Výměna autorádia

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Studna
*
Příspěvky: 20
Registrován: 02 črc 2006, 22:15
Bydliště: Vrbičany

Výměna autorádia

Příspěvek od Studna »

Ahoj, dnes jsem si pořídil Lantru z 95, mám tam origo rádio a chtěl bych ho vyměnit za Sony na CD, poraďte prosím jak na to. Dík moc
Reklama
 

DusanH
*
Příspěvky: 21
Registrován: 24 říj 2005, 12:19
Bydliště: HO

Re: Výměna autorádia

Příspěvek od DusanH »

Ahoj, gratuluji!
Lantru neznam, menil jsem si autoradio na Elantre, snad to bude stejne/podobne - kukni na http://pandora.idnes.cz/part/2005/3/24163
a http://pandora.idnes.cz/part/2005/4/11313
Jestli uz nemas koupene to autoradio, zamysli se jeste jednou - me zkusenosti se Sony s CD prehravacem jsou dost deprimujici - Clarion mne nadchl. (Nejsem hifista.)
Dusan
Hyundai Elantra 2.0 CRDi 2001
Renault Clio 1.2i 1984
Skoda MB-1000 DeLuxe 1967
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Ahoj ... Procti si odkazy a Najdes tu odpoved ....
Urcite uz se to resilo .....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Studna
*
Příspěvky: 20
Registrován: 02 črc 2006, 22:15
Bydliště: Vrbičany

Výměna autorádia

Příspěvek od Studna »

Vita píše:Ahoj ... Procti si odkazy a Najdes tu odpoved ....
Urcite uz se to resilo .....
Ahoj, dík za rady. Proběhlo to úspěšně. Musel jsem koupit přechodku na ISO, ale přijít na to, jak to staré rádio dostat ven, byl docela pocuc. Jen jsem tam nedostal krytku kolem panelu, takže tam mám teď po obvodu rádia škvírku, ještě to budu muset poladit. Jinak to nebylo až takové drama jak jsem očekával. Tu sonku mám už z předešlého auta, takže jsem ji jen chtěl vyměnit za origo Hyundai, ale jsem s ní spokojenej, maká v pohodě a nehraje špatně.
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna autorádia

Příspěvek od Vita »

Studna píše:
Vita píše:Ahoj ... Procti si odkazy a Najdes tu odpoved ....
Urcite uz se to resilo .....
Ahoj, dík za rady. Proběhlo to úspěšně. Musel jsem koupit přechodku na ISO, ale přijít na to, jak to staré rádio dostat ven, byl docela pocuc. Jen jsem tam nedostal krytku kolem panelu, takže tam mám teď po obvodu rádia škvírku, ještě to budu muset poladit. Jinak to nebylo až takové drama jak jsem očekával. Tu sonku mám už z předešlého auta, takže jsem ji jen chtěl vyměnit za origo Hyundai, ale jsem s ní spokojenej, maká v pohodě a nehraje špatně.
Tak s tim rameckem jsem mel stejny problem ....
Mam radio Hyundai, A musel jsem ze staryho radia sundat ty drzaky, ale zadny drama, slo to v pohode .....
No a ten ramecek, tak ten jsem tam proste nedal a namacknul jsem na to panel z auta a sedi v pohode ....
Az jsem cucel ....

Kazdopadne gratuluju ...
:lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“