stupačky

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dream23
*
Příspěvky: 66
Registrován: 23 kvě 2006, 09:10
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

stupačky

Příspěvek od dream23 »

Tak po koupi santičky mi v krabici konečně přišli DHLkou stupačky, které jsem si objednal. Objednal jsem je v salonu v novém jičíně, ale protože nebyly na skladě nechal jsem si je poslat.
Krabici jsem vzal, privezl do butovic i se santicí a nechal namontovat. Jaký, ale bylo zděšení když jsem si auto vyzvedl a stupačky byly úplně jiný než co jsem chtěl.
Původně to bylo takhle. Když jsem se rozhodoval pro koupi santice, byl jsem u Domanskýho, kde měl černou předváděčku, která měla super chromový stupačky. Říkal jsem si tyhle chci, a tak jsem se zeptal na typ. Prodavač (jmenoval se FOF) mi řekl, že to jsou originál hyundai "stupačky hliník s protiskluzovou úpravou". Řekl jsem ok. A když jsem si Santici objednával v Jičíně v jiném salónu, řekl jsem jim o tento typ stupaček. Santici jsem si vyzvednul a stupačky mi přišly o měsíc později. Zabalené v krabici. Že já blbec se do ní nepodíval a odvezl jsem ji rovnou k namontování. Jinak bych si všiml, že je to jiný typ a nějak je aspoň vyměnit. Teď jsou namontovaný natvrdo do karoserie a nic moc se s tim dělat nedá.
Jediný co mě uklidňuje. Že spousta lidí mi říká, že tyhle stupačky vypadaj fakt super. Jsou z matnýho hliníku a ladí s koly, to jo. Prej vypadaj mnohem líp než ty chromový. No já nevim, hodím sem zítra fotku. Nějak se na to nedokážu dívat objektivně, když tam nejsou ty co sem chtěl.
Mno Poučení zní. Všechno kontrolovat. Po každým. Jsou to holomci, jedna nepřesná informace od prodavače a tohle to způsobí. No hrůza.
Reklama
 

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

já jsem dopadl podobně, chtěl jsem původně chrom trubkový s takovými prolisy a gumou u dveří, dokonce jsem je prodejci ukazoval na vedle stojícím Tucsonu, říkal že v pohodě a pak při převzetí tam byly jen chrom trubkový bez prolisů, prý se s prolisy na santu nedělají. No teď je mi to už jedno, protože stupačky jsou stejně na prd, snížila se průchodnost terénem, při nastupování na ně nikdo nestoupá, ani moje více než 80-letá bábinka, akorát o ně v zimě oklepávám boty. Takže vyhozený peníze, no aspoň že tomu autu sluší
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
dream23
*
Příspěvky: 66
Registrován: 23 kvě 2006, 09:10
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dream23 »

zdenek76 píše:já jsem dopadl podobně, chtěl jsem původně chrom trubkový s takovými prolisy a gumou u dveří, dokonce jsem je prodejci ukazoval na vedle stojícím Tucsonu, říkal že v pohodě a pak při převzetí tam byly jen chrom trubkový bez prolisů, prý se s prolisy na santu nedělají. No teď je mi to už jedno, protože stupačky jsou stejně na prd, snížila se průchodnost terénem, při nastupování na ně nikdo nestoupá, ani moje více než 80-letá bábinka, akorát o ně v zimě oklepávám boty. Takže vyhozený peníze, no aspoň že tomu autu sluší
jo jo přesně tak ... taky na ně zatím nikdo nestoupá :) .. naštěstí vozím často surfový vybavení na zahrádce, takže aspoň se líp přidělává ze stupaček.. no aspoň že něco 8)
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

kam jezdíš na surf? Já jsem surfoval jako malej (12-15 let) a teď bych si chtěl prkno zase koupit, akorát jsem přemýšlel, kde se dá u nás slušně zajezdit (Lipno ?)
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
dream23
*
Příspěvky: 66
Registrován: 23 kvě 2006, 09:10
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dream23 »

zdenek76 píše:kam jezdíš na surf? Já jsem surfoval jako malej (12-15 let) a teď bych si chtěl prkno zase koupit, akorát jsem přemýšlel, kde se dá u nás slušně zajezdit (Lipno ?)
těch míst je spousta nechranice, lipno, mácháč, nové mlýny, rybník štěpán, ale i mlékojedy u prahy... já na tom jezdil taky jako malej a vrátil jsem se k tomu asi před 2 lety a teď jezdim skoro každej víkend když fouká... bacha je to fakt návykový... když visíš nad vodou zavěšenej do plachty a ten plovák letí ve skluzu na hladině... naprosto fantastický

kdyžtak par linků www.windsurfing.cz nebo www.windguru.cz - super předpovědi větru ... kdybys něco nebo chtěl poradit s výběrem prkna tak napiš na icq... zatjal :lol:
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Exteriér/karosérie“