Výbava u Coupé GK + rez.

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Výbava u Coupé GK + rez.

Příspěvek od Borek »

Black-mě osobně je jedno,jakou výbavu tohle konkrétní auto má.Ale píšu žádost o zpřesnění a fotku vnitřku kvůli případnému kupci i prodejci.Ušetří to spoustu pozdějšího zklamání(když zjistí,že koupil sice laciněji,ale ořezaninu)a hlavně člověk nejede z Ostravy do Prahy(příklad) jen podle pěkné fotky vnějšku auta,aby zjistil,že vnitřek měl bouchlé airbagy,jsou potrhaná sedadla,auto je bez základní výbavy co se prodávala v ČR apod......když fotka z vnitřku chybí. :wink:
Black-rez likvidoval Coupe 1gen.RD co máš ty už ve fabrice.Ramena,lemy už se rozpadaly v prodejně. :mrgreen: To se GK absolutně netýká :!:
Slepenou orezlou bouračku,auto s 200000km......si kupují jen mlaďáci,co si myslí,že za málo peněz budou mít leštěnku :mrgreen: a nebo dobrodruzi jako černou díru na prachy :D .Koupit šrot a potom do toho místo bezstarostného ježdění lít desítky tisíc-to znáš u RD moc dobře,viď 8-[ :D .
Ty fotky jsou vyžadovány u všech inzerátů a Farrael to nastavil správně(3 fotky,vnitřek,venek,popis).Potencionální kupec si může udělat +- alespoň trochu představu o prodávaných autech.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Coupé 2.0

Příspěvek od Hardcam »

Borku, proc ti tak jde o tu vybavu? Coupe neni vubec zadnou vyjimku, je bezny, ze se prodava zakladni vybava (napr. i30 Start) a tzv. plna (i30 Premium + extras) a stejne tak je bezny, ze na ruznych trzich se prodavaji ruzne vybavy (napr. i30 Comfort nemela v Nemecku automatickou klimu). Ze to je dovezeny je dneska uplne jedno, mam nekolik zakazniku s "oholenym" Coupe ale jsou spokojeni. Prodavajici se nedopousti vubec zadnyho podvodu, prodava standardne vybaveny Coupe a ne predelavku.
Stejne tak jsem mohl ja apaleovat na cleny, at nekupuji nevybaveny Elantry, kdyz v Nemecku jsem ji sehnal s kuzi a dalsimi doplnky, protoze tam se takhle prodavala. Napr. Fabie RS se v Italie prodavala bez xenonu. Neni to proboha jedno, jak je to Coupe vybaveny? Nema TCS? No tak ho proste nema, nikdo ho z nej umyslne nevyndal, je to bezne vyrabena vybava. Radsi min vybaveny Coupe z Nemecka, nez auto jezdici 10 let po nasich silnicich. Bez automaticky klimy, trech zbytecnejch budiku (ok, ten kroutak asi k necemu je, ale voltaz a rucickova spotreba jsou k nicemu) a TCS se da normalne zit.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai Coupé 2.0

Příspěvek od black_sheep »

ja jsem zadnej šrot nekoupil!

nasypal jsem do něj pár desítek tisíc za pečlivou opravu karoserie, protože mělo orezlé lemy blatníků, s čímž jsem se nechtěl smířit, ani to lepit sám, či to dávat fušařům za lacinku zaflikovat. mám veškeré doklady za opravy, kopii německého TP a servisku. na STK žádný problém, naopak chvála. už poněkolikátý mi naznačuješ jaký jsem si koupil vrak, a tos ho doteď neviděl. raději budeš hlásat to že jsem nějaká výjimka, jen abys nemusel uznat, že hyundai rezne víc než je obvyklé. a není pravda, že RD rezli nějak víc než je u hyundaie obvyklé! znám několik majítelů co ho mají od novýho - ještě stále! taky jsem se divil, že po těch letech stále ok když jsem je potkal. moc si totiž nelibuj, GK bude to samý již brzo - nejstarší jsou letos 10 let starý - takže tak rok, a uvidíme. já svoje kupoval 11 leté a bylo naprosto nacajku jako většina co jsem v té době viděl.

no a nyní? už loni byly elantry (tedy sedan GK) rezavý jak lišky taky se prodávali o chlup dřív :) moje lantra z 99 je na tom uplně stejně jako hodně elanter z roku 2001/2/3, což jsem fakt koukal jak blázen!

