Kuckani

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
maxfila
*
Příspěvky: 21
Registrován: 14 čer 2011, 19:13

Kuckani

Příspěvek od maxfila »

Zdravim vse!

v 45OO ot. mi to pokazdi zakucka a netahne,skousel sem snizit tlak turba a furt stejny:(

nemuze to byt palivovy filtr?
:?
Reklama
 

palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Kuckani

Příspěvek od palicka007 »

maxfila píše:Zdravim vse!

v 45OO ot. mi to pokazdi zakucka a netahne,skousel sem snizit tlak turba a furt stejny:(

nemuze to byt palivovy filtr?
:?
proč ubíráš tlak?To jako když ubereš že by to mělo lépe tahat jo?no myslím že je to blbost turbo je tam na to aby tlačilo.Takže ten broblém?no myslím z vlastní zkušenosti ,že buď se nekde ten tlak ztrácí to znamená díra kdekoliv v hadici hadičce prostě jestli to někde syčí.No ten tlak se nejspíš ztrácí a ty ho ještě snížíš ...a nebo to může být i turbo před smrtí ale neříkám že je to něco z těchto věcí to je jen moje zkušenost u mně to bylo T :hyu:
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuckani

Příspěvek od -JxD- »

teoreticky by to snad mohla být i palivová pumpa před smrtí - hodně otáček -> vyšší požadavek na benzín -> pumpa nestíhá dodávat -> kuck
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Kuckani

Příspěvek od palicka007 »

-JxD- píše:teoreticky by to snad mohla být i palivová pumpa před smrtí - hodně otáček -> vyšší požadavek na benzín -> pumpa nestíhá dodávat -> kuck
a nebo no. :hyu:
maxfila
*
Příspěvky: 21
Registrován: 14 čer 2011, 19:13

Re: Kuckani

Příspěvek od maxfila »

bylo to filtrem :) dal sem novej ja v pohode ale ustrelila mi hadice od turba jak sem mu nalozil : :) budu schanet novou.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuckani

Příspěvek od Yurii »

Tak tim pádem to nejspíš nebyl filtr ale ta hadice od turba přesně jak psal Pali... protože ustřelila tak je jasný že už před tím musela být prasklá a ztrácel se na ní tlak, pak docházelo k přechlastávání a motor začal při velkym tlaku turbíny chcípat. (Mne se to stávalo když jsem zapomněl utáhnout

Na tohle pomáhá zkusit se na ten bod zlomu 4000 ot dostat pomalu tak, aby turbo tlačilo co nejmíň (třeba na dálnici) a tam by ty otáčky měly jít ještě kus výš.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“