Accent 97 - výměna prasklé kliky

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
McSatek
*
Příspěvky: 56
Registrován: 07 úno 2006, 12:33

Accent 97 - výměna prasklé kliky

Příspěvek od McSatek »

Ahojte, nemátě někdo s tímto zkušenosti. Nějak mi ta plastová klika zůstala v ruce. Taky by mě zajímalo, kolik taková věcička může stát nová. Díky moc za reakce...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Accent 97 - výměna prasklé kliky

Příspěvek od Josef »

McSatek píše:Ahojte, nemátě někdo s tímto zkušenosti. Nějak mi ta plastová klika zůstala v ruce. Taky by mě zajímalo, kolik taková věcička může stát nová. Díky moc za reakce...
Jestli si ji náhodou neulomil :lol: :lol:
Vytoč nejbližší /-/ servis a zeptej se :shock: Podle tipu a roku Ti řeknou jak cenu, tak číslo dílu. Druhá možnost je oběhnout vrakáče, kde to asi bude podstatně levnějní. Ale zvaž najezdit 100 nebo taky 200 km kvůli tomu, že jí seženeš o 200 Kč levněji :lol: :lol:
McSatek
*
Příspěvky: 56
Registrován: 07 úno 2006, 12:33

RE..

Příspěvek od McSatek »

Hmm, tak jsem volal do orig. prodejny Hyundai a klika vyjde na 981,- Kua to je ale pálka... Taková capina plastová a tolik peněz...
Uživatelský avatar
Martin
*
Příspěvky: 38
Registrován: 18 kvě 2005, 19:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Accent 97 - výměna prasklé kliky

Příspěvek od Martin »

McSatek píše:Ahojte, nemátě někdo s tímto zkušenosti. Nějak mi ta plastová klika zůstala v ruce. Taky by mě zajímalo, kolik taková věcička může stát nová. Díky moc za reakce...
Ahoj, tak tenhle problém jsem řešil ještě minulý týden :lol: . Tedy jestli jde o vnější kliku? Trvalo mi skoro 2 měsíce než jsem sehnal starší na vrakovišti.
Výměnu dělal syn, protože teď má prázdniny, tak ať něco dělá :D . Říkal, že mu to trvalo asi 1 a půl. Jinak ten mechanik na vrakáči jí měl vyndanou za 15 minut a řekl si za ní 200,- Kč.
Hned jsem jí vzal, protože cena za novou je strašná :oops: .
Hyundai ACCENT '95 1,5i 12V
Uživatelský avatar
Vláďa
*
Příspěvky: 55
Registrován: 28 bře 2006, 20:24
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Vláďa »

Jestli máš z ulomené kliky všechny díly, tak doporučuji zalepit vteřinovým lepidlem Samson plast - červené lepidlo. Můžu Ti zaručit, že to bude držet.
Stojí asi 40,- Kč, ale není všude k dostání. V Č.B. je např. v Globusu.
Mitsubishi Lancer Sportback 1,6
Accent 1,4I Dynamic Space Silver Mica r.v. 2008- prodán
Lantra 1.5 GLS 12V, r.v.1997 - 65 kW - prodána
McSatek
*
Příspěvky: 56
Registrován: 07 úno 2006, 12:33

Re..

Příspěvek od McSatek »

Díky moc za příspěvky, lepidlo nebo vrakoviště budou určitě lepší volba než nová klikaza 1000,-. Ty Korejci mají ale za ušima. Auta mají pořiz. cenu nízkou, ale za to náhr. díly už stojí za to...
Uživatelský avatar
Vojticek
*
Příspěvky: 76
Registrován: 14 říj 2005, 08:09
Bydliště: SK/BA/Petržalka

Příspěvek od Vojticek »

,,no, ja som kupoval na Lantru za 450,- SK (cca 350 CZ) originál v Hyundai-i a výmena je otázkou asi tak max. 5 minút
Fóbia kombi,
predtým Lantra II 1.5 12V 65 kW 12/96, cca 224 tis.km, 6,75 l/100 km, priemerne 716 km/nádrž, max.dojazd 889(!) km/nádrž
McSatek
*
Příspěvky: 56
Registrován: 07 úno 2006, 12:33

re..

Příspěvek od McSatek »

Díky všem za příspěvky, kliku se mi nakonec podařilo vyměnit, sehnal jsem ji za 500,-
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“