Po seslapnuti plynu zdechne (jen nekdy)

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
alpina.b6
*
Příspěvky: 54
Registrován: 05 bře 2006, 13:25

Po seslapnuti plynu zdechne (jen nekdy)

Příspěvek od alpina.b6 »

Zdravim, tak sem dovezl druhe kupe, totozne S-cupe 93 G4EK 1.5i vsechno super rikam jednoducha prestavba a cestou domu kdyz:

nastartuju v pohode, auto krasne drzi volnobeh vse o.k. ale chvili jedu super a potom to nejednou nechce jet. Kdyz nemam nohu na plynu tak to okamzite zdechne. A kdyz ji tam drzim tak to klesnou otacky a pod plnym plynem to cuka a cuka a temer nejede. Tak sem se nasral a drzel jsem to pod plynem tak 500m a cukalo to priskoky vpred a naraz se to rozjelo, a jelo 200km bez problemu zastavim na benzince nastartuju vyjedu na dalnici a zas cukani, vypnu nastartuju, zas, vypnu nastartuju a tak na po 10 to uz jelo zas jak pila 100km. Tak sem dneska prosel relatka, draty, vymenil viko rozdelovace a kabely za nový z druhého a zas mi to udelalo.

Co tomu muze bejt?????

Zkousel jsem volnobezny motorek, bezezmeny, skousel jsem vahu vzduchu to same bezezmeny.

Mam druhy s-cupe dymi se mu z motoru ale tohle nedela. Cili muzu zkusit prehodit cokoliv. Prosim o radu.
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

tipuju neco ze zapalovani... zkus svicky, kabely, civku...a snad to neco z toho bude... a jestli to ma pocitac, tak klidne ten...

Ted jsem si vzpomnel, ze se mi neco takovyho stavalo s Felckou, kdyz jsem mel lehcepraskly obal civky - to pak jezdilo podobne, jak pises
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

nn zapalovani to nebude, teda vyloucit se neda nic, ale nerekl bych.. mrkni jestli svicky palej, urcite vis jak..

spis bych se podival na tlak paliva, jestli je dobrej a regulovanej, jestli trebas cerpadlo nebo regulace nezlobi..

dalsi moznost je cidlo naky, trebas teplotni? studeny to chyta okay rikas a teply uz ne? to by mohlo bejt vono..
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Co termostat???Něco podobnýho mi dělal Kadett.Nedokázal se ohřát a pořád to cukalo :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Tomáš Z.
*
Příspěvky: 77
Registrován: 09 zář 2005, 09:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomáš Z. »

Cus doktore, zkus lambdasondu, nebo konektor. muze to mit nejaky co spatne drzi a pri jizde jak se to klepe to tak robi. projdi tak vsecky konektory.Jinak nevim..:(
Minulost - Hyundai Accent 94 1.5 12V
- Lantra 96 1.8 16V
Teď - Lantra 99 2.0 16V
alpina.b6
*
Příspěvky: 54
Registrován: 05 bře 2006, 13:25

ju

Příspěvek od alpina.b6 »

sem uz udelal more veci a snad to bude dobe zvidim zitra stim vyjedu, zatim moc diky...
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“