Problém s rychlostí

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Radimss
Příspěvky: 1
Registrován: 06 led 2013, 13:59

Problém s rychlostí

Příspěvek od Radimss »

Ahoj všichni jsem na těchto stránkách dnes poprvé a věřím že jste všichni suproví kolektiv a jste jistě zkušenější nežli já :) je mi teprve 18 let potřeboval bych poradit . Koupil jsem Hyundai cupe 2.0 16v benzín rok výroby 2000 . koupil jsem ho v Praze auto vypadalo že je bez problému . Z Prahy jsem jel do Liberce rychlostí 170.kmh 180.kmh motor táhnul bez problému tet jezdím asi měsíc a auto z ničeho nic začalo ztrácet výkon a nejelo rychleji jak 120 kmh a dosud rychleji nejede měl jsem prasklí vlnovec dal jsem nový vzduchové filtry dávané nové pak jsem nechal v servisu zkontrolovat katalyzátor a tam my řekli že je vysypaný tak my ho vybrakovali a znovu vrátili a furt se nic nezměnilo :( už si nevím rady děkuji za případné rady či tipy jak na to :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Problém s rychlostí

Příspěvek od Hardcam »

Tema nepatri do sekce O tomto foru, ale do COupe 1G. Presunuto. Priste nez zalozis tema se trochu rozhlidni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Problém s rychlostí

Příspěvek od Piskotkiller »

18 let a už to líta 180km/h :mrgreen: pak nemaj být ti mladí na sračky od stromů kolem cest :mrgreen: Třeba ti to tatík přiškrtil na rozumnou rychlost :mrgreen:( já musel )
Hyundai Scoupe GT
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Problém s rychlostí

Příspěvek od mmv »

zeptal bych se toho kdo ti to prodal, myslím, že o tom bude vědět :D
... mohlo by začít platit něco podobného co je u motorek zde bych ale tu hranici snížil minimálně na polovinu ne li na třetinu !!!
Řidičské oprávnění skupiny Bo (B s omezením) opravňuje k řízení automobilu do výkonu 55 kW nebo do poměru 0,06 kW/kg a věk 24 let
Moje první auto mělo 37kW a taky sem s nim byl 2x v poli ... naštěstí to víc jak 130 nejelo :-)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“