Tlacitko vyhrivani zadniho skla

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Sined
*
Příspěvky: 12
Registrován: 08 zář 2011, 11:46
Bydliště: Havirov

Tlacitko vyhrivani zadniho skla

Příspěvek od Sined »

zdravim prestalo mi vyhrivat zadni sklo po tom co jsem menil kabely od autoradia nevim cim to je ale vim ze to tlacitko fungovalo jako prupiska. ZAMACKNOUT a to drzelo nez se to rozmrazilo a PAK VYPLO AUTOMATICKY. tedka mi to nejde zmacknout hned se to vrati do polohy VYPNUTI nevite kde bych koupil treba nove tlacitko,
Naposledy upravil(a) Engineer dne 24 led 2012, 16:35, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Za 1.) Vypínaj si CAPSLOCK pri zadávaní názvu témy a za 2.) Pomoc tu potrebuje každý, to netreba zdôrazňovať
LANTRA 1.6 84kw vyfuk montii sport,sportovni pera+tlumice,sportovni vzduchovy filtr, 17ctky disky
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: TLACITKO VYHRIVANI ZADNIHO SKLA POMOOC

Příspěvek od black_sheep »

není to pojistkou? je to rear defogger anglicky tak se podívej.
tlačítkem to podle mě na 90 % nebude :mrgreen: co vím tak to ovládá ETACS jednotka, resp. relé k tomu je umístěné v rámci té komfortní jednotky. ta je v tom středovém sloupku palubní desky.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: TLACITKO VYHRIVANI ZADNIHO SKLA POMOOC

Příspěvek od mirpie »

podívej na pojistku a pak fyzicky na konektor od té jednotky ETACS nebo TACU, už nevim jak se to jmenuje. Je umístěná za radiem vlevo dole, tedy za plastem u pravé nohy když sedíš za volantem. Omkrni kabely na konektoru a samotný konektor, jestli to není poškozený.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Sined
*
Příspěvky: 12
Registrován: 08 zář 2011, 11:46
Bydliště: Havirov

Re: Tlacitko vyhrivani zadniho skla

Příspěvek od Sined »

pojistky v pojistkove skrini myslite ne?ja prave menil komplet kabely u autoradia a mel jsen sundany cely stred a ztoho ttlacitka jsem odpojil jen kablik po opetovnem namontovani uz nefunguje. ono ma byt zamackle a svitit kdyz funguje jenze me nejde zamaconout jakoby se porad vraci do polohy vyp.
LANTRA 1.6 84kw vyfuk montii sport,sportovni pera+tlumice,sportovni vzduchovy filtr, 17ctky disky
Sined
*
Příspěvky: 12
Registrován: 08 zář 2011, 11:46
Bydliště: Havirov

Re: Tlacitko vyhrivani zadniho skla

Příspěvek od Sined »

jinak pojistky jsou ok pokud nejsou pojistky jeste jindy nez vsechny
LANTRA 1.6 84kw vyfuk montii sport,sportovni pera+tlumice,sportovni vzduchovy filtr, 17ctky disky
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“