Nový i30 kombi 1,6GDi STYLE - XAF

Založte si své téma a představte svojí i30 ostatním

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetteP
*
Příspěvky: 10
Registrován: 02 úno 2013, 15:53

Nový i30 kombi 1,6GDi STYLE - XAF

Příspěvek od PetteP »

Zdravím podobně "postižené" :D
od 1.2.2013 jsem doufám šťastným majitelem jednoho krásného "šmouly"...
Zážitky a dojmy zatím za čerstva moc nejsou, vše je příliš nové, neokoukané, neošahané... přesto, pocit z nového "šmouly" je úžasný. Doufám, ťukťukťuk, v brzké době a lépe i vzdálené nepotkám nějaký problém. "Šmoulu" jsme vybrali s přítelkyní, tedy nejprve to měl být "oříšek" (Hazel Brown), ale jaksi nebyl momentálně dostupný a nejeden prodejce nám tvrdil že v provedení STYLE jen tak nebudou - leda objednat a pravděpodobně dlouho čekat... Tak nějak nám to nedalo a postupně jsme obešli několikero prodejců, nechali si udělat několikero nabídek, několikrát kouli do skladovek... až jsme vybrali červeného. Nebyli jsme si červenou jistí, ale byl v celku za dobrou cenu a mohl být takřka ihned. Ale jak tak tomu bývá, ještě byla v plánu návštěva dalšího salonu a tam nám dali na stejné auto podobnou nabídku plus něco navíc a ještě se nám tam prodejcovo jednání líbilo o fous více... Skoro jsme to hned objednali, ale nakonec díky barvě, si vzali nabídku k rozmyšlení. Za dva dny volal prodejce, že jim přivezou v našem provedení světle modrou Ice Blue, jestli bychom se přišli podívat. Moc se nám nechtělo, protože podle katalogu je Ice Blue "pěkně hnusná", ostatně všechny barvy v katalogu, ale i na webu Hyundaie, jsou oproti skutečnosti nějaké divné. Přesto nám to nedalo a jeli jsme se podívat. Jeli jsme tam s tím, že objednáme červenou... No, a jak to tak bývá, přítelkyně se zamilovala...naštěstí jen do té světle modré, a mě si prý ještě chvilku také nechá...
Přílohy
DSC_1775.2.jpg
DSC_1775.2.jpg (144 KiB) Zobrazeno 1723 x
DSC_32987.2.jpg
DSC_32987.2.jpg (200.74 KiB) Zobrazeno 1723 x
IMG_4805.2.jpg
IMG_4805.2.jpg (151.16 KiB) Zobrazeno 1723 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
jostrih
**
Příspěvky: 141
Registrován: 29 črc 2012, 14:25
Bydliště: Praha

Re: Nový i30 kombi 1,6GDi STYLE - XAF

Příspěvek od jostrih »

Vitaj a vela stastnych kilometrov.
Farba pekna, tiez som ju zvazoval, ale ja som ostal radsej pri cervenej.
Pozeram, ze auto si kupoval tam kde ja :)
Aj ja som bol s predajcom spokojny. A vidim ze disky mas rovnake ako ja :) .
Hyundai i30 kombi 1.6GDI Style cool red 10/2012 -
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Nový i30 kombi 1,6GDi STYLE - XAF

Příspěvek od matysekul »

Koukám že v Průhonicích furt dávají mašle :mrgreen: =D> Ať to jezdí..
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
PetteP
*
Příspěvky: 10
Registrován: 02 úno 2013, 15:53

Re: Nový i30 kombi 1,6GDi STYLE - XAF

Příspěvek od PetteP »

Ano, mašle dávají v Průhonicích. "Dávají" ji jen při předávání, pak ji zase schovají pro další použití a vyvezou auto bez mašle. Ani nevím kdy ji prodejce sundal. Moje drahá si zprvu myslela, že pojedeme domů i s mašlí :D/

Kola jsou super 15 "balony" a na léto 16, oboje originál s logem :hyu: Původně jsem nechtěl žádný, potom byly plecháče, ale za strašlivou cenu a nakonec liťáky za super cenu :wink:

Prodejci bych dal 1* - pro mě i drahou polovičku, z navštívených prodejen, nejlepší dojem a skvělá prodejní dovednost.
Uživatelský avatar
jostrih
**
Příspěvky: 141
Registrován: 29 črc 2012, 14:25
Bydliště: Praha

Re: Nový i30 kombi 1,6GDi STYLE - XAF

Příspěvek od jostrih »

Na zimu su tie 15ky fajnt. Sice na 16" to vyzera ovela lepsie, ale za tu cenu, no nekup to. Ked mi povedali enu za plechace tak mi padla sanka. Kupil som radsej ALU a usetril minimalne 500 na jedno kolo :D Super kauf.
Moja manzelka si zase myslela, ze ta masla je tam preto, ze za tyzden ma narodeniny :D
Hyundai i30 kombi 1.6GDI Style cool red 10/2012 -
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Auta členů“