Takhle to vypada kdyz se poustej chodci...

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Takhle to vypada kdyz se poustej chodci...

Příspěvek od kokroff »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Panove dneska to do mne naboril FIAT 126 na prechodu daval jsem prednost chodcum...TAkze to vidite nekoho pustite a ten za vama to do vas napere.Takze pozor!!!! Snad to pujde opravit ZP dvere mi nejdou otevrit a karoserie je taky trochu hnuta.Posunul mne o 19 :!: metru od prechodu se seslapnutou brzdou...De*il :evil: takze z cesty do ZOO byla akorat cesta domu....Nevite nekdo kolik stojej zadni svetla na Lantru, orientacne...MA sice povinne ruceni ale abych vedel jak to bude asi tak cenove narocne...

Preji vsem mnoho stastnych kilometru...
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

To je mi moc lito :cry:

Snad ti to opravi tak, at to ani sam nepoznas.... ;)

Drzim palecky!

PS: Jak dopadl Fiat?
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Počkej Ty platit nebudeš vůbec nic to bude platit ten co to do tebe nabořil,bač už jenom z toho,že nedodržel bezpečnou vzdálenost mezi tebou a jeho vozem,to půjde z jeho pojistky né z tvé!!! :o
Byli tam poliši??? :o To je škoda tak za 30 000kč!!! :shock: Jinak moc pěkný výlet,to jemi líto!! :(
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Sparrow
*
Příspěvky: 43
Registrován: 25 čer 2006, 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sparrow »

Upřímnou soustrast když to dáš do servisu at to opraví a vyřídí s pojištovnou tak budeš nejspíš neco doplácet spočítaj amortizaci podle stáří vozu lepší je si to nechat zaplatit hotově pak se to většinou i vyplati no hlavně jestli nemáš hnutý celý auto :x
Lantra kombi 1.6 84kw r.v.1996,Lantra 1.6 84kw r.v.1994,Fiat tipo 1.4 r.v.1990
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Holt jsou na svete lidi, kteri nejsou schopni normalne zastavit, a musi pouzit auto pred sebou ...... Jeste ze pred tebou nebyl zadny ten chodec .... :shock:
At ti to brzo opravi ... :wink: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Vůbec se toho neboj.. všechno cvaká jeho pojišťovna, takže to dej klidně do toho nejlepšího servisu.. říkáš že nejdou otevřít zadní dveře?? tak to bude hochu na stolici.. to ti hnul s celou kaslí.. nic příjemnýho..
Musíš zajít na jeho pojišťovnu a nahlásit škodnou událost.. jestli u toho byli cajti, tak doložit protokol o nehodě.. pak musí jejich likvidátor prohlídnout auto.. ale to už by ti moh dohodnout servis, do kterýho to dáš.. Máš to aspoň bez starostí.. Kdyby to nebylo na kasli, nebyl by to takovej problém...
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Karlos

Příspěvek od Karlos »

To je mi líto, vidět nabourano Lantru mě vždycky zamrzí :cry:
Taky mám svou zkušenost s pouštěním chodců. Zezadu do mě ťukla Oktávka, ale naštěstí se nic nestalo. Auto se jenom zhouplo a nárazník i lak v pořádku. Ale od tý doby vždycky když zastavim na přechodu nebo u závor tak sleduju v zrcátkách, jestli se na mě neřítí nějakej magor.

Tak ať to dobře dopadne s opravou i pojišťovnou, abys mohl zas dál vesele jezdit :wink:
Uživatelský avatar
Mirka Pekárková
*
Příspěvky: 44
Registrován: 21 čer 2006, 10:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mirka Pekárková »

