je pony vrak?? ukamenujte ty co to tvrdi!

Moderátor: Moderátoři

black_sheep

je pony vrak?? ukamenujte ty co to tvrdi!

Příspěvek od black_sheep »

tohle me fak nasralo.. nase silnice jsou zaplaveny skodarnama 120, fackama a filckama a nasledujici organizace prezentuje hyundai ponny jako automobil na urovni vraku!!

http://tipcars.com/applications/magazin ... =A&Lang=cz

ponnyho sice nemam, ale fak me to mrzi ze vybrali zrovna jeho, pac oproti favu je to nesrovnatelny, navic uz ve svy dobe plnil Euro 2, takze doposud byl nejvetsi problem jeho stari a pokud se o nej nekdo stara tak muze bejt lepsi nez osmilety auto... :!:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Karel Blažek
*
Příspěvky: 32
Registrován: 28 led 2006, 15:43
Bydliště: Prachaticko

Je Ponny vrak???

Příspěvek od Karel Blažek »

Já se plně ztotožňuji ,téměř každé dovezené auto je pořád lepší,než Škodárna.Ponnyho má můj známý a je s ním nadmíru spokojen už 14.rok
Accent 1,3LS 62Kw 12V,maximální spokojenost.
Uživatelský avatar
Sensei Jirka
**
Příspěvky: 146
Registrován: 12 úno 2006, 18:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Sensei Jirka »

No, tak to si dělaj prdel, ne????.....To je na mě moc tohlencto....Já mam řidičák rok. Do listopadu loňskýho roku sem jezdil s tátovo fáčkem (tušim rok 92, nebo něco takovýho, prostě jeden z posledních) dokud se tim, jak už bylo schnilý neodporoučelo na vrakoviště. V listopadu jsem si koupil poníka a to se nedá srovnat. Je to rok 93., a když vemu výbavu, tak fávo nemělo nic (dokonce ani zapalovač myslim), pony má centrál, všechny 4 okna v el, atd....a jízdníma vlastnostma???? To si ani nedovolim srovnávat.......A voniřeknou, že vrak Hyundai Pony, blá blá blá....ať se dou podívat nejdřív na všechny ty 120 a podobný zrezlý pekáče za 5000 a pak ať držkujou.....sorry,že sem se tak rozepsal, ale todle mě fakt nas*alo... :twisted: :twisted:
DOVOZ VĚCÍ Z USA a spol. :)
Obrázek
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tohle ja fakt drsný.Nechci urážet Škodovku,ale to co v těch letech vyráběly se nedá srovna t s Ponnym... :evil: Je vidět že nějaký to jejich sdružení má namaštěný kapsy a v nějakým starším autě ani neseděli tak neví jak se chová Fafík a Ponník :shock: Pak ať držkujou :o
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Hoši, tímhle nás nedostanou! Myslete si svý, já si o tý "naší" Škodě myslím totéž. Až jednou ty německý a poněmčený panáci dostanou Škodu jako takovou mezi 10 největších světových výrobců aut a neschovaj to do konzervy VW ( kolikátý je samotný VW bez těch přílepků Seat, Škoda....), postavěj se na úroveň /-/, ktetý je 6. na světě bude mě to štvát, ale takhle to beru jeko reklamu. Já tam tušim velkou porci najetejch km, ke konci tvrdší zacházení od čerstvého absolventa autoškoly, trochu zkrášlení pro manifestaci "pořádnýho" vraku - ukažte mě to samý na fáčku nebo na filcce! To by ani nenaložili, páč by se jim to rozpadlo.... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

... ještě dodatek: Neuvádím nebo neodlišuji záměrně "luxusní" části výrobců Audi nebo Kiu, které jsou těsně spjaté s mateřskou firmou VW nebo /-/uyndai.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Hanz píše:Hoši, tímhle nás nedostanou! Myslete si svý, já si o tý "naší" Škodě myslím totéž. Až jednou ty německý a poněmčený panáci dostanou Škodu jako takovou mezi 10 největších světových výrobců aut a neschovaj to do konzervy VW ( kolikátý je samotný VW bez těch přílepků Seat, Škoda....), postavěj se na úroveň /-/, ktetý je 6. na světě bude mě to štvát, ale takhle to beru jeko reklamu. Já tam tušim velkou porci najetejch km, ke konci tvrdší zacházení od čerstvého absolventa autoškoly, trochu zkrášlení pro manifestaci "pořádnýho" vraku - ukažte mě to samý na fáčku nebo na filcce! To by ani nenaložili, páč by se jim to rozpadlo.... :wink:
svata pravda hanzi, lip bych to nerekl ani ja :lol: :wink: :P
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Kujůůůů... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hanz píše:Hoši, tímhle nás nedostanou! Myslete si svý, já si o tý "naší" Škodě myslím totéž. Až jednou ty německý a poněmčený panáci dostanou Škodu jako takovou mezi 10 největších světových výrobců aut a neschovaj to do konzervy VW ( kolikátý je samotný VW bez těch přílepků Seat, Škoda....), postavěj se na úroveň /-/, ktetý je 6. na světě bude mě to štvát, ale takhle to beru jeko reklamu. Já tam tušim velkou porci najetejch km, ke konci tvrdší zacházení od čerstvého absolventa autoškoly, trochu zkrášlení pro manifestaci "pořádnýho" vraku - ukažte mě to samý na fáčku nebo na filcce! To by ani nenaložili, páč by se jim to rozpadlo.... :wink:
Hanzi!! Přesně tak! Koukám,že máš hodně podobný přístup jako Já !! :wink:
P.s Kluci,křičí většinou Ti, co jezdí ve starých Škodárnách!!! :o
Teda krom malýho Joudy,ten s ní trénuje orbu!!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

jako správný Farmář sem vyčkával Obrázek
aba tohle je hnus velebnosti ... Obrázek
plomiňte..aba toto snad nejni ani možný...vokřídlený šípy zde brázdí silnice více jak čtvrt století a toto.?!? sem asi zarytej /-/udaiák...aba to mi asi neomlouvá..nebo?!??? Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Farme klídek, dopřejme jim trochu radosti.... Na každýho jednou dojde... :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Sensei Jirka
**
Příspěvky: 146
Registrován: 12 úno 2006, 18:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Sensei Jirka »

Hanz píše:Farme klídek, dopřejme jim trochu radosti.... Na každýho jednou dojde... :lol:
Moooc hezky řečeno :D
DOVOZ VĚCÍ Z USA a spol. :)
Obrázek
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

hmm..aby nedošlo na mě Obrázek
Macek_X
*
Příspěvky: 49
Registrován: 07 úno 2006, 15:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek_X »

Tak to teda čumim!! :shock: by mě zajimalo ktera chytrá hlava na tohle přišla... :roll: no jo tak přeci nebude špinit českou značku když si může zanadavat a odsoudit Korejce.. a když srovname ponika a fazola tak je to 100 a 1 ... nechapu to česky auta hnijou už na obalu katalogu a zaporu je u nich vic.. ale tohle se mi teda zda hodně přehnané posilat do šrotu super auto.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Macek_X píše:... nechapu to česky auta hnijou už na obalu katalogu ....
HAHAHA, tak todle je libový, to je krásná věta a povedený ohodnocení, HAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „PONY“