Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radim Brožek
**
Příspěvky: 363
Registrován: 16 bře 2009, 15:37

Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od Radim Brožek »

i30cw 1.6i Comfort, ESP, Moonlight blue, 04/2009, CZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od milosh »

Presne vidim kdo z clenu to mohl byt, jako ze se vam nelibi chapu ale znicit si kvuli nemu auto? :D
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od Skyline »

Chtel bych neco napsat, ale mam strach, aby mne nekdo nesbalil.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
potki
**
Příspěvky: 361
Registrován: 01 čer 2008, 22:48
Bydliště: BA vidiek

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od potki »

Skyline píše:Chtel bych neco napsat, ale mam strach, aby mne nekdo nesbalil.
Chod s notebookom niekde na wifi free hot spot, pozri ci tam nie su kamery, pripoj sa, zriad si nove meno na forum a napis co len chces, nikto ta nikdy nenajde.
:)
main car - 2013 - Audi Q7
second car - 2011 - ix 35, 4x2, Style, 1.7 CRDi, 5 l/100 km
third car - 2010 - Renault Megane III, coupe, Dynamique, 1.4 TCe, 8 l/100 km[/u]
before
2007 - Accent 1.4, Dynamic
2006 - Getz 1.1i, Basic
1996 - Accent 1.5, GLS
Uživatelský avatar
Skyline
****
Příspěvky: 1138
Registrován: 11 pro 2010, 16:48

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od Skyline »

Nejakej fizl by si to mohl dat dohromady a co pak? Jeste by me kvuli breptovi knizeti popotahovali.
Škoda O III 1,6tdi 7°DSG
Hyundai i30 1,4 cvvt 2010 (prodáno)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od milosh »

:lol:
nicolas.tesla
*
Příspěvky: 80
Registrován: 28 pro 2010, 10:23

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od nicolas.tesla »

Jaj, prasklý nárazník, tohle jsem měl před měsícem taky a ten trouba co přede mnou dupnul na brzdu v křižovatce byl ročník 33, ale Karel to nebyl :(..
Politika do tohoto fora nepatří, ale nezasloužil by si to spíš senilní amnestijní tunel dědek?

Dopředu můžu říct, že nárazník(maska) stojí 2300 + lakování + nějaké rovnání + světlo + ohnutý chladič klimy za 650 = cca 30tis.
ix20 White TriKolor 1,6i LPG, 6 rychlostí + 125 koní = spokojený řidič
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od pepe pedro »

Trouba?!Neni to opačně?Stalo se asi národním sportem-lepit se někomu na zadek :| Pak nemá čas reagovat,když přednim zabrzdí auto.Mě se to stalo taky.Zastavil jsem na křizovatce abych DAL PŘEDNOST V JÍZDE a ten hňup mi políbil prdel.Skoro to nebylo vidět-cena 26000kč.Stojí to za to?Stačí jenom dodržet bezpeční vzdálenost na zastavení.Proč se stávají řetězové havárie :?: :?:
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
Uživatelský avatar
Nexus
***
Příspěvky: 865
Registrován: 14 bře 2010, 22:56
Bydliště: Velká Bystřice a Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od Nexus »

pepe: +1, kdo nechápe ať si zajezdí třeba v Německu... od nich by se 90% našich řidičů mělo co učit, ať už rozestupy nebo rozjezdy na křižovatkách...

co se Karla týče, určitě zbytečná škoda na obou stranách, ale nevěřím že to bylo cílený...
Sonata V6 2.7 229tis LPG :)
Lantra rv. 94 1.6i 220tis LPG
Peugeot 301 1.6i allure+ 150tis LPG

†Toyota Corolla 1.4 rv. 97 LPG 414tis km
††† 3x Sonata V6 2.5 rv. 99 LPG (díly k dispozici)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od Borek »

pepe pedro píše:Trouba?!Neni to opačně?Stalo se asi národním sportem-lepit se někomu na zadek :| Pak nemá čas reagovat,když přednim zabrzdí auto.
Přesně tak :!: :!: :!: A nejhorší,když se ještě cítí "nevinní" ](*,) .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
mikimiki
*
Příspěvky: 39
Registrován: 23 pro 2011, 20:32
Bydliště: Ostrava

