Nahradne diely

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
kris-tina
Příspěvky: 4
Registrován: 24 črc 2011, 13:16

Nahradne diely

Příspěvek od kris-tina »

Dobry den. Zhanam homokineticky klb, vodnu pumpu a olejove cerpadlo na hyundai coupe 97, 1.6.
Na internete som z toho jelen, a na tejto stranke sa orientovat vobec neviem. Je jedno ci nove ci pouzivane (ak su v dobrom stave). Ak by niekto ponukal za dobru cenu mohli by sme sa dohodnut... Dakujem :-k
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Nahradne diely

Příspěvek od black_sheep »

vodní pumpu bych koupil rozhodně novou, klidně v autokelly, auto štangl apod.- což budeš mít určitě někde poblíž domu. při té příležitosti bych vyměnil rozvody - to můžeš koupit rovnou tam taky, kup zn. Gates a kladky zn. SKF. případně objednej na internetu (viz níže).

homokyneťák a olejový čerpadlo ale nechceš kupovat nový. rozhodně to není jedno, muhehe. to by byla pálka jako prase.

na slovensko ti možná pošlou i z čech:
katalog.mjauto.cz
automatejcek.cz
autopb.cz

P.S.: jo a téma jsem přesunul ze scoupé kam patří :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
kris-tina
Příspěvky: 4
Registrován: 24 črc 2011, 13:16

Re: Nahradne diely

Příspěvek od kris-tina »

Oh dakujem za presunutie, nevedela som kam to zaradit, zatial sa tu len zacinam orientovat. Vrela vdaka za radu, idem to hned pozret :) Pekny den
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Nahradne diely

Příspěvek od black_sheep »

homokynetak i cerpadlo muzes pripadne koupit z lantry J2 (roky 96-01), treba tu: https://www.hyundaiclub.net/viewforum.php?f=52
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Nahradne diely

Příspěvek od mirpie »

jen pozor na kvalitu dílů co objednáváš, objednal jsem vodní pumpu na omegu, měnim to a koukám na ten původní originál, jak je oběžné kolo pěkně obrobený masivní odlitek, naproti tomu to nové jakýsi výliskek či ohybek z pozinkovaného plechu, no už na pohled katastrofa....Tak jsem zakroutil hlavou s verdiktem, že nová je nová a al ji tam a funguje, zatím, ale váhal jsem, zda tam nevrátit tu původní.
Jo jinak u coupé je jedno, zda měníš vodní pumpu s rozvodama či ne, tady příležitost, že to bude rozdělané, nehraje roli, vodní pumpa není u coupe hnaná rozvodákem, ale vícenásobným klíňákem, kterej s povolením alternátoru shodíš za 5min.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
kris-tina
Příspěvky: 4
Registrován: 24 črc 2011, 13:16

Re: Nahradne diely

Příspěvek od kris-tina »

dakujem chlapci :)
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“