Ložisko v prevodovke??????

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
puci
Příspěvky: 9
Registrován: 16 bře 2011, 21:20

Ložisko v prevodovke??????

Příspěvek od puci »

Zdravím všetkých, mama má Coupe 2,0 GLS a zaregistroval som hučanie ložiska, ktoré sa chová tak, že ked zatočím do ľava a prenesiem váhu na pravú stranu, tak hučanie zosilnie. Dnes som to dal na zdvihák a popočúval fonendoskopom ale ložisko náboja je ticho a nemá ani vôľu, vyzerá to na ložisko v diferáku, tam to silno hučalo. Mohlo by sa ložisko v diferáku správať tak ako ložisko náboja, pri prenesení váhy na jednú stranu. Mne by to aj logicky vychádzalo. Zisťil som, že na oboch stranách diferáku sú ložiská, malo to byť číslo 5352211050.

Mal už niekto problém s týmito ložiskami.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petresx
*
Příspěvky: 29
Registrován: 16 lis 2009, 11:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Ložisko v prevodovke??????

Příspěvek od Petresx »

Ja mam podobný problém, nejdříve jsem si myslel,že je to ložisko u kola ,ale to jsem minulý rok měnil i s kotoučem.Koupil jsem colou těhlici a vyměnil ji a dělá to pořát,při zatočení do prava začne hučet,jakoby ložisko.doted nevím co to muže být,samozřejmě při výměně těhlice,odešel snímač abs,takže scháním.Katastrofa...
puci
Příspěvky: 9
Registrován: 16 bře 2011, 21:20

Re: Ložisko v prevodovke??????

Příspěvek od puci »

Nechal som vymeniť ložiská pri diferáku, trochu sa hučanie zmenilo, ale neprestalo, tak budem musieť ešte auto poriadne poskúmať, čo to vlastne hučí. Už to stálo dosť peňazí a problém sa neodstránil. ](*,)
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“