Vrzající sedačka

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sodys
*
Příspěvky: 23
Registrován: 18 črc 2012, 15:37

Vrzající sedačka

Příspěvek od Sodys »

Stal se mi takový problém, který sleduji už od začátku zimy.

Když nastupuji nebo vystupuji z auta sedačka u řidiče extrémně vrže. Jak je boční vedení (které mi opírá steheno), tak když více zatlačím tak se ozve nepříjemné vrzání.

Máte s tím někdo zkušenost?

Děkuji
Reklama
 

CKY_DC
*
Příspěvky: 72
Registrován: 13 bře 2012, 12:50

Re: Vrzající sedačka

Příspěvek od CKY_DC »

možná vím co myslíš - stane se mi to když se mi špatně zacvakne sedačka po posunutí. zkus si ji znova posunout a zacvaknout, pak by to mohlo být ok. jakmile ji mám správně cvaknutou, tak žádný zvuky nepozoruju
i30 2012 GDI
Asimilator
*
Příspěvky: 11
Registrován: 11 bře 2014, 20:20

Re: Vrzající sedačka

Příspěvek od Asimilator »

tiez mam stym problem asi tyzden ked zacala zima ze mi kreslo strasne vrzga ked sa hybem v nom ci nastupujem ci vystupujem presne bocny diel sedacky jak mam opieradlo ruky skusim ten trik co si napisal si sedadlo posunut dopredu ci dole som fakt ze zvedavy
Time
*
Příspěvky: 58
Registrován: 14 zář 2008, 13:16
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzající sedačka

Příspěvek od Time »

Také mi sedačka vrže. Nepříjemný zvuk se ozývá z pravé strany opěradla:-(
Time
Tucson 1,7 CRDi 104 KW DCT Style 08/2016
i30 1,6 CRDi 81 kw, ice blue, 03/2013 . prodáno
i30 1,6 CRDI 66 kw, steel gray, 04/2008 - prodáno
mikit
*
Příspěvky: 38
Registrován: 20 úno 2013, 15:27

Re: Vrzající sedačka

Příspěvek od mikit »

Mal som to iste. Uz sa to tu riesilo. V servise v ramci zaruky opravili :-)
Uživatelský avatar
rubicon22
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2012, 19:11

Re: Vrzající sedačka

Příspěvek od rubicon22 »

Mám ten istý problém, od kedy sa ochladilo strašne vrže sedačka vodiča v oblasti operadla na pravej strane -bližšie k lakťovej opierke. Keď sa interiér po čase zohreje tak to prestane.
Hyundai i30 1,6 GDI Style
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzající sedačka

Příspěvek od t0x!n »

taky se hlasim do klubu :D prave vedeni sedadla u ridice, trosku se naklonim smerem ke stredu auta a vrzame, pohnu se a vrzame :D takze v nejblizsi dobe jak pojedu kolem servisu, tak se zastavim, puvodne jsem to nechtel resit, ale uz to mam 14 dnu a pekne mne to zacina lezt na nervy...

mikit: nevis jak to opravovali? je to slozity nebo udelaji na pockani?
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
rubicon22
*
Příspěvky: 30
Registrován: 28 kvě 2012, 19:11

Re: Vrzající sedačka

Příspěvek od rubicon22 »

mikit píše:Mal som to iste. Uz sa to tu riesilo. V servise v ramci zaruky opravili :-)
Zdravím, chcel by som sa opýtať ako to v servise riešili, či to spravili na počkanie alebo to bolo na dlhšie.
Hyundai i30 1,6 GDI Style
Uživatelský avatar
nulda
**
Příspěvky: 458
Registrován: 03 led 2011, 11:11
Bydliště: Praha

Re: Vrzající sedačka

Příspěvek od nulda »

To mi dela na stary i30 taky, prava strana u loketni operky. Mam podezreni ze je to ten plast na kovove tycce, ktery drzi potah napnuty kolem sedacky.
Hyundai i30 1.4i CVVT, Comfort (2010/05/26), Indigo Blue
hyuni30
Příspěvky: 3
Registrován: 02 srp 2015, 12:57

Re: Vrzající sedačka

Příspěvek od hyuni30 »

rubicon22 píše:Mám ten istý problém, od kedy sa ochladilo strašne vrže sedačka vodiča v oblasti operadla na pravej strane -bližšie k lakťovej opierke. Keď sa interiér po čase zohreje tak to prestane.

chlapci mal som to iste velmi lahke riesenie na cca. 20min. roboty.... na vodicovej sedacke zo zadu je kryci plast so sieťkou... tak potiahnutim date dole a hned sa dostanete k vypletu co drzi molitan v operadle a treba len vazelinou natret ocka kde je uchytenie toho vypletu a bude pokoj :wink:
prof0021
*
Příspěvky: 23
Registrován: 27 pro 2012, 08:15

Re: Vrzající sedačka

Příspěvek od prof0021 »

hyuni30 píše:
rubicon22 píše:Mám ten istý problém, od kedy sa ochladilo strašne vrže sedačka vodiča v oblasti operadla na pravej strane -bližšie k lakťovej opierke. Keď sa interiér po čase zohreje tak to prestane.

chlapci mal som to iste velmi lahke riesenie na cca. 20min. roboty.... na vodicovej sedacke zo zadu je kryci plast so sieťkou... tak potiahnutim date dole a hned sa dostanete k vypletu co drzi molitan v operadle a treba len vazelinou natret ocka kde je uchytenie toho vypletu a bude pokoj :wink:
Můžu se zeptat, jak ten plast přesně sundat? Taky mi to vrže a do servisu se mi s tím moc nechce. Říkal jsem si, že se bude určitě dát dostat do sedadla přes ten krycí plast vzadu. Ale bojím se, abych tam neurval nějaký plastový čudlík. Sundává se to směrem od sedadla a nebo je potřeba zabrat směrem nahoru/dolů. Apod.

Díky.
Hyundai i30 kombi, 2012, 1,6 GDI, trikolor, paket style, cashmere brown
Renault Laguna, 1999, 1,8 16V 88kw, dark blue
Renault Twingo
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Interiér“