Zrcátko -> Duplicita příspěvků -> Žranice

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

miaaow
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2006, 10:51
Kontaktovat uživatele:

Zrcátko -> Duplicita příspěvků -> Žranice

Příspěvek od miaaow »

Téma zrcátko je již vyřešené, proto ho měním na jiné, oblíbenější. Akorát nevím, nakolik se to týká Accenta :D
Naposledy upravil(a) miaaow dne 17 črc 2006, 11:53, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

No je dost velkej rozdíl, zda je elektricky ovládaný nebo mechanicky..
Na nový mrkni třeba do ceníku Auto Kelly
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
miaaow
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2006, 10:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miaaow »

Je mechanicky. Ale rozsypalo se mi jenom to zrcadlo, zbytek to vydrzel.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Aha jestli jen sklo, tak to nevím, jestli se ani prodává zvlášť.. Snad jo..
Ale bude asi mastný, jinak kdyby ses rozhodla nechat si ho někde vyříznout což asi jede, tak pozor na to že jakoby oddaluje, není to pouze obyčejný zrcadlo. Ale to asi víš..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

Kolega minule kupoval v autokelly sklo do zrkadla, ale na Nissana. Vyslo ho to na 650 SKK (cca 500 CZK). Na Accent to bude podobne.
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
miaaow
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2006, 10:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miaaow »

uz jsem si to nasla, stoji v auto Kelly jenom 220,- ale neni nikde na sklade a objednani minimalne mesic :cry:
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

zajed do nejaky firmy na autoskla, na pockani to vyrizne a udela, teda, mel by:)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Koukni se sem:
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=1279 :wink:
Už se to tady řešilo................................

Nechci bejt rejpal, ale tady se už kecalo o změně nebo úpravě vláken fóra a tohle je krásný příklad, že zde máme hodně informací, ale jen o nich vědět nebo je najít !!!!!!!! :cry:
Admine, nechtělo by to konečně celý učesat???? :wink: Stává se nám to nepřehledné ... :cry: :cry:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

No Hanzi, co na to říct.. Asi by to chtělo, ale přesná představa nebyla nikdy nějak kolektivně odsouhlasena. Je jasný, že všichni se nikdy neshodnou, ale podle počtu příspěvků členů a účasti na srazech se tu rýsuje takový zdravý jádro. Takže pokud se nějak shodne těchto cca 30-40 lidí, můžeme něco podniknout... I když asi stačí tak 20.
Asi hlavní problém bude v tom, kdo to provede, Milosh má určitě dost práce všude po sých webech a já nejsem na to asi úplně zručnej a bohužel momentálně i mám hrozně málo času. A že tohle nějakej čas zabere, protože není jednoduchý to nějak sjednotit.
Zda něco co se úplně tupluje smazat, ikdyž to bych nerad. A mít dvě vlákna např. o zrcátkách na Accenta je zas trochu blbost. Takže co s tím. Jedno smazat nebo je nalepit za sebe :?: Zas aby nám příspěvky navazovali a neztrácely smysl. Je tu toho už tolik že to bude fakt mazec. Ale dýl bude ještě hůř, takže by asi bylo potřeba to udělat co nejdřív. Určitě rád přidám ruku k dílu, ale sám to nemůžu zvládnout.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Jirko, založil jsem i hlasování na toto téma, možná by bylo vhodné např. sekci k autu rozdělit na karoserie, motor s převodovkou, podvozek a interiér. Potom už by bylo možné začít lovit na "menší" ploše než nyní :lol: :lol: :lol: :lol: A nebylo by od věci umožnit i nám, moderátorům to, že by jsme pomohli to urovnat... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Karel Blažek
*
Příspěvky: 32
Registrován: 28 led 2006, 15:43
Bydliště: Prachaticko

zrcátko

Příspěvek od Karel Blažek »

Pravdu díte,chlapci,je to tu nepřehledný,ale abych zůstal u tématu,já jsem koupil komplet mechanický zrcátko na Kladně na vrakáči za 700Kč
Accent 1,3LS 62Kw 12V,maximální spokojenost.
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

pro me by to problem nebyl, ale bohuzel jsem casove vytizenej az az.. :cry: a delam zrovna samy weby takze po praci jit delat zase to samy - to se mi verte, moc nechce :lol:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Hanz: kdyz jsem tohle navrhoval, tak me vsichni poslali do prdele...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Hanz píše:Jirko, založil jsem i hlasování na toto téma, možná by bylo vhodné např. sekci k autu rozdělit na karoserie, motor s převodovkou, podvozek a interiér. Potom už by bylo možné začít lovit na "menší" ploše než nyní :lol: :lol: :lol: :lol: A nebylo by od věci umožnit i nám, moderátorům to, že by jsme pomohli to urovnat... :wink:
Jo jak udělat natvrdo nový sekce, to fakt neumim :oops:
A pokud s tím někdo chtěl pomoct, celkem určitě by musel bejt admin. Chtělo by to pořešit, až se tu objeví Milosh
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
miaaow
Příspěvky: 7
Registrován: 12 črc 2006, 10:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miaaow »

Vsem co odpovidali k tematu moc dekuji a hlavne diky za odkaz na starsi forum, kde se resilo to same. Co jsem potrebovala, jsem se tam docetla. Pokud nekomu vadi, ze se tu resi to same dvakrat, tohle uz myslim muzete smazat.

A mimochodem, co rikate na to, kdyz nekdo nekomu naboura forum a zacne tam resit neco uplne jineho :wink: :idea: :?:

:D :D :D
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“