točí ale nestartuje

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
northcarpteam
Příspěvky: 7
Registrován: 14 led 2012, 14:27

točí ale nestartuje

Příspěvek od northcarpteam »

zdravím mám dotaz .Mám accenta 97 13i12v když startuji motor točí ale auto nechytne .Když ho pustím z kopce nebo na roztažení chytne hned. už jsem dal jinej starter, jinej snimač vačkový hřidele,, jinej kabel od baterky ke starteru kabel ke spinačce,novou baterku . a pořad to nestartuje.myslim si že kdyby to dělal imobilizer tak by to nechytlo ani na roztažení.nemate z tím někdo zkušenost.neche se mi to auto davat pryč protože za 4 roky co ho mám tak stim nebyl jedinej problem .díky za rady
Reklama
 

Uživatelský avatar
Autoservis Trnka
Příspěvky: 7
Registrován: 11 led 2012, 21:50
Kontaktovat uživatele:

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od Autoservis Trnka »

A po tom roztažení jde motor normálně?
Možná nějaké čidlo,nenatankoval tam někdo naftu...?
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od MICHAL77 »

Autoservis Trnka píše:A po tom roztažení jde motor normálně?
Možná nějaké čidlo,nenatankoval tam někdo naftu...?
Čidlo určitě, ale zkusil bych to na klice, nebo ten imobilizér, natankovanou naftou to určitě nebude.... [-X [-o< :D
.........
northcarpteam
Příspěvky: 7
Registrován: 14 led 2012, 14:27

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od northcarpteam »

naftu tam nikdo nedal tankuju tam jen ja .dneska jsem vytahl svicku a pri stratovani nehazí a pustil jsem to z kopce u domu a chytlo to po vypnutí motoru zase nic a když jsem to zase pustil z kopce tak to zase šlo.Ja myslel že když nebude fungovat imobilizer tak že to nechytne ani na roztažení .
pajos
Příspěvky: 4
Registrován: 04 led 2011, 22:38

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od pajos »

Zdravím, určitě bych šel po imobilizéru, už jsem to párkrát řešil. Dělala to anténa na spín. skřínce.
northcarpteam
Příspěvky: 7
Registrován: 14 led 2012, 14:27

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od northcarpteam »

pajos píše:Zdravím, určitě bych šel po imobilizéru, už jsem to párkrát řešil. Dělala to anténa na spín. skřínce.
takove blbej dotaz co to je ta antena na spinaci skřince ja si spiš opravuju mechanicky věci než elektro.
northcarpteam
Příspěvky: 7
Registrován: 14 led 2012, 14:27

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od northcarpteam »

děkuji všem za rady
Uživatelský avatar
carre1
**
Příspěvky: 141
Registrován: 16 led 2011, 11:29
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od carre1 »

Jestli máš elektricky snímanej náhon tak se podívej na převodovku na snímač může to dělat on po rozjetí se ti sepne adá impuls
northcarpteam
Příspěvky: 7
Registrován: 14 led 2012, 14:27

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od northcarpteam »

carre1 píše:Jestli máš elektricky snímanej náhon tak se podívej na převodovku na snímač může to dělat on po rozjetí se ti sepne adá impuls
od čeho náhon? jaký tam je čidlo na převodovce .díky vím že je tam čidlo na zpátečku jiny jsem tam zatím nehledal :D
pajos
Příspěvky: 4
Registrován: 04 led 2011, 22:38

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od pajos »

To je ten černý kroužek na spín. skřínce. Je přišrubovaný malím šroubkem na křižák.
Uživatelský avatar
carre1
**
Příspěvky: 141
Registrován: 16 led 2011, 11:29
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od carre1 »

náhon tachometru a snímání rychlosti vozydla je nad pravou poloosou na převodovce! U spínačky je kroužek imobilizeru!
northcarpteam
Příspěvky: 7
Registrován: 14 led 2012, 14:27

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od northcarpteam »

pajos píše:To je ten černý kroužek na spín. skřínce. Je přišrubovaný malím šroubkem na křižák.
to vim že to je imobilizer mě zmatla ta ,, antena imobilizeru" :lol:
northcarpteam
Příspěvky: 7
Registrován: 14 led 2012, 14:27

Re: točí ale nestartuje

Příspěvek od northcarpteam »

carre1 píše:náhon tachometru a snímání rychlosti vozydla je nad pravou poloosou na převodovce! U spínačky je kroužek imobilizeru!
děkuji čihnu se na to jen mi ještě radily at si dam přepouzdřit starter že by to mohlo delat taky .
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“