Original Hyundai střešní příčníky

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Riccio
Příspěvky: 4
Registrován: 27 čer 2012, 23:32

Original Hyundai střešní příčníky

Příspěvek od Riccio »

Ahoj, chci se zeptat. Koupil jsem original střešní příčníky Hyundai na mojí Hyundai Sonata r.v2006. A prostě mi přijdou, že úplně nesedí. Jako když nekopírují přesně profil střechy,jsou zešikma. Nemá s tím někdo zkušenost? V Hyundaii mi řikají, že to je ok, ale mně se to prostě nezdá? Někdo s podobnou zkušeností ? díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Original Hyundai střešní příčníky

Příspěvek od Hardcam »

U nas je jen zadni trochu nasikmo, predek dobry. Ale uz jsme je na strese dva roky nemeli a uz asi ani nebudeme.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Riccio
Příspěvky: 4
Registrován: 27 čer 2012, 23:32

Re: Original Hyundai střešní příčníky

Příspěvek od Riccio »

Tak to my máme zadní OK, ale přední jdou ze 3/4 na kastli z 1/4 na tu gumu,nechápu když je to origoš, že to nekopíruje přesně profil....jestli se můžu zeptat na rok výroby Sonaty u Vás ?
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Original Hyundai střešní příčníky

Příspěvek od Hardcam »

2005, takze ta sama a ty samy pricniky....vim, ze to uchyceni je vpredu blby (a hlavne mi prijde, ze az moc vpredu), ale te by se klopila tyc, toho jsem si nevsiml. Pouzivate gumy presne dle mista urceni a stejne tyk tyce (predni, zadni + spravne strany) ?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Riccio
Příspěvky: 4
Registrován: 27 čer 2012, 23:32

Re: Original Hyundai střešní příčníky

Příspěvek od Riccio »

Dávám to za 1. dle návodu a za 2. pak to vychází i přímo do prolisu ve dveřích na uchycení příčníku. Zkusil jsem i prohodit tyče i patky. Jediné co mě překvapilo bylo, že patky i gumy jsou všechny 4 stejné,neliší se jak přední tak zadní co se týká jejich profilu.
idaho.cz
*
Příspěvky: 14
Registrován: 11 črc 2012, 08:11

Re: Original Hyundai střešní příčníky

Příspěvek od idaho.cz »

Ahoj ja mam na Sonatu 2009 pricniky Thule 754+1388 a taky to uplne nesedi.. hodne zalezi v jake vzdalenosti to mas od predniho okna kvuli zakriveni strechy. U toho Thule to je myslim 20cm pro predni pricnik a 90cm pro zadni. A prave kvuli te jasne dane rozteci jsem musel upravovat pozici uchytek na rakvi (s hagusy na oktavce to bylo snazsi :-)
Odpovědět

Zpět na „SONATA“