LPG servis - zkušenosti

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

LPG servis - zkušenosti

Příspěvek od Farrael »

Vzhledem k tomu, že se tu množí počty LPGistů, nebylo by vůbec špatné si povědět zkušenosti se servisními místy, kde necháváte auta léčit. I na mne brzy dojde, neboť od té doby co jsem natankoval nekvalitní plyn, tak mi plyn tak nějak blbne. Někdy to neotravuje vůbec (tím myslím na nádrž), někdy to občas zablbne a musim plyn znovu zapnout. Někdy to zlobí dost a plyn má tendenci vypínat. Pak to s další jízdou je ok a zase to dá na chvilku pokoj. Navíc na poslední nádrž jsem měl celkem spotřebu. Průměrku kolem 12,4L/100Km, což je celkem dost. Inu natankoval jsem a po ujetí pár km. to zase začalo blbnout a vypínat. Nevím jestli je v nádrži jiný plyn, než byl předtím a jednotce tak nějak trvá, než se s tím srovná (už se mi to parkrát stalo, hlavně u více kvalitního plynu), nebo je to v něčem jiném... Jezdím od toho incidentu výhradně Flagu, ale otázka je, jestli v cisterně na čerpačce skutečně taky je. Občas tam maj jen logo... A to nemluvě o proměnlivé kvalitě jako takové, ale nikdy to není hrůza.
Takže před zimou hodlám nechat ten plyn pořádně poštelovat, mimo jiné nechat opravit měrku plynu (furt svítí plná), a tak celkově nechat prohlídnout. Sice se mi moc nechce, neboť to zase bude stát peníze, ale co mi zbývá...

A tak moje první otázka do pranice. Jaké máte zkušenosti s LPG - servisy v Praze? Rád bych osobní přístup (že nebudu jen další položka na páse), šikovné ruce a příznivé ceny.

PS: klidně sem pište jakékoliv zkušenosti se servisem LPG, neboť člověk nikdy neví, kdy a kde se mu to vys*** a tak se to hodí.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“