Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 395
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Leendrix »

Nazdárek,

mám teď možnost koupit Hyundai SONATU 2.0 CRDI 103kW, r.v. 2007, nájezd 49 000 km, první majitel. Na co bych si měl dát bacha u auta s tak malým nájezdem? Respektive nemám ani zkušenosti s diesel motory. Přijde mě to, že má fakt málo najeto. Samozřejmě před případnou koupí to budu dávat na kontrolu do servisu :hyu: ale i tak. Stále Váhám ale přijde mě to prostě jako zajímavé auto. Apropo vyplatí se u tohohle 5 let starého auta Havarijní pojištění? :D Jinak je to ta z AAA ve vínové barvě. Vesměs jsem proti AAA ale tohle mě prostě přijde jako zajímavá nabídka...

Díky za info
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
Reklama
 

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od enjoy »

Muj nazor je ze zajimava nabidka vypada jinak,ne 170 tisic.
Ale z fotek vypada dost zachovale.
A na co si dat pozor tezko rict,vsechno by melo jeste vonet novotou.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Vilda »

Leendrix : Vem si sebou někoho, kdo se v autech vyzná .... ááčka dokážou prodat leštěnku, která ve skutečnosti byla totální vrak. A že stáčejí tachometry není žádný tajemství .... mechanika sebou a trvat na prohlídce na rampě a nechat ji projet diagnostikou v servisu. V tomhle případě je potřeba nejvyšší opatrnost :!:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Farrael »

Nešel bych do ní. Za a) je to z Áček což už je dostatečnej důvod. To co vypadá na fotkách zachovale, tak je pak obvykle odřenej vůz. (vlastní zkušenost). Za b) má až moc podezřele málo najeto. Na diesel a tuhle třídu auta bych tam za pět let viděl aspoň 80tis a více. Diesel si do Sonaty nekoupí někdo, kdo s tim bude málo jezdit. Naopak. Čekal bych časté dálky. A ta cena, ani omylem. Za ty peníze seženeš už možná i novější model (2008+), když budeš mít štěstí. Jinak bych klidně našel nějakou 2005 v benzínu a dal ji na plyn. Bude za míň peněz a třeba i v lepší výbavě. Koukni se i za hranice. V Reichu je často hezkej model. Jen ta cesta tam. To vyřizování je taky na pendrek, ale za sebe říkám, že příští auto bude buď nový (což asi ne) a nebo opět od západních sousedů. Dost mě lákal tehdy i Magentis z toho Nizozemí, kterej byl fakt leštěnka v top výbavě, ale to už bylo fakt daleko na kilometry. Diesel prostě fakt nezní a netáhne jako 2,4i. V tomhle jsem fakt rád, že jsem nakonec dal na radu a nešel do dieselu.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Amalfi »

Taky bych se priklanel k nazoru ze nebrat, totiz dle tech kilometru by to melo mit jeste originalni sadu letnich gum, protoze by majitel tohoto auta urcite nejezdil celorocne na letnich tak i zimni gumy na stridacku by meli maly najezd, ale to co je videt na tech letnich kolech - tak to je sjete poradne a nejaky Falken tam puvodne urcite nebyl.
Hele jak se te nekdo snazi prechcat na kilometrech tak nevis co to auto potrebuje ve svych skutecnych kilometrech za peci a ac nechte tak se autu nedostane potrebny servis.
No ja najezdim rocne fakt malo tech 18-20, ale tohle je vysmech. Benzin je mene citlivy na zachazeni a jako ojetina je vhodnejsi, a jak tady psal Farrael, pridat LPG a jsi vysmaty.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Farrael »

Nebo ještě chvilku počkej a koukej po Sonatkách v Reichu. Docela dost často se tam totiž objevujou už předělaný kusy na LPG. Je to o investici míň a když budeš mít štěstí, tak v to bude dobrej systém. Nejlepší je koupit kus od soukromníka, ale to se nepoštěstí tak často. Jinak bych koukal hlavně po Autohausech, kde máš pořád celkem zaručeno, že dostaneš auto, kde stačí nasednout a jezdit.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od dantasik »

Jeste teda, je to ta chudsi vybava. A ta se u nas k naftakum nedavala...mozna az mrknu doma na prospekt co jsem k ni jeste mel. Ale kilometru je fakt malo...jinak ja mam ted 180tKm, ted budu menit cepy vepredu. Jinak nic extra se nerozsypalo. Ale mam ji od novoty...
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Farrael »

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/hy ... age=125000

Tahle je taky chudší, ale cena je hned někde jinde. I když je to Maďarsko. :-k Nicméně v plynu.

