GETZ - olejová vana

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
ilcik71
Příspěvky: 3
Registrován: 10 lis 2012, 11:23

GETZ - olejová vana

Příspěvek od ilcik71 »

Zdravím, mám cca 5 měsíců Getzíka 1.3, r.v.2004, koupila jsem v malém bazárku, ale... všechno bylo ještě původní, takže výměna destiček a brzd. kotoučů, teď jsem řešila výměnu shnilýh štítů u předních brzd, ... málokdo vůbec věděl co s tím (okr. Havl. Brod) ... ale našla jsem chlapa, co spravil, ale přišel na to, že je potřeba udělat rozvody a je shnilá vana a teče.. můžete mi někdo poradit, v jakém autovrak. by se dala sehnat... nebo kde za dobrou cenu pořídit novou ? Jsem nějak rozladěná ... pořídila jsem ho za 65 tis. a nějak to naskakuje... :(

Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: GETZ - olejová vana

Příspěvek od Hardcam »

Ahoj,
zkus http://www.autaabouracky.cz , je to na Kladne - nebo ev. www.autoland.cz (Slustice u Phy). K ni ale kup novy tesneni. Bohuzel v druhovyrobe se vana nedela. Brzdy, rozvody atp. jsou spotrebka, s tim clovek musi pocitat u kazdy ojetiny, ale kdyz vis, kde nakupovat, tak ta investice tak neboli...:)
jinak to tesneni mam za 165,- a rozvody do 1000,-
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
ilcik71
Příspěvky: 3
Registrován: 10 lis 2012, 11:23

Re: GETZ - olejová vana

Příspěvek od ilcik71 »

Díky za info, snad se něco sežene... ale na to, že pořizovací cena nebyla až zas tak přívětivá do autíčka docela strkám :(
ilcik71
Příspěvky: 3
Registrován: 10 lis 2012, 11:23

Re: GETZ - olejová vana

Příspěvek od ilcik71 »

Zdravím Pavle,

díky za včerejší info po telefonu, pokud najdete chvilku, mrkněte, za kolik byste mi mohl sehnat tu vanu -
KMHBT51HP4U153036

znovu dík :D
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: GETZ - olejová vana

Příspěvek od Hardcam »

Nedasi se mi vam dovolat, pokud muzete, zavolejte. P
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „GETZ“