Samovolné spuštění alarmu

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
placaktomas
Příspěvky: 2
Registrován: 02 kvě 2012, 10:37

Samovolné spuštění alarmu

Příspěvek od placaktomas »

Dobrý den,už více jak týden mi Accent pije krev s alarmem.Každý den se z ničeho nic spustí alarm přesně v 9:30 ráno a začne řvát na celý sídliště.V autě mám pohybové čidlo tak první co mě napadlo když začalo řvát poprvé jestli tam není nějaká moucha nebo podobná havěť, ale když druhý den se stalo přesně to samý tak už mi to začínalo být divný.Samozřejmě jako na potvoru když jsem dal auto do servisu tak se jim alarm vůbec nespustil.Chtěl bych se tedy zeptat jestli s tím máte někdo nějaké zkušenosti popřípadě nevíte někdo kde ten alarm vypnout úplně? Už mi to leze docela na nervy když přijdu v 7 ráno z noční a za 2 hodiny mě budí vlastní auto.Zkoušel jsem auto zamknout jenom klíčem,ale ta potvora se po dvou minutách zamkne sama a aktivuje se pohybový čidlo takže ráno řve znova.

Jde o Hyundai Accent limuzína (X-3) 1.5 benzín 65 KW

Moc děkuji za jakoukoli odpověď
Reklama
 

Uživatelský avatar
kodlz
*
Příspěvky: 43
Registrován: 20 zář 2009, 22:19

Re: Samovolné spuštění alarmu

Příspěvek od kodlz »

ja jsem mel podobny problem. mam alarm TOAD a asi mam nejakou chybu v otresovem senzoru. takze jedine co mi pomaha je zamykat auto dvojtym kliknutim na ovladaci( tim se zamkne, aktivuje pohybovy senzor, ale otresovy senzor zustane vyply).
Hyundai i30sw 1.4 r.12
Nissan Almera r.96
Hyundai Accent r.99
Skoda 120L
placaktomas
Příspěvky: 2
Registrován: 02 kvě 2012, 10:37

Re: Samovolné spuštění alarmu

Příspěvek od placaktomas »

ja tam otřesový senzor nemám.Mám jen pohybový senzor.Problém je v tom, že to je nějak nastavený že se auto po 2 minutách kdy v autě není žádný pohyb samo zamkne.Tudíž nepomáhá ani zamykat to klíčem.Nejraději bych to odpojil úplně,ale bůhví kde je to zapojený a kabely od toho pohybového senzoru vedou někam pod tapecír ve střeše kterej se mi opravdu sundavat nechce.Asi to skončí tím, že kabely co vedou do pohybového senzoru v kabině auta asi přeštípnu a ten pohybový senzor tam nechám jen na okrasu :D Doufám že to nějak pomůže
Uživatelský avatar
kodlz
*
Příspěvky: 43
Registrován: 20 zář 2009, 22:19

Re: Samovolné spuštění alarmu

Příspěvek od kodlz »

kdyz uz takhle tak to zkus prvne prelepit tmavou paskou, nekde sem cetl ze by to mohli delat snad i spatne senzory.
Hyundai i30sw 1.4 r.12
Nissan Almera r.96
Hyundai Accent r.99
Skoda 120L
Odpovědět

Zpět na „Accent - Elektroinstalace“