Navigace 7 palců

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Navigace 7 palců

Příspěvek od kuschall »

Mám už půl roku novou navigaci 7 palců velkou a neumím tam nahrát podrobné mapy ( offroudové) na extra kartu, je tam softwer IGO9, nemoch by mi někdo pomoct předem dík
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od Hardcam »

Obstojny mapy pro offroad ma treba Garmin a to jeste ve specialnich navi pristrojich (tedy ne k beznemu stazeni mapovych podkladu a vlozeni jej do stavajici navi). Dostupny pro klasickou navi jsou topoczech2/3.
Lepsi volba by byla preinstalace na Tomtom a stahni zdarma Offroad Navigator, ten ignoruje silnice, neroutuje, proste vede terenem k cili.
Dale Tracky Pro, GPS Tuner...

a pak tady handy http://www.offroadpoint.cz/navigace_gps.php
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od kuschall »

Ahoj mladíku koukám že máš přehled o Chramosilovi na Pointu. Já samozřejmě mám v gps mapy jako všichni 44 států kde jsou jenom hlavní tahy. Já ale potřebuju mapy podrobné kde je kdejaká pěšina či kozí stezka rozumíš. Loni sem jezdil po Islandě a měl sem v garminu staženou podrobnou mapu s kdejakou cestičkou a to potřebuju. Vím kde seženu odkazy jen neumím to dát do té nové gps sem na to tupej jestli to umíš tak zajedu ( popřípadě to potřebuji naučit)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od Hardcam »

kuschall píše:Ahoj mladíku koukám že máš přehled o Chramosilovi na Pointu
Kdo a co to je? Prehled si delam sam, navi jsou muj konicek.
Tys mi volal, vid? Ja griloval.
No jestli mas garmin, tak neres igo, to je ti k nicemu.
A mas i instalaci nebo tam jen chces dat mapy?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od kuschall »

Ano zkoušel sem ti volat, navigaci garmin mám v garáži je na prodej, teď používám tu velkou a stím potřebuji pomoct jdou tam stahovat mapy od garmina- a jiné
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od matysekul »

Jestli je to čína 7" s Win CE,tak by tam mělo jít cokoliv.I garmin soft s mapami,ale na sto pro to nevím.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od kuschall »

Jo přesně jak říkáš win CE 5.0 řek bych že má daleko víc funkcí a možností než garmin a hlavně je na to krásně vidět ( my co už málo vidíme) a je přehledná
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od Hardcam »

Ja mam WIN CE 5.0 zabudovanou, ale bez unlocku (nabourani do systemu) do ni nenahraju ani prd. Minulej tejden jsem Zkusil Destinator 9, ten ale nevhledal GPS. Pak jsem tam dal TomTom 7, pro nej pro zmenu nemuzu najit mapy. Takze system na h...6.0 uz je o necem jinym.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od oltcitak »

dedku,daj link na tu tvoju navi,cumnem na to.Inac ak tam mas iGO9,to by malo byt iGO Primo,zalezi ktora verzia,ale predpokladam,ze 1,1 tak kalsicke bitmapove mapy(ako su napr. v Garminovi) tam nenacitas a nespustis,ale vo verzii 1.2 sa objavuje v menu polozka:"nacitat rastrove mapy Google" takze je tu indicia,ze v dalsich verziach to bude fungovat. Zatial nieje sanca dostat do akehokolvek iGO rastrove mapy,jedina cesta je pouzivat mapy od lokalnych dodavatelov(TopMap,Xahac,a ine..) ktori maju povacsinou lepsie pokrytie(toto ale plati pre vychod Europy)paradoxne pre zapadnu Europu ma podrobnejsie mapy,vratane chodnickov TeleAtlas(zdroj map pre TomTom) ale spatne routuje. Navteq je v routovani lepsi a pokrytim vo vychodnej Europe sa zacina vyrovnavat mapam lokalnych dodavatelov. Pre Albansko mam napr. mapu od lokala a je velmi podrobna,nieje to sice lesacka mapa,ale cesticky su tam vselijake. Ono Ivane s tym iGO je velky potencial,ale treba vediet co a ako. Ja chcem tiez vacsiu navi(7palec) ale nieje este taka,kora by mi vyhovovala 100%tne,tak este cakam. Ale pre teba asi bude jedina vhodna cesta ,program od Garminu PC XT pre WinCE a ten pojde aj s Garminackami mapami.System v navi,ktory ak mas blokovany,tak treba odblokovat a potom tam nahras vhodny program.
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od kuschall »

No dědku já ti děkuju za vysvětlení vyčerpávací ale já stím sám nehnu tak se tu u mě zastav dám ti i kávu, kdy to vidíš ( co já vím tak jediná zadarmo stahnutelná mapa Albánie je BORA)
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od oltcitak »

Ja mam v iGO mapu pre Albansko od OSM 2010/12 ale to je cestna mapa.Celkom by som to nezavrhoval,v iGO sa da navolit(po uprave) "offroad mod" kedy navigujes od bodu k bodu,akurat nevidis teren na mape,resp. dokial mas DEM subor,tak vidis aj vyskovy profil,ale presnost nie je taka ako pri naskenovanych,ci zdigitalizovanych mapach,ale pouzit sa to da. Dnes tie k...y vydavatelske uz robia mapy tak,ze zdigitalizuju satelitne snimky a potom ich pojazdia s meracimi autami(Navteq tak robi vychodnu Europu.) Napr. v Bosne som isiel podla iGO navigacie po nespevnenych cestach a v skutocnosti to bola len vyslapana stopa od oviec na luke :mrgreen: toto serie tych asfaltovych drakov,ale mne to vyhovuje,cim horsie,tym lepsie,no ne?
PS idem pozriet,kde to byvas a zanesiem to do mapy( a niekde musim vysturat ten navod na odblokovanie WinCE-mam ho,len neviem kde)

PS ku,to budem mat peknu "zajizdku" ](*,) #-o

PS2 ten typ navi mi napis teraz(opis zo zadneho stitku) nech to mozem pohladat,ci tam nebude nejaky problem.
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od kuschall »

Ahoj štítek dneska opíšu bez problému, vím na 100% že není problém tam nahrát mapy od garmina, dokonce už byl v gpsce staženej ňákej modul aby tam ty mapy šli a zase sme to vymázli, nebyla náhradní karta na kterou to chci nahrát. Já nevím kudy jezdíš domů předpokládám že to mydlíš po dálnici na Prahu a ani nevím na kterou stranu slovenskou jezdíš. Můžu klidně popojéct do Prahy či Brna ale asi to nebude ono. U mě se můžeš i vyspat zajdem na pivo není problém. Jo mimochodem i já jezdím na slovač do Petrovců jestli víš kde to je asi pět km od hranic s UK dej vědět jak to vydíš a kdy
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Navigace 7 palců

Příspěvek od oltcitak »

Cez cechy nechodim,normalne cez Passau,Bratislava a hore do Prievidze.najlepsia cesta.co uz,obetujem sa pre teba. termin sobota poobede az vecer,23.7. zalezi ako dlho sa zdrzim v Koline. poslem ti sms z cesty o prichode. PS ten stitok potrebujem vediet.
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“