Lamborghini na koridoru do Chomutova

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

vipe

Lamborghini na koridoru do Chomutova

Příspěvek od vipe »

Rychle a zběsile na koridoru bylo to i v tele.

FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
FOTO
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Na http://nehody.motobanda.cz/ je k tomu i kratky povidani... To pak cloveka aj zaboli u srdicka - teda pro tu spolujezdkyni :cry:
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Jj ta holčina doplatila na to že měla ráda rychlá auta a chtěla se svezt. Teď už na tu holčinu můžeme koukat jen v reklamě na vitanu :cry: Tyhle blbce co si chtěj zamachrovat s rychlím autem bych zabíjel. Kokoti a't si uvědoměj že to odnesou i neviní
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Felotron

Příspěvek od Felotron »

To oni nepochopi...Bude ti do nekonecna vysvetlovat, jakej to ma skvelej podvozek a brzdy a jakej je supr ridic, ze se mu jeste ni nestalo... :(
Bohuzel...
Uživatelský avatar
weena
**
Příspěvky: 206
Registrován: 22 dub 2006, 18:14
Bydliště: Klein Stadt...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od weena »

Docela pěkný fotky. Lepší by bylo onboard víííídeo :wink:
................................................ :-)
Renault Clio S1200
Hyundai sel do sveta
Škoda 120M (okruhová verze) :-)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

I když jsem hodně otrlej, opravdu hodně a jen tak něco mě nerozhází, tak tohle mě docela hodně rozhodilo.. ale ne kvůli tý nehodě.. ale dokážu si živě představit jejího přítele, jak tam stojí.. má strach aby se jim nic nestalo a najednou dostane tu strašnou zprávu.. ta bezmoc, ta beznaděj.. kvůli nějakýmu kreténkovi se změní celej jeho život.. a život její rodiny a všech lidí kolem.. je to smutný, co dokáže způsobit jeden namachrovanej týpek v opravdovym sporťáku :-((((((((((((((((((((((
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

idiot,idiot,idiot co jineho na to řict.Nějakej namachrovanej zbohatlik kterej si mysli že je ten nevětší buch pod sluncem kterému se nemuže nic stat protože je prostě nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takovéhle auta maj prodávat až po hodinach kondiční jizdy kde se aspon trochu nauči ovladat a pochopit takovejhle supersport.To neni auto na běžne ježdění!
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

MartasZ píše:I když jsem hodně otrlej, opravdu hodně a jen tak něco mě nerozhází, tak tohle mě docela hodně rozhodilo.. ale ne kvůli tý nehodě.. ale dokážu si živě představit jejího přítele, jak tam stojí.. má strach aby se jim nic nestalo a najednou dostane tu strašnou zprávu.. ta bezmoc, ta beznaděj.. kvůli nějakýmu kreténkovi se změní celej jeho život.. a život její rodiny a všech lidí kolem.. je to smutný, co dokáže způsobit jeden namachrovanej týpek v opravdovym sporťáku :-((((((((((((((((((((((
Ty by si mohl vyprávět že :?: :twisted: Ale u tebe to dopadlo naštěstí dobře a odnesli to jen plechy.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Ďáblice
*
Příspěvky: 58
Registrován: 20 srp 2006, 12:52
Bydliště: Mimoň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ďáblice »

Kluci kdyz to vezmete kolem a kolem tak v kazdem z nas je trocha nezodpovednosti a vsechny laka rychle se projet ale zase by ve vsech mela byt i ta zodpovednost ze si do toho auta nevezme jeste nekoho! Ja i kdyz mi je 16 taky obcas ridim a nikdy bych si do auta nevzala nekoho jinyho kdyz chci jet rychle! Vim ze riskuju zivot a nechci riskovat jeste neci jiny!! kdyz uz se mam v tom aute zabit tak SAMA a ne zabit jeste nekoho
Bývalý Romčisovo SCoupéčko bude za pár měsíců jen MOJE :-))
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jo bohužel jo.. taky vždycky když si na to vzpomenu, tak si nadávám, že sem se nechal tak unýst.. mohlo to dopadnout mnohem hůř.. třeba takhle: http://nahraj.cz/show.php?key=13117-44e40
Ale to bych snad ty policajty vyprovokoval, aby mě zastřelili :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: :(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

jlj, když jsem o tom slyšel, nebylo mi nejlépe po těle a to ještě když šetřím jak ďábel abych si zrovna takový autíčko mohl koupit...
Jsem slyšel od jednoho známého co zanl toho kluka že to byl frajírek jako jsou dneska vidět v drahejch klubech .... škoda holky, a jejího přítele taky lituju, musí to nést asi docela těžce ..
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Toho kripla vzal čert, tý holky a toho auta je škoda. Holka mohla mít úspěšný život a za to Lambo bych si nějakou tu chvilku lebedil v sedačce Coupátka.....
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

Já nemyslel řidiče ale přítele tý holky ....
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Když to tak pročítám,taj je mi nějak smutno.Já kdyby mi nějakej frajírek zabil přítulku.....Asi bych to nerozdejchal :cry:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Kyrglík píše:Když to tak pročítám,taj je mi nějak smutno.Já kdyby mi nějakej frajírek zabil přítulku.....Asi bych to nerozdejchal :cry:
Ale proc by lezla do nejakyho Lamba, kdyz ma jeji nejmilejsi Kyrglik CTYROKO! :wink:
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“