dodání, tak jsem zůstal u klasické černé a auto bylo za 10 dní doma.
A pro ERIKa TT - ty se tu snažíš všechno okamžitě komentovat, aniž bys měl o většině informací aspoň základní informace a ty tvoje střely jsou někdy opravdu dost liché. A není to na těchto fórech poprvé. Je dobré o tom co komentuji aspoň něco vědět, než něco kecnu. Potom zbytečně mystifikuješ toho, který se chce seriozně něco dozvědět. Vždyť tu nezávodíme o to, kdo bude mít více přízpěvků a vyhraje první cenu, ale jde o to, se něco mezi sebou dozvědět a informovat se.
HYUNDAI ix20 COMFORT 1,4 CVVT 16V , Stříbrná
Š FELICIA 1,3 GLXi

Š FAVORIT 136
Erik-TT
**
Příspěvky: 158
Registrován: 17 dub 2011, 09:00

Re: Béžový interiér

Příspěvek od Erik-TT »

Ferdu, ale ja som hovoril o tom, že sa to nedá objednať tu na Slovensku resp. že to nie je v ponuke... preto som to hovoril, pretože vedúci v Hyundai je môj dobrý známy, takže predtým som mu ohľadom toho telefonoval resp. sa na to zo zaujímavosti pýtal, pretože som si objednával zimné pneumatiky, tak som medzi rečou spomenul aj toto.... A to s tým Nemeckom ti nepríde logické? To je základná krajina, do ktorej sa už v 70 rokoch vozili autá s koženým interiérom a u nás si si musel pomaly za volant priplácať. Samozrejme hovorím obrazne a myslím aj to Nemecko, zasa ma netreba chytať za slovíčka :), aby si ma neobvinil, že hovorím do luftu :)
Uživatelský avatar
ferdu
*
Příspěvky: 20
Registrován: 17 bře 2011, 10:55
Bydliště: Zlín, CZ

Re: Béžový interiér

Příspěvek od ferdu »

Je divné, že v ČR se to objednat dá a u vás ne. Snad se ty auta objednávají u stejného výrobce v Nošovicích a opravdu se mi nechce věřit, že některé sestavy aut jsou vymezené jen pro některé země. Proto mi to přichází divné a z tohoto pohledu tonechápu.
Já navíc psal o textilním potahu. A s tou kůží se nepřu, ani jsem ji ve výběru nehledal. Myslím, že celokožený interiér ani ve výběru není, je to jen kombinace s textilem. Potom celokožený může být skutečně jen do Němec.
A AIVI se ptal na béžový interiér bez specifikace jestli textil nebo kůže. Takže tys reagoval asi na kůži, i když to nebylo zcela zřejmé a já na textil. Nevím, kdo by šel do koženého interiéru. Já tedy ne.
HYUNDAI ix20 COMFORT 1,4 CVVT 16V , Stříbrná
Š FELICIA 1,3 GLXi

Š FAVORIT 136
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Béžový interiér

Příspěvek od FISHkaa »

pokud světlý interiér, tak pouze kožený. Látkový je mor na údržbu a některé fleky (čokoláda) z něj nikdy pořádně nedostanete!
Vypadá to hezky, ale jenom na fotkách - běžné použití, zejména s dětmi, je smrt :roll:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7918
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Béžový interiér

Příspěvek od Mexican »

mam 4 roky latkovy svetly a bez problemov. Pochopitelne v tom vozit psov nie je dobry napad. A s trochou kvalitnej chemie ani tie flaky od jedla nie su problem ( aj ked tu vyslovim nazor, ze jes v aute je blbost - jednak je to nebezpecne a jednak ten rizek s chlebom chuti lepsie na odpocivadle :twisted:

foto interieru po 4 rokoch a 118000km mozme poskytnut (ze ako sa na cistote podpise realna prevadzka)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
aivi
Příspěvky: 2
Registrován: 26 čer 2011, 15:38

Re: Béžový interiér

Příspěvek od aivi »

Děkuji za informace ( hlavně se tu nepobijte), ale už jsem fotky-béžového dvoutónového interiéru našel.



http://www.autokaleidoskop.cz/Testy/Hyu ... stornosti/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Béžový interiér

Příspěvek od Hardcam »

To vypada hodne pekne =D>
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
iggyno
**
Příspěvky: 194
Registrován: 12 bře 2011, 13:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Béžový interiér

Příspěvek od iggyno »

koženny?
1,6 AT
40500km
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Béžový interiér

Příspěvek od FISHkaa »

Mexican píše:mam 4 roky latkovy svetly a bez problemov. Pochopitelne v tom vozit psov nie je dobry napad. A s trochou kvalitnej chemie ani tie flaky od jedla nie su problem ( aj ked tu vyslovim nazor, ze jes v aute je blbost - jednak je to nebezpecne a jednak ten rizek s chlebom chuti lepsie na odpocivadle :twisted:

foto interieru po 4 rokoch a 118000km mozme poskytnut (ze ako sa na cistote podpise realna prevadzka)
Tak to já bych nedal, žeru v autě a sem tam nějaké to pkafíčko ukápne :mrgreen: :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Pokorný
Příspěvky: 6
Registrován: 16 úno 2011, 06:59

Re: Béžový interiér

Příspěvek od Pokorný »

Hyundai ix20 1,4 Style, od 10.6.2011 najeto 4 200 km, světlý interiér
Odpověď na Vaše dotazy.
- světlá barva je velmi zajímavá, autu to sluší, není to kožený ale chyž jsem si auto objednával tak jsem si tam tuto barvu navolil. Nebyly s tím žádné probléby, auto bylo za měsíc hotové i s další mnou zadanou výbavou.
- opravdu jak píše někdo z Vás - není to na psy a malé děti
- co jsou ty fotky od někho z Vás tak to plně odpovídá
- fotky můžu případně zaslat - napiště si kpoko@centrum.cz

Celková spokojenost s vozidlem průměrná rychlost 62 km/h - spotřeba 7,4 - 3000 km najeto po dálnicích 130 km/h toceno kolem 4 000 otáček.
Karel
Odpovědět

Zpět na „ix20“