Mlaceni kufru

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
P3stra
*
Příspěvky: 18
Registrován: 20 úno 2012, 10:43
Bydliště: Praha

Mlaceni kufru

Příspěvek od P3stra »

Ja nevim, jak vy, ale me bavi, jak mi mlati kufr pri nerovne vozovce. Nevite zda se delaji nejaky originalni gumove tlucime ci neco obdobneho? Nebo jste to nekdo vyresil jinak?

Predem se omlouvam, ale tohke tema jsem tu jeste nenasel, tak me prosim black_sheepe nezabij :-#
Hyundai Coupe 2.0 FX, 2005
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Mlaceni kufru

Příspěvek od black_sheep »

já bych to tady nechal, protože ten problém mají jan coupe RD 96-2001, tak GK 2002-2007(?)

tady se to řešilo na coupe RD: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... r&start=15

je to takový zvuk co připomíná myši nebo takový spíš skřípání? to mi dělá taky.. hrůza :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
P3stra
*
Příspěvky: 18
Registrován: 20 úno 2012, 10:43
Bydliště: Praha

Re: Mlaceni kufru

Příspěvek od P3stra »

Tak teď asi nemluvíme o tom samém prblému/zvuku. U mě se nejedná o nějaké pištění, ale o mlácení výka kufru (asi).
Podle mě je problém v originálních gumách, které mají tlumit náraz při zavírání kufru.

Doufám, že to je pochopitelný #-o
Hyundai Coupe 2.0 FX, 2005
Ladislav
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2012, 11:49

Re: Mlaceni kufru

Příspěvek od Ladislav »

a neni mozne ze ti mlátí vzadu stabilizátor nápravy?Me to totis dela taky pri nerovne vozovce
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Mlaceni kufru

Příspěvek od black_sheep »

mě to dělá taky.. a to mám všechno na nápravě vyměněné :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
raketak
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 říj 2008, 11:09

Re: Mlaceni kufru

Příspěvek od raketak »

Mě takhle něco bouchá v kufru nebo u zadního kola už ve druhem coupe. Vyloženě rány. Je zajímave že jen ve měste na nerovnostech. Jen ve městě nebo aspoň při jízdě tak do 70km/h :-)
Odpovědět

Zpět na „COUPE“