Diagnostika Accent 1996

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hack
*
Příspěvky: 25
Registrován: 25 zář 2008, 23:07

Diagnostika Accent 1996

Příspěvek od Hack »

Zdravím, mám problém zdiagnostikovať Hyundai Accent r.v.: 1996. zohnal som si interface Elm327 Bluetooth, a program Scanmaster Elm, no moje auto s týmto akosi nespolupracuje, a aj keď som už dávnejšie začal s tým chodiť po nejakých servisoch nedarilo sa im veľmi poriešiť diagnostiku. Autorizovaný servis Hyundai za diagnostiku pýta 25E čo sa mi zdá byť veľa. Nevedeli by ste mi niekto poradiť, či by sa nedalo nejako svojpomocne s tým interfejsom zdiagnostikovať auto? Poprípade všeobecne kde s tým ísť? Ďakujem
Reklama
 

pajos
Příspěvky: 4
Registrován: 04 led 2011, 22:38

Re: Diagnostika Accent 1996

Příspěvek od pajos »

Zdravím, a co máte s autkem? Já mám origo diagnostiku HI SCAN PRO, tak jestli máte cestu na moravu tak Vám to napichnu "ZADARMO".
Uživatelský avatar
Hack
*
Příspěvky: 25
Registrován: 25 zář 2008, 23:07

Re: Diagnostika Accent 1996

Příspěvek od Hack »

Dobrý deň, na jednej strane Ste ma veľmi potešil, že ste ochotní mi to zdiagnostikovať, no na druhú stranu som z Východného slovenska a preto sa k Vám, za normálne náklady neviem dostať, ale aj tak ďakujem za ochotu.
Mám s autom taký problém, že mi trhá v nízkych otáčkach auto, no taká téma už na tomto fóre bola, tak som z nej vyčítal, že by to mal byť nejaký snímač klepania motora, no chcem si byť istý že je to tým. Na druhej strane mi kamarát mechanik povedal že len prečistenie tohto snímača alebo teda slabý kontakt z dôvodu zakorodovania povrchu nepomôže. Tak pre 100% istotu by som chcel auto najprv napojiť na diagnostiku.
Ešte raz Vám teda Ďakujem za ochotu.
Uživatelský avatar
tommy9467
**
Příspěvky: 150
Registrován: 03 dub 2009, 10:21
Bydliště: Stará Ľubovňa SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika Accent 1996

Příspěvek od tommy9467 »

odkial si ?ja mam podobny problem a ak vies kde sa ten snimac nachadza bol by som velmi rad keby si mi to prezdradil :D
Hyundai Accent X3 - 5dv, 1,3 12V 62kW , r.v.1/1999
Hyundai Accent X3 - 5dv, 1,5 12V 65kW , r.v.4/1996 predaný
Momentálne Hyundai i30 cvvt 1,6 93kw 4/2011
nakfa
*
Příspěvky: 11
Registrován: 27 dub 2009, 20:56

Re: Diagnostika Accent 1996

Příspěvek od nakfa »

cavec,
mozno uz mas po probleme aj mne to trochu cuká pri rozbehu. tiez som hladal diagnostiku a nikde ako v hyundai mi to neurobili - konektor je stary cize potrebujes origo hyundai servis abo dajakeho ineho korejca. 2001 hyundai uz ma euro koncovku na OBD a to spravia aj za vrbou- tj vsade a lacnejsie. inac vymenil si snimac klepania alebo ako si dopadol??? diky
Odpovědět

Zpět na „Accent - Elektroinstalace“