- Předpokládá se agresivnější příď s větším grillem, design se ale nemá lišit až tolik od stávajícího, jak by si někteří přáli.
- Přední světlomety dostanou LED DRL s křivkou ve stylu i40.
- Stávající Theta I4 (G4KC) 2.0T s 160 kW s největší pravděpodobností dostane GDI a 204 kW, tak jak to má nyní americká Sonáta.
- Aby si 3.8 V6 Lambda se svými 228 kW udržela větší náskok, zřejmě dostane také GDI a 248 kW.
- Pětilitrový V8 Tau se údajně do Genesis Coupé nevejde, ale myšlenka je stále živá. Kdyby se to ale i nakonec podařilo, do Evropy se asi stejně nakonec dovážet nebude, protože by nesplňovalo emisní limity.
- Na fotografiích jsou zjevné zcela jiné zadní lampy.
A Xenony už v Koreji i USA mají, chtělo by to jen vůli, udělat těch pár drobných úprav, aby je bylo možno importovat i k nám.



 Když nic jiného,tak ten přední nárazník a ta podivná "díra" před chladičem,si zaslouží z gruntu předělat.
 Když nic jiného,tak ten přední nárazník a ta podivná "díra" před chladičem,si zaslouží z gruntu předělat. .V6 je v pohodě,ale GDI v CVVT by jí neškodilo,když s tím už
 .V6 je v pohodě,ale GDI v CVVT by jí neškodilo,když s tím už   má zkušenosti).
  má zkušenosti). po faceliftu
  po faceliftu  .
 .](./images/smilies/eusa_wall.gif) -to mají i nejnejnejlacinější auta) do zadku šikmookého inžinýra.Dát tam mech.sedadlo jako je u spolujezdce,se sklápěním na opěradle.Doufám,že sedadla půjdou dát níž,protože i v nejnižší poloze,si člověk připadá jako v autobuse a ne sporťáku.
 -to mají i nejnejnejlacinější auta) do zadku šikmookého inžinýra.Dát tam mech.sedadlo jako je u spolujezdce,se sklápěním na opěradle.Doufám,že sedadla půjdou dát níž,protože i v nejnižší poloze,si člověk připadá jako v autobuse a ne sporťáku.  
  
  
  
 GK už se vyvíjelo a tak honem honem vyšlo co vyšlo.
  GK už se vyvíjelo a tak honem honem vyšlo co vyšlo.





 .O vnitřku ani nemluvě
 .O vnitřku ani nemluvě  
  
 .Na té boční fotce,co jsi sem dával,je prolis zakrytý a vypadá to daleko lépe.Ještě měli nechat výdechy na předních blatnících,jako měl
 .Na té boční fotce,co jsi sem dával,je prolis zakrytý a vypadá to daleko lépe.Ještě měli nechat výdechy na předních blatnících,jako měl   Safra,ať už ho někdo vyblejskne bez maskování-nemůžu se dočkat,jak se těším
 Safra,ať už ho někdo vyblejskne bez maskování-nemůžu se dočkat,jak se těším