s tou korozí jsem to psal tady loni, když jsem se rozhodl že už si další generaci hyundaie nepořídím. přečti si tady ty upadlý ramena v sekci elantra apod. - moc pěkný. zklamali mě, že se nepoučili od roku 1992 ani deset let od mého scoupé. když tady čtu ty i20/i30 tak myslím, že ani 20 let poté to není lepší. nehážu špínu na hyundai, všichni asiati (korea, japonsko) ošetřují auta stejně "poctivě".
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Hyundai Coupé 2.0

Příspěvek od black_sheep »

borek lpí na té výbavě už od začátku! před 10 lety to ještě mělo smysl řešit, ale dneska už je to trošku mimo mísu.

výběr ojetin pod kilo, deset let starý - to už začínají být priority někde jinde. však jsem před pár lety takové auto vybíral taky. Ano, auta bez klimatizace, ABS či pytlů jsem vyřadil z výběru, a taky jsem ho sháněl dost dlouho. kdybych měl teď jít pro GK tak ten rozdíl ve výbavě nebude hrát takovou roli. přecejen rozdíl mezi žádná klima x manuál a mezi manuál x automatika je značný. :mrgreen: TCS mi taky nechybí ikdyž mít tu možnost tak ho v autě klidně mám :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Hyundai Coupé 2.0

Příspěvek od LiberaleMiguel »

já kupoval GK před rokem a půůl a tu výbavu jsem fakt řešil, co vím tak GK nehnijou, takže todle jsem řešit nemusel a rozhodně lepší automatická klima než manuální ;-)
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Hyundai Coupé 2.0

Příspěvek od Hardcam »

Jezis kazdej resime vybavu, kdyz auto kupujeme...ale drzet se striktne jen podle jedny verze, ktera byla dostupna u nas je IMHO ulitli. 2.0 se bezne da bez problemu sehnat jeste ve vyssi vybave, nez byla tady - tempomat, kuze
2.0 2002
Obrázek
Obrázek

2.0 2005
Obrázek
Obrázek
Přílohy
coupe.jpg
coupe.jpg (76.79 KiB) Zobrazeno 1242 x
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupé 2.0

Příspěvek od Borek »

Hard-to jsi mě špatně pochopil.MNĚ se o výbavu jakéhokoliv kusu nejde-já ho kupovat nebudu :D .Jde o to,že ta auta kupují lidé,kteří netuší :!: jaký rozdíl výbavy je mezi :tus: koupeným u nás a na západě ve prospěch našeho.Jezdit se dá i bez ABS,na ojetých pneu i bez výfuku nebo brzd :mrgreen: ......-to je blbý argument,že ti nechybí TCS,pal.počítač...Ale když se kupuje auto,tak se porovnává cena i vzhledem k výbavě.A moje upozornění/rada u :tus: je směrováno k lidem co auto kupují a netuší,jaký je rozdíl mezi verzemi různých zemí(jak u nás bývá zvykem-většina si myslí,že co je ze západu,to je lepší a třeba v případě :tus: je to pravý opak :!: ).V jakém jsou auta TECHNICKÉM stavu je rize individuální kus od kusu a je fuk jestli jezdilo v tramtárii,ale hlavně jak se k autům kdo choval.Já mám auto v továrním TOP stavu,pro Blacka-ABSOLUTNĚ BEZ JEDINÉHO BYŤ JEN SEBEMENŠÍHO NÁZNAKU KOROZE :mrgreen:( a to jezdím v ČR :D )a s NULOVÝMI :!: :!: :!: náklady na opravy za celé ty roky.
Můj příspěvek o výbavách :tus: byl určen jen a jen kupujícím,aby si udělali představu o verzích.Někdo třeba preferuje elektronické pomocníky v autě,jiný pohodlí(klima)....proto jsem napsal o rozdílech výbavy ČR/záp.Evropa+ ČR předfacelift/facelift,aby pod dojmem výhodného nákupu(nevztahuje se ke zde konkrétnímu autu :!: ),nebyli potom zklamaní,když vlezou třeba na srazu do jiného :tus: . :wink:
Proto ta žádost o doplnění fotky vnitřku. [-o<

Black-nesrovnávej neustále Elantru a :tus: GK.ŽÁDNÝ karosářský díl není stejný,stejně tak celý vnitřek od sedadel,přes palubku až po ovjadače i koberce :!: Děravá ramena u RD,Elantry také 100% u GK nehrozí,jiné jsou i výfuky,světla,kola.....Tak v čem jsou auta stejný :?: -motory-ty jsou snad u všech :hyu: nezničitelný.Jinak mě stejné díly nenapadají. :D