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/hy ... 1_c01_4201

Tahle je bez plynu, ale v Čechách. Údajně má i servisku, ale známe to.

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/hy ... 1_c01_4201

Taky v plynu, a je to Autohaus Hondy, takže by měla bejt v pořádku.

No a pak tam visí ještě hromada dalších do 6tis Euro. Bez plynu nebo s. Upřímně když jsem hledal já, tak takovej výběr nebyl.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 395
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Leendrix »

Mno kluci Vaše argumenty jsou rozhodně pádné... Mě také přijde divné, že má tak málo najeto. Ohledně raichu je to pěkná představa ale z Ostravy tam jet naslepo jen podle fotek mě přijde docela nejisté. Jasně argument je mít třeba v merku 2-3 ks v nějakém okruhu. Osobně dávám přednost benzínu(LPG) před naftou nicméně prostě tohle auto zatím na první pohled vypadalo zajímavě. Skutečnost uvidím až v pondělí nebo úterý. Chci ho vzít do :hyu: servisu na proklepnutí. Ohledně těch Km... AAA se ohánějí certifikátem najetých Km od Cebie tak nevím.

Nicméně jen to zkouším, bude mě to tak stát proklepnutí v tom servise. Dost jsem uvažoval o Sonate od Harda co jí tu má. Přesto díky za rady a info..

Pokud někoho ještě něco napadne sem s tím :)

Díky
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Farrael »

Té cébii nevěř. Je to podvod na lidi. Projeď internet, už mockrát někdo našel auto s garantovaným kilometrovníkem od cébie a skutek utek.
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Hardcam »

Len: ja jsem inzerat stahl, nicmene porad je platny tady a dokonce jsou to jeji realny fotky: http://auto.bazos.cz/inzerat/19546969/Prodam.php
jinak priklanim se k verzi nebrat...pro me je odstrasujici ten nizkej najezd km, za 6 let 48000km je proste na naftu malo a o to vic IMHO trpi...vcera jsme mel nejaky jednani a vzal jsem si na to nas automat, abych trochu reprezentoval...boze, to auto je tak tichy a tak pohodlny, ze kdyz se vracim zpatky do i30, tak mam pocit, ze sedlam kozu. Aj video jsem si musel udelat :mrgreen: - takze za me jednoznacne 2.4 nebo 3,3 V6 benzin, u 3.3 ale pocitej s tim, ze se dily shaneji trochu hur.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Farrael »

Jo a bez plynu z něj stahne kalhoty :mrgreen:
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 395
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Leendrix »

mno 3,3 V6 je rozhodne krasna kubatura a mam v planu zas jit do plynu ale myslim, ze by me stacila i ta 2,4 :) Ted mam zrovna jednu v merku, do toho jeste budu v pondeli nebo kdy resit tu CRDI tak uvidim jak to vse dopadne. A co vlastne podniknu.. :) Ale diky kluci...
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Amalfi »

Leendrix drzim palec at dobre vyberes :)
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 395
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Hyundai Sonaty 2.0 CRDI r.v. 2007

Příspěvek od Leendrix »

tak dneska jsem se byl podivat na tu Sonatu z AAA... trochu pohnuty predni naraznik, vzadu take lehce liznute ale to by byl detail... nicmene nesedi me moc Km... podle ser. knihy to melo nejake skoky v Km... a za posledni dva roky to podle zaznamu z knihy najelo jen 9000 km... coz je dost divne.. posledni zarucni ser. kontrola :hyu: byla v roce 6/2010 s 40 000 km... Takze bud nejakou dobu stala nebo nevim. Majitel podle servisni knihy nejaky doktor... Respektive mel pred jmenem Mudr. :) a

Jinak auto naskocilo dobre, tahlo take pekne.. spatneho koure z vyfuku jsem si nevsiml...

mno se jim moc nechtelo me poustet z prodejny bez noveho auta... :)

apropo jen takovy detail :) jsem se tak dival na motor a teed si vsimam, ze u baterie byl pripevneny plasis na hlodavce co piska... a ten prodejce na to.. ahaaa a my co v tom aute stale piska :) Ale jinak o tom piskani necekl dokud jsem neupozornil na toho plasice :)
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“