motorček centrálu nedoťahuje poistku dverí

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
nakfa
*
Příspěvky: 11
Registrován: 27 dub 2009, 20:56

motorček centrálu nedoťahuje poistku dverí

Příspěvek od nakfa »

čaute
"mám problém a keď mám problém ja má ho celá rodina" #-o
Mám H-Accent 2001 1.5 Na ľavej strane mi motorčeky centrálu nedotiahnu poistku keď zamknem auto, či už kľúčom alebo ručne zvnútra poistkou od dverí vodiča. Rozobral som dvere spolujazdca, vybral, vyčistil a nanovo premazal tiahla a zámok. Dokonca som otvoril aj motorček, či sa niečo nezasekáva v ňom. Všetko som to poskladal a taký deň dva to pekne zatváralo a potom zase prestalo. Zo začiatku pomohlo dva-tri krát zamknúť a odokmnúť a potom dotlačilo poistku na doraz. Potom už nepomohlo ani to. Proste zamknem auto a musím ešte osobitne zamknúť ľavú stranu "ručne". Otvára dobre všetky dvere len to zamykanie je na p.d. Mám pocit ako keby motorček nevládal dotiahnuť na doraz. Poraďte čo sa s tým dá ešte robiť...
Vďaka.
Reklama
 

Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: motorček centrálu nedoťahuje poistku dverí

Příspěvek od alarm »

Neviem to z určitosťou, ale mohla by tam byť taká prievlečná matica na tiahlach, ktorá fixuje voči sebe tiahla.Ak to je tak, povol a procha posuň(nájdi správne miesto). Motorček má určitý zdvih, a ty to máš možno posunuté do jednej strany, takže funguje len tam, a naspäť už nepreklopí.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: motorček centrálu nedoťahuje poistku dverí

Příspěvek od Bolo »

Taky mi to dělalo, byl už unavený motorek, zkoušel jsem promazat, ale nepomohlo, bez zátěže fungoval, ale s připnutým táhle, zabral až na potřetí někdy hned, univerzální motorek za kilo to vyřešil...
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Odpovědět

Zpět na „Accent - Elektroinstalace“