Black-dávám ti za pravdu,že když na klubu čtu o korozi u skoro nových i20,i30....i puchýřích :shock: ,tak mě připadá,že se :hyu: vrací od snahy vylepšovat k snaze co nejvíce šetřit. #-o Rozhlédni se po vláknu GK-tam nikdo rez ani žádnou větší poruchu neřeší ani náhodou :!: Takže bych se ani :tus: Gk z bazaru/na inzerát v tomto ohledu nebál.A to jsou na klubu :tus: i s několika sty tisíci najetými km.

Hard-kůže,tempomat a střešní okno byly JEDINÉ věci,co bylo možné k naší(to znamená max.výbavě )dokoupit.Já psal o ZÁKLADNÍ výbavě,co měl každý u nás prodaný a dováženým odrbaným ojetinám.
Mimochodem-tou šipkou na poslední fotce upozorňuješ na co Na páčku nastavování volantu-to měla všechna vyrobená auta .Tempomat u vypadá trochu jinak .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Markus Huhtimo
**
Příspěvky: 272
Registrován: 30 dub 2010, 14:38
Bydliště: Ostrava

Re: Hyundai Coupé 2.0

Příspěvek od Markus Huhtimo »

GK reznou a slušně. Klasika která vylízá jako první u rv.2002 jsou zadní lemy. Měl jsem dvě :tus: a další 2 jsem viděl u karosáře rozebrané na lak. Problém samozřejmě je, že většina kupéček u nás je bouraných (těch, co se prodávají) a tímpádem reznout budou. Reznou však většinou i ty, co nejsou, těch 10 let je jak psal Hard celkem zlomových, bohužel. Byť mají GK lepší antikorozní ochranu než RD, tak reznou také a když už začnou, tak to pak během roku taky nabere velmi slušné obrátky...
Tuscani Tiburon 2.0 TURBO - under construction (Shinning white, Koni suspension, Eibach lowering springs, Nokian supersport tyres, Kosei wheels, Brembo brakes, etc.)

Daily driven : Genesis Coupe 3,8 V6, designed by Markus
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupé 2.0

Příspěvek od Borek »

Markus-no právě v těch rychloopravách bazarníků/dovozců je hlavní problém.Dovézt bouračku,rychle opravit,naleštit a šup na prodej.Je jasné,že dovezou největší šrot,aby po pošolichání,co nejvíce nahrabali.A tobě to za rok vyleze ven.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výbava u Coupé GK - rez.

Příspěvek od Farrael »

Trochu jsem si zamoderoval a přesunul vás, ať pánovi nezas*** inzerát :mrgreen:, ale jinak můžete v debatě směle pokračovat ;-) Pokud bude přání přesunu do sekce Coupé GK ať to máte komplet, ale přijde mi to zbytečné.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Výbava u Coupé GK + rez.

Příspěvek od Borek »

Farrael-udělal jsi dobře.Chtěl jsem jen třetí fotku-vnitřku podle pravidel,aby se dala udělat představa o stavu a výbavě vnitřku.Na konec jsme mu pěkně zaplevelili inzerát :D .Klidně tohle vlákno smázni-chtěl jsem jen pomoci lidem/kupcům,kteří viděli :tus: jen na obrázkách a nemají ani šajn o výbavách,pomoci porovnáním.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Výbava u Coupé GK + rez.

Příspěvek od Hardcam »

Borek: ha, mas recht, dal jsem si vyjet COupe s tempomatama, tak jsem mel za to, ze se ovlada tady - kde to teda ma byt spravne? Jinak ta packa me docela prekvapila, ja jsem to vzdycky mel pod volantem. Btw, ma Coupe posuvny volant 'tedy od sebe a k sobe)?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Výbava u Coupé GK + rez.

Příspěvek od Borek »

Tempomat je na druhé straně volantu/sloupku řízení(ke spolujezdci).Taková mrňavá krabička.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Výbava u Coupé GK + rez.

Příspěvek od Hardcam »

Aha, takze AP 500...to jsem videl u jednoho clena, jen jsem necekal, ze to je origos.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výbava u Coupé GK + rez.

Příspěvek od Farrael »

Mazat to nemusíme. Aspoň si pokecáte ;-)
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“