Couvačky

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Petan
Příspěvky: 9
Registrován: 03 led 2011, 15:35

Couvačky

Příspěvek od Petan »

Čau, nevíte někdo, kde je kabel spínače couvaček od řazení? Zapojil jsem couvací kameru, koaxiál i couvačky (kabel od světel ke kameře), ale ještě musím přivést + na monitor od rádia, t. j. zase couvačky. Vyndal jsem středový panel (mezi sedačkama), ale ten kabel, co tam vede, nevede ke koncáku na páce, jak jsem si myslel, to jsou airbagy a nějaká jejich řídící jednotka nebo co.
Táhla řazení vedou někam dopředu dolů.. Pod autí se nedostanu a rozebírat zase tapecy od zadních couvaček až dopředu (abych zjistil, kudy ten kabel vede), to už mi jednou stačilo. Neporadí někdo, pěkně prosím?
Ptal jsem se na Getzclubu, ale zatím neúspěšně.
Peťan.
Matrix 1.5 CRDi 81kW 2008
Getz 1.5 CRDi 60 kW 2004
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Couvačky

Příspěvek od Hardcam »

Spinac zpateckovych svetel je na prevodovce zvrchu, tudiz pristupny.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Petan
Příspěvky: 9
Registrován: 03 led 2011, 15:35

Re: Couvačky

Příspěvek od Petan »

Asi jsem měl napsat, co mám za fáro, je to 1.5 CRDi a logicky jsem hledal ty táhla vpředu, kam ústí z kabiny. Ale tam tak nízko vidět není, je tam toho moc. Ještě jsem sundal kryt motoru, ale nepomohlo to, jak jsem tušil. Kde je převodovka, vím, ale nevidím.. Nebo aspoň co to je za kabel a kudy vede, že bych ho navštívil s prožezávací svorkou...
Dík.
Matrix 1.5 CRDi 81kW 2008
Getz 1.5 CRDi 60 kW 2004
Odpovědět

Zpět na „GETZ“