Lantra cukání 1.5 glsi 1992

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Johnny63
*
Příspěvky: 66
Registrován: 22 úno 2010, 22:59
Bydliště: okr.Hodonín

Lantra cukání 1.5 glsi 1992

Příspěvek od Johnny63 »

Ahoj,mam jeden velice zapeklitý problém.U lanter byl často problém s cukáním,je tu mnoho příspěvku,ale žádný se nedostal do konce,nebo se ani nedořešil.Bohužel se i na mě dostalo.Jsem dokonce automechanik a nevím si s tím už rady,tak doufám,že nekomu se to už podařilo někomu vyřešit a popchluby se s tím.Jedná se o tuto zavadu.Je jedno jestli je auto zahřáte nebo ne.1,2,3 po rozjezdu normal 4 třeba ve městě,když se udržuje rychlos tak je vše OK,jenom třošku se přidá plyn a začne škubat,po přidání plynu na doraz se zase chytne a jede.Na volnobech je vše OK,každymu se to tu projevuje trochu jinak ale problém bude stejný.Mam odskoušené řídíci jednotky 3.vahy vzduchu taky uz 3,potenciometr taky mam 3 meneny,svíčky nové,kabely nové,cívka nová,zesilovač jiskry nový,rozdelovač nový,klapka čístá,EGR ventil mam ucpany,palívovy filtr mam 3 meneny,palivo OK i tlaky,regulator paliva meneny,podtlaky všechny OK,Motor mam po kompletní GO z minulého roka,rozvody na značkách,předstich taky nastavený a ted me čeka poslední krok překontrolovat cely elektrický svazek,ale do toho se mi nechce,tak jestli na to nekdo kápnul at da echo,nebudu určite jediny kdo to potřebuje vedet.Diky za odpovedi :hyu: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“