Stěrače - špatné nastavení - závada???

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cvrček
**
Příspěvky: 266
Registrován: 30 črc 2011, 08:33

Stěrače - špatné nastavení - závada???

Příspěvek od Cvrček »

Zdar všem,
tak mám na vás, zkušenější, dotázek: objevil jsem 1. mouchu a rád bych zjistil, jestli je to u všech, nebo jen u mýho Cvrčka :-)
Za deště, kdy stěrače stírají (což je v pořádku, samozřejmě :) gumičky stěračů jakoby narážejí do plastu
pod čelním sklem - tzn. jakoby přejíždějí ze skla na ten plast (rámus při pravidelném narážení).

Do interiéru ale dosti slyšitelné.. :( Chyba z výroby?? Nebo si někdo všiml u sebe též???
Díky za odpovědi.
I30, 1.6 CRDI (66kW), BLACK DEVIL, paket tRiKoLoR, 6°
Co mě baví a živí: KRIZOVÝ MANAGEMENT, POMOC PŘI NAVYŠOVÁNÍ OBRATU
VZDĚLÁVACÍ KURZY pro prodejce "JAK LÉPE A VÍCE PRODÁVAT", vytvoření argumentací při prodeji
Reklama
 

Uživatelský avatar
89majlo96
Moderátor
Příspěvky: 3545
Registrován: 05 úno 2009, 07:58
Bydliště: Topoľčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače - špatné nastavení - závada???

Příspěvek od 89majlo96 »

chyba z vyroby, zle namontovane stierace, mal by tam byt asi tisichran a staci aby to niekto o par zubov pootocil a uz to blbne.
Tuto zavadu si ale mali vsimnut pri testovani auta, aspon je vidiet ako si na tom davaju zalezat. :roll:
1,4i CVVT občas nezaškodí pozdraviť obmedzovač...
Uživatelský avatar
Cvrček
**
Příspěvky: 266
Registrován: 30 črc 2011, 08:33

Re: Stěrače - špatné nastavení - závada???

Příspěvek od Cvrček »

89majlo96 píše:chyba z vyroby, zle namontovane stierace, mal by tam byt asi tisichran a staci aby to niekto o par zubov pootocil a uz to blbne.
Tuto zavadu si ale mali vsimnut pri testovani auta, aspon je vidiet ako si na tom davaju zalezat. :roll:
Díky moc za odpověď, nechám to v rámci záruky opravit :)
Ať to jezdí a nejlépe bez nehod! :-)
I30, 1.6 CRDI (66kW), BLACK DEVIL, paket tRiKoLoR, 6°
Co mě baví a živí: KRIZOVÝ MANAGEMENT, POMOC PŘI NAVYŠOVÁNÍ OBRATU
VZDĚLÁVACÍ KURZY pro prodejce "JAK LÉPE A VÍCE PRODÁVAT", vytvoření argumentací při prodeji
Uživatelský avatar
Cvrček
**
Příspěvky: 266
Registrován: 30 črc 2011, 08:33

Re: Stěrače - špatné nastavení - závada???

Příspěvek od Cvrček »

Tak v rámci záruky opraveno během 10 minut :)
(natočení ruky stírátka v tisícihranu o 2 zuby nahoru). Jakmile bude větší deštík, uvidíme, jestli vše funguje jak má.
Nevypisovaly se ani žádné papíry, tak to má být: přijet, opravit, odejet..
I30, 1.6 CRDI (66kW), BLACK DEVIL, paket tRiKoLoR, 6°
Co mě baví a živí: KRIZOVÝ MANAGEMENT, POMOC PŘI NAVYŠOVÁNÍ OBRATU
VZDĚLÁVACÍ KURZY pro prodejce "JAK LÉPE A VÍCE PRODÁVAT", vytvoření argumentací při prodeji
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Stěrače - špatné nastavení - závada???

Příspěvek od Skyline »

Sice chyba z vyroby, ale jsem ten typ co si to opravi za 5 minut sam na parkovisti, do servisu by se mi nechtelo. Vlastne si vzdy nastavuji sam sterace tak, aby mi stiraly az ke sloupku a nezustavalo tam hluche misto.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
Cvrček
**
Příspěvky: 266
Registrován: 30 črc 2011, 08:33

Re: Stěrače - špatné nastavení - závada???

Příspěvek od Cvrček »

Skyline píše:Sice chyba z vyroby, ale jsem ten typ co si to opravi za 5 minut sam na parkovisti, do servisu by se mi nechtelo. Vlastne si vzdy nastavuji sam sterace tak, aby mi stiraly az ke sloupku a nezustavalo tam hluche misto.

JJ, rozumím, jasně že bych to taky zvládl sám, profi nářadí i trochu šikovnosti mám, ale stejně:
když je auto nové, měl by se starat v rámci záruky SERVIS - už jen proto, abych mohl dokázat, že s každou prkotinou jsem jen a jen u nich a nikoliv samo doma.
Občas se najde chytrák, co argumentuje slovy: "no, jo, vy se do toho hrabete sám, to nemůžete, to jste ztratil záruku"... (byť to nemá příčinnou souvislost s např. jinou závadou).
Prostě to jsou pak dohady.. A tomu bych chtěl předejít. Ale jinak díky za správný postřeh =D>
I30, 1.6 CRDI (66kW), BLACK DEVIL, paket tRiKoLoR, 6°
Co mě baví a živí: KRIZOVÝ MANAGEMENT, POMOC PŘI NAVYŠOVÁNÍ OBRATU
VZDĚLÁVACÍ KURZY pro prodejce "JAK LÉPE A VÍCE PRODÁVAT", vytvoření argumentací při prodeji
Odpovědět

Zpět na „i30 Ostatní“