Hyundai coupe, potrebujem poradit.

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Fosman
Příspěvky: 2
Registrován: 27 kvě 2013, 15:58

Hyundai coupe, potrebujem poradit.

Příspěvek od Fosman »

Dobry den, na tomto fore som novy, dufam, ze tu nemate na tu zvlast rubriku, ak ano, tak sa dopredu ospravedlnujem.

Podme k veci. Dlho mam zalusk po Hyundai Coupe, hlavne kvoli designu, jedna sa bud o rocnik 04 alebo 05, mam vytypovane 2 auta. Chcem sa opytat vas, odbornikov na co si davat pozor, popripade ktore z tychto dvoch vozidiel by ste si vybrali vy a preco.

1.
http://hyundai-coupe.autobazar.eu/20-cv ... 79422.html

2.
http://autobazar.autovia.sk/hyundai-cou ... ge-1278751

Viem, ze tento motor nie je velmi vychvalovany, no je to az take zle s dynamikou? Netreba mi sportove auto v pravom slova zmysle, ale taktiez nechcel typ auta Fabia htp... Na tom prvom je motor dobry, len sa mi strasne nepaci design 04, hlavne tie predne svetla. Na tom druhom je to zase motor, no pri tom aute mam istotu ako bolo o neho starane atd...

Vdaka za radu :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
metalkodl
*
Příspěvky: 46
Registrován: 22 zář 2011, 18:06
Bydliště: Orlické hory

Re: Hyundai coupe, potrebujem poradit.

Příspěvek od metalkodl »

Mám 2.0 r.v. 2002 a jsem spokojenej. Světla si upečeš v troubě a změníš, nebo se dají koupiti různé např na E-BAY. Do 1.6 bych nešel. 2.0 taky není žádný žihadlo, ale pro normální svezení stačí, akcelerace rozjezdu by mohla být lepší, ale jinak pohoda. Vzhled je stejnej. 2 výfuky taky vypadají lépe.
Hyundai Coupe 2,7 V6, r.v. 2002
Fosman
Příspěvky: 2
Registrován: 27 kvě 2013, 15:58

Re: Hyundai coupe, potrebujem poradit.

Příspěvek od Fosman »

Bohuzial neviem piect, ale mozno mi frajerka upecie. Nikde nemozem najst dost fotiek rozdielov medzi 04 a 05, tie svetla z 05 sa daju dat na 04? Prepac za primitivne otazky.
Uživatelský avatar
metalkodl
*
Příspěvky: 46
Registrován: 22 zář 2011, 18:06
Bydliště: Orlické hory

Re: Hyundai coupe, potrebujem poradit.

Příspěvek od metalkodl »

pečeš je, aby jsi je rozdělal a např vyndal oranzový plast, nebo změnil barvu. Rozdil světla 04-05 ti nepovim. Mám 02 a zas tak znalej nejsem. Třeba ti tady někdo něco poradí.
Hyundai Coupe 2,7 V6, r.v. 2002
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai coupe, potrebujem poradit.

Příspěvek od Borek »

Za sebe říkám jednoznačně-běž do toho 2,0l.Není to jen o motoru,ale :tus: po faceliftu přišly o výbavu-elektroniku TCS(protiprokluz)..Ty najeté km asi také nebudou pravdivé,i když ten předfacelift,vypadá z těch pár fotek pěkně.Jen je těch fotek minimum :( .Kdo ví,jak to vypadá okolo motoru nebo z druhé strany auta.To už musíš zjistit sám. :wink:
Přední světla se dají upravovat-vyndat oranž.blikač,přestříknout na černo-jestli se ti nelíbí chrom....Rozměrově by měla být stejná.Jen je po faceliftu zjednodušili-mají rovné sklo.Předfac.sklo/plast byl před světly vypouklý(tvarovaný),jako oči Tiburona/žraloka.Víc si vyhráli s žraločími detaily(včetně výdechů na bocích). :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“