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od mikimiki »

já mám čerstvou zkušenost když mě předjížděl cyp co si nesundal ze střechy silnou ledovou krustu a ta mu odletěla přímo na moje čelní sklo. v 80km/h to byla bomba jako prase. dojel jsem si ho na křižovatce a upozornil ho na to co způsobil, ale s debilem co má IQ sádrového zahradního trpaslíka se fakt nedomluvíš.... byl to mladý arogantní hejsek zralý na dání přes držku. s ohledem na naše zákony a fakt, že sklo neprasklo, jsem se raději nepouštěl do složitější akce. teď testuju kameru na čelním skle.
1.6i trikolor A/C TWC-bílá 12/2011
nicolas.tesla
*
Příspěvky: 80
Registrován: 28 pro 2010, 10:23

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od nicolas.tesla »

Pepe: Já ale neřekl, že to nebyla moje chyba, i když to tak mohlo vyznít. Když se to stalo, hned jsem se ho šel ptát jestli je v pořádku a bez zdržování hned řekl, že je to moje chyba, že se mu omlouvám a hned jsme vyplnili papíry..
Ale to neznamená, že si o dotyčném nemyslím, že je trouba. Protože byl večer, v okruhu kilometru žádné jiné auto a křižovatka přehledná. Oba jsme zastavili rozhlédli se a pak postupně rozjeli do křižovatky. Jo, měl jsem mít větší odstup.. měl jsem odstup na cca 1 auto, možná i víc. Bohužel po vjezdu do křižovatky jsem automaticky otočil hlavou, jestli něco nejede a pak periferně viděl brzdová světla. Ten přede mnou velmi prudce uprostřed prázdné křižovatky zastavil.
Takže tak k vysvětlení.
ix20 White TriKolor 1,6i LPG, 6 rychlostí + 125 koní = spokojený řidič
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od mmv »

nicolas.tesla neboj, taky jsem natlačil jednoho co za to "nemohl" do křižovatky :-) ale stojím za ním oba koukáme do leva a po jeho rozjezdu jsem to kvitoval slovy "no proto, už jsem myslel, že budeme čekat na to auto v dáli co právě sjíždí z výrobního pásu v Boleslavi a že tím že se správně rozhodl opustit křižovatku, že to ještě "stihnou" minimálně ještě 2 za mnou, prostě chyba lávky, pán usoudil, že bude lepší počkat a na hraně to zakápl, já ho pumelicí do tý křižovatky natlačil, samozřejmě jsem vystoupil a šel se omluvit, mluvil jsem s ním právě ve chvíli, kdy nás to inkriminované auto míjelo cca 15-20 fteřin ???

to Nexus: němce?? 90% čechů se od nich naučilo tu zhovadilost jízdy v levém pruhu dálnice, kdy je v dáli vidět kamioon, a oni hezky všichni jako husy spořádaně do levýho !!! pak se můžou posrat když je dojedeš všechny z prava (souběžná jízda) a pak tím jak oni spořádaně dodržují bezpečnou vzdálenost minimálně dvojnásobnou tak se můžou ublikat, když 100 metrů za kamiónem dám blinkr a kamión bezpečně předjedu a zařadím se před něj to pak i oni uměj se zařadit předemně do pravýho a když ne na férovku na brzdy, tak alespoň symbolicky rozsvítit brzdy :-)
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od pepe pedro »

Mně se omlouvat nemusíš.Já jenom chtěl upozornit na to jak se jezdí.Je to hrůza co auto školy vypouštějí do provozu.A vždy to schytá nevinej,co je smutný.Stačí se kouknout na správy-napr.na dálnici se stala řetezová havárie,nabouralo do sebe xx aut.Proč?Proč?Proto,že řidiče to nikdo nenaučil,že může jet tak rychle aby uměl zastavit před nenadálou překážkou :!: To jest -na vzdálenost na kterou vidím.S nostalgií vspomínam jak se jezdilo dřív :) Taky jsem nebyl svatoušek,ale nikomu jsem neudělal zle.Měli by to udelat jak v USA-řídit pod dohledem staršího řidiče co má prax aby se něco přiučil,než sám bude řídit.Držím se utopického hesla-Bude líp :mrgreen:
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
Uživatelský avatar
frawd
Moderátor
Příspěvky: 400
Registrován: 21 pro 2011, 09:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo jste vzali toho Schwarzenberga?

Příspěvek od frawd »

Škoda tej ix20 a ešte v takej krásnej farbe.
2014 Hyundai ix20 1,6 A/T Style
2012 Hyundai ix20 1,4 CRDi Style - predané
Odpovědět

Zpět na „ix20“