kľučka dverí

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
rubicon22
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2012, 19:11

kľučka dverí

Příspěvek od rubicon22 »

Už som sa tu stretol viackrát s ťažším zatváraním dverí na strane vodiča, s čím plne súhlasím, neviem či to niekto náhodou neriešil aj v servise. Ale ja mám naviac problém aj s otváraním dverí - musím silnejšie potiahnuť aby som prekonal ten odpor, pritom kľučka pri otvorených dverách ide ľahko. Bol som s tým v servise, zatiaľ mi to premazali ale stále to nie je ideál v porovnaní s ostatnými kľučkami. Nemá niekto podobný problém, aby som vedel či je to problém alebo "vlastnosť"?
Hyundai i30 1,6 GDI Style
Reklama
 

Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Re: kľučka dverí

Příspěvek od getzik »

Také mám takový pocit, že někdy jde za venkovní kličku na straně řidiče zatáhnout s takovým menším odporem oproti ostatním dveřím. Prostě musím víc za kličku zatáhnout, jakoby tam něco vadilo. Zatím jsem to ale nikde neřešil.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
pietro32i
***
Příspěvky: 750
Registrován: 19 zář 2010, 02:01

Re: kľučka dverí

Příspěvek od pietro32i »

Čo keď je to úmyselná vlastnosť? Vzhľadom k tomu, že vodičové dvere budú najčastejšie používané, tak aby aj čo najdlhšie vydržali 8).
i30 1.4 CVVT, 80 kW (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
rubicon22
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2012, 19:11

Re: kľučka dverí

Příspěvek od rubicon22 »

Možno je to fakt vlastnosť, aj kolega v práci spomínal, že to bude asi tým že sú častejšie exponované, aj keď sa mi zdá že je to po namazaní trooošičku lepšie :-k .
Hyundai i30 1,6 GDI Style
Uživatelský avatar
Haer
***
Příspěvky: 513
Registrován: 26 srp 2008, 20:28
Bydliště: brněnsko

Re: kľučka dverí

Příspěvek od Haer »

Me jde otevirani u ridice taky trochu hur (musim zabrat vic), ale ze by to byla vlastnost, tomu moc neverim. Spise nejake ty vyrobni tolerance, rekl bych.
Jini si tady stezovali, ze jim jdou zase hur zavirat dvere u ridice, ty naopak u me jdou nejlepe, nejhorsi jsou zadni leve, kde je zase nejmekci otevirani :) Treba to chodi nejak spolu a je to nastavenim pantu nebo neceho podobneho 8-[
Hyundai i30-2012 Style 99kW 04/2012...soucasnost Obrázek
Hyundai Accent LC OnAir 63kW 02/2006...04/2012 Prodano Obrázek
Suzuki Swift GLX 63kW 08/2002...07/2006 Prodano
CKY_DC
*
Příspěvky: 72
Registrován: 13 bře 2012, 12:50

Re: kľučka dverí

Příspěvek od CKY_DC »

u mě jde u řidiče klička i dveře dost blbě. a přišlo mi teď když byly velký vedra tak že to bylo ještě o kousek horší. na ostatních dveřích jde klička i dveře v pohodě. zatím mě to moc netrápí, ale až budu v servisu, tak se poptám
i30 2012 GDI
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Ostatní“