Odpojený žlutý drátek v motorové části vozu.

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
mirinho
Příspěvky: 3
Registrován: 10 čer 2013, 18:02

Odpojený žlutý drátek v motorové části vozu.

Příspěvek od mirinho »

Potřeboval bych prosím poradit. Asi před 14ti dny jsem si pořídil accentíka (r.v. 2003 1.3 GLS) ... auto je ve velmi dobrém stavu (bylo prohlédnuto mým automechanikem před koupí) a teď o víkendu jsem si všiml, že je odpojený tento žlutý drátek. Nevíte prosím od čeho je? Je k něčemu dobrý? Má být zapojený? Nevím jestli se to odpojilo až teď mně (běhěm těch 14 dní co auto mám) nebo jestli to neměl odpojené ten majitel předemnou úmyslně (auto je z Německa, ale koupeno v seriozním bazaru co patří pod Hyundai prodejnu u nás ve městě). Nic nevykazuje žádnou chybu, nesvítí žádná kontrolka a auto v pohodě jezdi.

Obrázek

Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Odpojený žlutý drátek v motorové části vozu.

Příspěvek od MICHAL77 »

Utřepanej drát od houkačky alarmu.
.........
mirinho
Příspěvky: 3
Registrován: 10 čer 2013, 18:02

Re: Odpojený žlutý drátek v motorové části vozu.

Příspěvek od mirinho »

MICHAL77 píše:Utřepanej drát od houkačky alarmu.
asi se ptam jako trouba, takze jedine co to ted nebude delat je, ze pri spusteni alarmu to nebude houkat? je mozne to takhle nechat? jen ten konec zaizolovat elektrikakarskou paskou a az s necim pozdeji pojedu do servisu, tak si tam ten dratek necham nasadit?
Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: Odpojený žlutý drátek v motorové části vozu.

Příspěvek od Rybář »

Přiznám se, že jsem nepoznal, že se jedná o houkačku alarmu. Nicméně já bych to asi rozmontoval a drátek nasadil sám, ne? To by neměl být velký problém. Pokud se na to necítíš, tak to zaizoluj a je to v cajku.
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
mirinho
Příspěvky: 3
Registrován: 10 čer 2013, 18:02

Re: Odpojený žlutý drátek v motorové části vozu.

Příspěvek od mirinho »

tak jsme dnes v praci zkusili jestli to pri alarmu (zamknuto dalkovym a pak otevreno normalne klicem) houka a nebo tedy ne a houka to porad :-( tak bud to nechapu a nebo to houkacka alarmu neni.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“