Já bych tak klidná nebyla. Stalo se nám něco podobného. Při popojíždění v koloně před semaforem se nám podíval u naší Sonátky do kufru nějakej blbeček s Transitem. Na první pohled to nevypadalo nijak strašně. Dveře šly zavírat i otvírat a kufr taky jakž takž držel zavřený. A škoda byla vyčíslena na 85.000,-. Z povinného ručení toho Transitu jsme dostali 33.000,- - paráda, co? Bylo nám řečeno: Co byste chtěli, je to osmileté auto. Amortizace......
Nebýt toho, že David (přítel) je automechanik a sehnal vlatně všechny díly levněji, tak nám auto stojí asi do dneška.....
Dokonce bych ještě někde našla fotku, jak auto vypadalo po nárazu....
Mirka
Hujer-car
SONATA 96' 2,0
LANTRA 94' 1,8 GT
Uživatelský avatar
Sparrow
*
Příspěvky: 43
Registrován: 25 čer 2006, 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sparrow »

Mirka má pravdu jak už jsem předtím psal pojištovná počítá stáří auta tak jestli máš 98 tak počitej že dostaneš tak 60% z té spočítané škody ale když si dily posháníš sám a seženeš slušnou opravnu tak bys na tom nemusel prodělat. :D
Lantra kombi 1.6 84kw r.v.1996,Lantra 1.6 84kw r.v.1994,Fiat tipo 1.4 r.v.1990
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Kuva :shock: a to zdrovna tak hezká lantra. Strašně se mi líbila jak sis přijel pro to zrcátko. Škoda no, ale lantra je už prodaná, takže ti nemůžu poskytnout nic. Ale měl jsem vše co na zadek pořebuješ. Jinak na tu pojišťovnu bacha. Mě počítali na lantře 98ce amortizaci 35% z ceny opravy.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokroff »

AHoj, dekuji vsem za prispevky, no jde o tom ze amortizace se podle mne muze zapocitat jen u dilu mechanickych, coz prece svetla ani naraznik nejsou...To ze jsou stare jeste preci neznamena ze se na nich neco zmenilo, bud sviti a nebo ne...No kazdopadne dvere nejdou otevrit bo je posunuty PZ blatnik. Vyztuha v narazniku pujde taky asi nova.No a 5. dvere asi uz nikdo do kupy neda...No Rasty, tedka by semi ty dily hodiy no ale kdo to tusil :(
Mam tu jednoho fakt dobryho opravare/karosare/lakyrnika, Vecek z Mnetic, ten to do kupy da urcite ale ta pojistovna mne trochu strasi.
Jinak nevite jestli ten vinik nehody muze ohlasit na sovji pojistovnu jen pres telefon skodu nebo tam musi jet osobne...
No FIAT byl K.O., ja odjel :twisted: Mel ho zrovna koupenej jeste neprevedenej na sebe koupil ho za 3,000 takze ani ne cena meho narazniku...
Ivane, jasne ze tam byli hned jsem je volal bo jak jsem to videl tak mi bylo jasny, ze to neni jen naraznik...Dneska mne imho od toho narazu pekne boli celej krk...
Uvidime Hyundai tyme, jak to dopadne zitra jdu do pojistovny a rovnou do servisu, pan se o to uz postara...
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tak to drzim palceky!!!

A at krk co nejdriv da pokoj ;)
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

S tim krkem to neni zadna sranda ... mel by si se otocit v servisu, at te napoji na diagnostiku .... Teda vlastne u doktora, at ti udela rentgen.... :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Jiří
**
Příspěvky: 141
Registrován: 11 srp 2006, 17:03
Bydliště: Oznice(Vsetín)

Příspěvek od Jiří »

No někdy není mít na škodu vzadu tažné zařízení to už mi párkrát vydatně pomohlo.Jak při zadním nárazu,tak i při couvání(obrubníky atd.) :wink:
Hyundai Elantra 1.6 16V 66kw r.v 2003 LPG
Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokroff »

No s tim taznym uz me to taky napadlo...Jenze pri takovem narazu ti nepomuze ani svecena voda...
Jojo o diagnostice krku mozna zitra popremyslim...Dneska jsem moc pohyblivej nebyl a pritelkyne ktera sedela vedle me z toho byla v skou vic nez ja a to je to auto moje...Jinak ji boli krk uplne stejne jak me.
Uvidime zitra, snad to bude v poho...
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Technická sekce“